Pasta & kaste: pastakastmed, lemmikpastad jne

Jaanikaant
Postitusi: 705
Abikokk
2011-04-04 08:56:58
Pasta tuunikala kastmega

Maitse asi

Jaanikaant
Postitusi: 705
Abikokk
2011-04-29 15:46:16
Mac'n'cheese ehk makaronivorm juustukastmega

Maitse asi

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-06-11 10:46:33
Kas keegi kuulis Vikerraadiost seda intervjuud Eesti pastavalmistajatega? Need maitsepastad, nõgese, mustika, kukeseene jms. Mulle tuli veidra üllatusena, kui intervjuus öeldi, et need lisandid ei peagi maitset andma vaid on pigem värvi pärast.. et ongi ok kui sa lisandi maitset ei tunne. Tean, et see kõlab nagu vinguviiul, aga tundus mulle veider..

Zap*

Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2011-06-11 14:17:23
Zapxpxau:
Kas keegi kuulis Vikerraadiost seda intervjuud Eesti pastavalmistajatega? Need maitsepastad, nõgese, mustika, kukeseene jms. Mulle tuli veidra üllatusena, kui intervjuus öeldi, et need lisandid ei peagi maitset andma vaid on pigem värvi pärast.. et ongi ok kui sa lisandi maitset ei tunne. Tean, et see kõlab nagu vinguviiul, aga tundus mulle veider..
Selle peale võiks öelda, et jumal tänatud :) Ma kahtlen juba mõnda aega, et lisandid on aga maitset mingisugust (pole) pastadel . Kõige tugevama maitsega lisanditega pasta see kus lisandiks paprika(pole nüüd küll Eestis toodetud ). Kusjuures ise tegin nädal tagasi karulaugupestoga pastat ja no maitse oli üli-üliõrn. Kusjuures pesto ise võttis pisara silmast välja .. oli hästi tugeva maitsega .

kiilikese köögikatsetused

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-06-11 15:18:56
Kiilike:
Zapxpxau:
Kas keegi kuulis Vikerraadiost seda intervjuud Eesti pastavalmistajatega? Need maitsepastad, nõgese, mustika, kukeseene jms. Mulle tuli veidra üllatusena, kui intervjuus öeldi, et need lisandid ei peagi maitset andma vaid on pigem värvi pärast.. et ongi ok kui sa lisandi maitset ei tunne. Tean, et see kõlab nagu vinguviiul, aga tundus mulle veider..
Selle peale võiks öelda, et jumal tänatud :) Ma kahtlen juba mõnda aega, et lisandid on aga maitset mingisugust (pole) pastadel . Kõige tugevama maitsega lisanditega pasta see kus lisandiks paprika(pole nüüd küll Eestis toodetud ). Kusjuures ise tegin nädal tagasi karulaugupestoga pastat ja no maitse oli üli-üliõrn. Kusjuures pesto ise võttis pisara silmast välja .. oli hästi tugeva maitsega .
Mina olen paar korda ostnud nende kukeseenepastat ja minu arust on olnud täitsa mõnusalt (kergelt ja aimatavalt, aga siiski äratuntavalt) kukeseenene. Teisi pole proovinud..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kokkamas95
Postitusi: 781
Abikokk
2011-09-14 20:18:10
Kreemjas suvikõrvitsa-tuunipasta

http://kokkamas95.blogspot.com/

Jaanikaant
Postitusi: 705
Abikokk
2011-11-07 13:25:00
hakklihatäidisega cannellonid

Maitse asi

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-01-19 12:22:42
Ma olen siin viimase nädala jooksul teinud kahte väga head pastarooga, mida soovitan teistelegi. Minu rumaluse tõttu on pildid hirmus kehvakesed, nii et avalikumalt (nt FB-s) hetkel reklaamida ei saa. Variatsioonid siis teemal lõhe-spinat-rõõsk koor-makaron. Makaronid külmsuitsulõhe ja spinatiga ning makaronid praetud lõhe ja värske spinatiga

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-13 12:40:23
Mari-Liisi retsepti järgi tehtud brokoli-singipasta. Oli väga mõnus!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-04-04 22:50:23
Bon Appetit kogus oma lemmikpastakastmed kokku: Slideshow: favorite pasta recipes

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >