NAMI-NAMI UUDISED

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2012-06-09 16:15:41
Mul ei ole avatari, enam ei ole avatari all meilimisvõimalust ja veebilehte. Enda profiili alt ei saa teha muud kui salasõna vahetada. Kasutan Maci, kas see võib ka kuidagi mõjuda?

Profa köögipool

Trlp
Postitusi: 195
Abikokk
2012-06-09 17:41:23
Hmm, kas teemade tellimine on alles? Ma justnagu ei leia, kust seda teha.
Texmex5
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2012-06-09 20:43:08
Pille:
Ilsu, kas Sul ei ole postituse kohal sellist väikest pliiatsinupukest? Mul on ristike (kustuta) ja sellest vasakul on pliiatsike (muuda)? (Tsitaadi tekitasin praegu ise (quote=Kasutajanimi)tsiteeritav tekst(/quote) abil, aga noo see on ju tüütu.. (Ümarsulgude asemel peavad olema nurksulud muidugi)..
Kusjuures mina ka oma postituste juures pliiatsit muutmiseks ja ristikest kustutamiseks ei näe. Kas teised kasutajad näevad, kui ei, siis ehk on asi selles, et Pillel on rohkem "õiguseid" muutmiseks, tsiteerimiseks, kustutamiseks?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-09 22:54:03
Texmex5, no mul on loomulikult suuremad õigused, "minu" portaal ju :) (Kuigi ilma teieta, kulla kasutajad, poleks asjal mingit mõtet). Ma muidugi ei näe seda, mis õigused teistel kasutajatel on :( Profa, annan need märkused edasi - need võiksid ikka olemas olla. Hetkel ei saa ma ka ühelgi teisel profiilil klõpsata, nii et ses osas samasuguses teadmatuses. Huvitav on aga see, et osadel kasutajatel on ju profiilidel avatarid, osadel mitte. Uurin asja. Trlp - samad sõnad.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-06-10 10:13:33
Pille, muidugi on Sinul administraatorina (omanikuna) suuremad õigused, kasvõi kustutada teiste postitusi;) Aga ma arvan, et Texmex tahtis tehnilises mõttes vihjata, et ehk on probleemi võimalik lihtsalt lahendada, kasutaja "õiguste" muutmisega. :) Ise ma mõtlen ka, et äkki hoopis on viga minu arvutis, MacBook-is olevas Safari kasutamises ja see ei haaku hetkel veel uue Nami-Namiga. Aga kis kannatab see kaua elab :P Ju noormehed programmeerijad jõuavad ka pisiasjadeni:)

Ilse köögis

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-06-10 17:01:35
Ilsu, ma usun, et see on üldine probleem, sest ma ka ei saa oma postitusi muuta. Ma väga loodan, et "Näita kõiki uusi postitusi eelmisest külastusest" uude foorumisse ka tuleb, sest mu enda foorumiaktiivsus on küll kõvasti langenud. Teemasid ja alamteemasid on nii palju ja ausalt öeldes, ei tea kah väga hästi, mis kuskil all asetseb. Ehk olen tähele pannud, et ma viitsi kõiki teemasid enam lahti klikkidagi, sest nt Restoranid teemad on kõik mul tumesinised, aga lahti klõpsates on kõik alam-teemad tegelikult juba loetud. Kui kõik uued postitused kergersti kätte sai, võis kergesti valida, mis huvi pakub :)
Enely
Postitusi: 235
Abikokk
2012-06-11 00:23:15
Miks ma ei näe viimaseid postitusi? Näitab, et täna on postitatud, aga minul näitab viimast postitust 02.06 Narkolepsia poolt tehtud.

Ega söömisel pole jõudu vaja, lased aga hammastel naks-naks käia

Enely
Postitusi: 235
Abikokk
2012-06-11 00:26:15
Nüüd ilmus siis neljas lehekülg ka ja näen viimaseid postitusi :)

Ega söömisel pole jõudu vaja, lased aga hammastel naks-naks käia

Akaatsia
Postitusi: 235
Abikokk
2012-06-11 19:51:57
Kuhu on kadunud hoidistamine 2012? Mina oma arvutist foorumis seda teemat ei näe
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-06-11 19:56:04
Akaatsia:
Kuhu on kadunud hoidistamine 2012? Mina oma arvutist foorumis seda teemat ei näe
Akaatsia, on täitsa olemas http://www.nami-nami.ee/Board/Forum/ViewTopic/3620

Ilse köögis

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>