NAMI-NAMI UUDISED

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-06-01 13:48:58
Hakkab juba kujunema;) Ilse on kadunud:P Kui nüüd need tsiteeri ja muuda ja kustuta nupud ka veel saaks siis oleks juba peris hea:) Üks tähelepanek veel, et kui ma nüüd näiteks terve nädala siia ei kiika (mis minu puhul muidugi ei kehti) et kas siis viskab mu foorumi viimasele lehele, või sinna kust algavad postitused minu viimasest külastusest?

Ilse köögis

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2012-06-01 17:27:40
Postitusi viimasest külastusest ei saa eraldi kuvada, peab ise vaatama mis teemad on aktiivsed.

Profa köögipool

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2012-06-01 17:29:05
Avatar ja veebileht ei ilmu ka. Kustuta, muuda, tsiteeri puudu. Aga juba läheb paremaks.

Profa köögipool

Narkolepsia
Postitusi: 168
Abikokk
2012-06-02 13:34:50
Oh jeebus, nutt ja hala ja ausalt ei jaksa praegu muud juttu läbi vaadata, kas on seda ehk kuskil mainitud.. Igatahes minul ei toimi alafoorumites lehekülgedevaheline liiklemine, st klikkides alafoorumi 2. lehele ilmub ikkagi ainult 1. leht.
Narkolepsia
Postitusi: 168
Abikokk
2012-06-02 13:44:47
Nonii, kuna edit-nuppu mul ei kuva, siis topeltpost. Foorumisisene otsing ka ei toimi minul. Timeout. Kui kellelgi on peas/meeles, siis võiks tulistada mulle soovituslikud toidukogused pidulaua tarbeks...
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-02 19:44:41
Narkolepsia, vaata siia teemasse: http://www.nami-nami.ee/Board/Forum/ViewTopic/1854?Page=3

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2012-06-03 03:53:28
Pille, ilmselt on juba keegi raporteerinud aga Nami leht ei avane aaderssilt http://www.nami-nami.ee/, avaneb ainult http://nami-nami.ee/. IT poisid peavad www. aadressi eraldi suunama.

le D?ner

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2012-06-03 04:41:33
Veel mõned tehnilisemat laadi kommentaarid: - Otsingus ei tööta sisaldab / ei sisalda väljad (Chrome, iOS) - Otsingutulemustes on 'Lehe suurus' valikus 'Kõik'. See on serverile päris suur koormus, kui keegi vajutab seda lehel, kus 1000+ retsepti on. Uuri IT poistelt, kas see võib probleemi tekitada. - See pole nii lihtne muudatus aga mugavam oleks, kui otsing oleks paremal servas 'Minu Nami' linkide all. Kolme tulbaga vaade jätab retseptile vähe ruumi ja kõik tundub natuke kokkusurutud. Mulle on Nami selle poolest alati Toidutarest rohkem meeldinud, et retsepti on meeldivam lugeda, lehel on ruumi/õhku. - Otsingus saab tulemustest vegeraarroad välja jätta aga ainult vegetaarroogi kuvada mitte. Ma võin ka eksida aga hetkel tundus nii. Ma eeldan, et see valik peaks vist pigem olema sama laadi nagu 'Ainult piltidegs' ehk siis 'Ainult vegetaarroad'. Sest juht kui otsistakse taimetoitu on tihedam, kui juht, kus lihasööja tahab suurest lihahimust toimetoidud otsingust välja jätta. Ma arvan :) - See on küll uus arendus aga soovituseks, et retseptile võiks saada ka privaatset kommentaari jätta, enda märkmeteks (oma ahju temperatuur, suhkru kogus, jne - info mis tingimata teistele vajalik ei ole aga endale küll). Ja kiituseks: - Pildid otsingus on imetore! - Samuti meeldib retseptide hääletamine, see annab palju juurde kui kohe otsingus näed paremaks hääletatud retsepte. - Ja lemmikute nimekiri ka! Ja lõpuks palju õnne ka! Arendused on alati head! Ja jõudu IT poistega tegelemisel, ma tean liiga hästi neid päevi ja nädalaid peale versiooniuuendusi :)

le D?ner

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-06-03 09:51:37
Spiidi kirjutas See pole nii lihtne muudatus aga mugavam oleks, kui otsing oleks paremal servas 'Minu Nami' linkide all. Kolme tulbaga vaade jätab retseptile vähe ruumi ja kõik tundub natuke kokkusurutud. Mulle on Nami selle poolest alati Toidutarest rohkem meeldinud, et retsepti on meeldivam lugeda, lehel on ruumi/õhku. Ma olen selles osas Spiidiga nõus. Kuidagi häirivalt sigri-migri on retsepte lugeda kahe kirju tulba vahelt.

Ilse köögis

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-06-03 14:00:56
Mis ma veel avastasin on see, et retseptide kommentaaride juures ei kuva kes kommenteeris. Kuna siin ikkagi arvestatav kogukond kellest mõned juba teada tegelased, siis mulle meeldiks teada, kes kiidab või kelle maitse järgi see retsept pole.

Ilse köögis

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>