NAMI-NAMI UUDISED

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-06-29 13:48:14
Mulle tundub, et osades teemades on liiga palju püsiteemasid. Foorumil on nüüd vist vähem ridasid, sest piimatoodete ja lihatoodete teema esilehed on ainult püsiteemasid täis ja kui keegi teeb uue postituse mitte-püsiteemas, siis on see natuke ebamugav. Aedviljade leht, kokandusalased küsimused, ja veel üks-kaks teemat on ka suht täis.

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-29 21:06:21
Nõus, Zapxpxau. Ma eile natuke küpsetiste jm teemas kustutasin neid püsiteemasid, aga hetkel vaid iPadiga Iisraelis ja seda veidike ebamugav kasutada selle jaoks. Proovin meeles pidada, et uuel nädalal seda kodus teha...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Trlp
Postitusi: 195
Abikokk
2012-07-08 19:01:24
Päevast...no ei vea mul uuenenud Nami-namiga. Kas otsingus on ainete ja märksõnade valik maas? Kuidagi ei õnnestu sinna midagi lisada.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-07-08 20:09:30
TRLP:
Päevast...no ei vea mul uuenenud Nami-namiga. Kas otsingus on ainete ja märksõnade valik maas? Kuidagi ei õnnestu sinna midagi lisada.
Oh jah :( Reedel ja eile oli leht maas, nüüd ei tööta otsing. Ma asun ilmselt lähipäevadel uue IT-inimese/-firma otsingutele :(

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vike
Postitusi: 246
Abikokk
2012-07-10 12:25:03
[1quote]Oh jah :( Reedel ja eile oli leht maas, nüüd ei tööta otsing. Ma asun ilmselt lähipäevadel uue IT-inimese/-firma otsingutele :([/quote] Pille, ma uuriks ikka enne, mis seal taga on, sest uus IT firma ei pruugi tingimata abiks olla, kui "p?hi" kehva on. Nii kaua kui sa ei tea, mis valesti läks, siis ei ole mõtet teha suuri otsuseid.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-07-15 20:56:59
Mul on veel üks selline hala och kiun, et kas need värvitoonid, mis eristavad teemasid, kuhu postitusi on lisandunud nendest, kuhu keegi vahepeal midagi juurde kirjutanud ei ole, ei võiks olla veidi paremini eristuvad? Või olen ma ainuke, kellele need toonid äärmiselt sarnased tunduvad?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-07-20 11:59:14
Fre, minu ekraanil on konkreetselt kas tumesinine (lugemata) või helesinine (loetud) "knopka" iga teema ees, värv vägagi selgelt eristatav. Nüüdseks on võimalik taas viidata KONKREETSELE FOORUMIPOSTITUSELE. Viidatava postituse kohal on kuupäev ja kellaaeg, millele tuleks klõpsata, et vajalikku URL-aadressi kätte saada. Kõiksugu muid pisimuudatusi-parandusi on ka tegemisel, nii et hetkel isegi loodan, et sellest foorumist saab ka ikka uuesti asja :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2012-07-20 15:55:46
Mina nutan ikka taga võimalust - "näita uusi postitusi viimasest sisselogimisest" - praegu näitab küll teemasid, kuhu on tehtud uusi postitusi, aga peab tegema lisaklikke, et kõik läbi sirvida. Vanas foorumis pani kõik ilusti ritta, mitte suured teemad, vaid uued postitused.

Profa köögipool

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-07-20 20:28:13
PROFA:
Mina nutan ikka taga võimalust - "näita uusi postitusi viimasest sisselogimisest" - praegu näitab küll teemasid, kuhu on tehtud uusi postitusi, aga peab tegema lisaklikke, et kõik läbi sirvida. Vanas foorumis pani kõik ilusti ritta, mitte suured teemad, vaid uued postitused.
Profa, mulle on lubatud, et 24. augustiks on see võimalus taas olemas. Loodame parimat :) Aga Sa pead kõikidel pop-up reklaamidel nüüd mingi aeg klõpsama, et ma arvutipoistele selle kõik kinni saaksin maksta ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-07-21 14:21:51
Aga mulle tundus avalehel loetud ja lugemata kastikeste värv täna kuidagi eristuvam - kas ma olen lihtsalt välja maganud või mis?
<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 >>