NAMI-NAMI UUDISED

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-02-15 15:21:18
Ja nüüd hüüame kõik üheskoos eriti uhkelt tatatataaa! Nimelt registreerus eile õhtul (14.2) Nami-nami foorumi 1000. kasutajaks ENE. Tere tulemast!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Leenilii
Postitusi: 161
Abikokk
2009-02-15 15:44:52
Täitsa muljetavaldav!
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-04-06 08:02:33
Täna hommikul registreeris end Nami-nami foorumi 1100. kasutajaks KÖÖGIKIISUOLEN Ida-Virumaalt. Tere tulemast!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2009-04-06 15:33:58
Kõige muljetavaldavam on siinse küllalt suure arvu kasutajate korralik kirjaoskus ja positiivsed postitused. Meeldiv koht, kus ei õelutseta ja alati küsimustele vastuseid saab. Tubli Pille, eks me kõik oleme tänu Sulle natuke Sinu nägu.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-05-11 09:06:04
Imetilluke uuendus. Kuna olen hakanud kasutama kuivatatud jõhvikaid päris aktiivselt köögis, siis alates tänasest lõin retseptiotsingus kuivatatud jõhvikad jõhvikatest lahku. Otsingunimekirjas on nad siis nii: jõhvikad jõhvikad (kuivatatud) Kaalun analoogse sammu tegemist ka peedi (toores/keedetud/küpsetatud) ja marineeritud peedi jaoks..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-05-23 08:10:27
Olen saanud endale uue arvutipoisi ja talle pika-pika nimekirja saatnud eelolevatest ülesannetest. Pisikesi muudatusi on juba toimunud. Nt * Retsepte vaadates on võimalik klõpsata pealkirja juures olevatele "Eelmine" ja "Järgmine" kirjele, mis viib siis vastavalt alfabeetilises mõttes eelmisele või järgmisele retseptile. Ehk kulub ära. * Retsepti all on lahter, kuhu on võimalik lisada e-maili aadress, millele antud retseptilink saata. Pole päris 'favoriitide/lemmikretseptide salvestamise' süsteem (selle kallal töötame), aga hea võimalus saata retseptilink endale või emale-isale või sõbrale.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Uniquegirl
Postitusi: 132
Abikokk
2009-05-24 11:42:38
mulle meeldiks veel, kui kasutades kokandussõnastiku oleks link retseptidele, mis sisaldavad seda ainet. Näiteks, kui vaatan, mis on hapuoblikas, siis oleks tore, kui oleks link retseptidele, kus on hapuoblikas sees. See on eriti hea, kui nett on näiteks aeglane, siis saaks kiiremini retseptide juurde.
Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2009-05-24 20:18:08
Uniquegirl:
mulle meeldiks veel, kui kasutades kokandussõnastiku oleks link retseptidele, mis sisaldavad seda ainet. Näiteks, kui vaatan, mis on hapuoblikas, siis oleks tore, kui oleks link retseptidele, kus on hapuoblikas sees. See on eriti hea, kui nett on näiteks aeglane, siis saaks kiiremini retseptide juurde.
Ma ühinen selle sooviga, mu aeglane internet on muidugi minu probleem, aga ka kallimad variandid ei pidanud meie maakohas suurt kiiremad olema.
Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-05-28 16:17:15
Mulle nii meeldib, et nüüd saab retsepte meiliga saata. Sirvin tihti nami-nami ja igakord pole aega üles kirjutada ja hiljem, kui aega on, siis enam ei mäleta mis ja kus see oli. Nüüd aga saadan huvipakkuva retsepti endale meilile ja hiljem siis vaatan, kas läheb vaja või mitte. Tänud :) Ja veel meeldib, see et meil tuleb selle retsepti nimega, millega saadad. Seega ei pea avama igat meili, et teada saada millise retseptiga tegu. nt jääkaru kokteil, nõgesesupp.

Zoozi tegemised

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-06-08 23:20:57
Hetk tagasi registreerus Nami-Nami foorumi 1200. kasutaja, kelleks on Tallinnas elav Kertuuu! Teretulemast :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>