TSITRUSELISED: apelsinid, mandariinid, greibid, laimid jm

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2009-08-23 18:17:40
Mina samuti eelistan laimi, üks jäärest on laimimahlakuubikuid täis, alati hea võtta kui kuskil retseptis vaja. Kilo polegi nii palju. Laimi-beseekooki ja ülejäänud mahl külma?

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-08-23 22:44:49
Spiidi:
Mul on kodus umbes kilo laime. Mis nendega teha? Ei tahaks neid raisku lasta.
Valik läbiproovitud laimiretsepte. Aga Profal ja Zapxpxaul täitsa õigus - külmkapis säilivad laimid kenasti mitu nädalat..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2009-08-25 10:31:36
Zapxpxau:
Mina samuti eelistan laimi, üks jäärest on laimimahlakuubikuid täis, alati hea võtta kui kuskil retseptis vaja. Kilo polegi nii palju. Laimi-beseekooki ja ülejäänud mahl külma?
Aitäh, külmutamine on küll hea idee! Nii teengi.

le D?ner

Nämmu
Postitusi: 249
Abikokk
2009-11-17 13:34:44
Üks küsimus tekkis. Mis on sweetie? Välisel vaatlusel poes pakuks, et miski pomelo sarnane. Pole varem poodides märganud, nüüd torkasid Kaubamajas suure rohelise kuhjana silma.

Kaie

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-11-17 13:45:34
Nämmu:
Üks küsimus tekkis. Mis on sweetie? Välisel vaatlusel poes pakuks, et miski pomelo sarnane. Pole varem poodides märganud, nüüd torkasid Kaubamajas suure rohelise kuhjana silma.
Sweetie on pomelo ja valge greibi ristand. Ei ole nii mõru kui greip, räägivad, et peaks üsna magus olema, aga see eksemplar, mida mina korra proovisin, oli täiesti maitsetu.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Nämmu
Postitusi: 249
Abikokk
2009-11-17 13:52:45
Netcat:
Nämmu:
Üks küsimus tekkis. Mis on sweetie? Välisel vaatlusel poes pakuks, et miski pomelo sarnane. Pole varem poodides märganud, nüüd torkasid Kaubamajas suure rohelise kuhjana silma.
Sweetie on pomelo ja valge greibi ristand. Ei ole nii mõru kui greip, räägivad, et peaks üsna magus olema, aga see eksemplar, mida mina korra proovisin, oli täiesti maitsetu.
Selge, tänan. Muidugi alles peale postitust taipasin uurida kokandussõnastikku.:D Seal täpsem selgitus olemas.

Kaie

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-11-17 13:53:22
Netcat:
Nämmu:
Üks küsimus tekkis. Mis on sweetie? Välisel vaatlusel poes pakuks, et miski pomelo sarnane. Pole varem poodides märganud, nüüd torkasid Kaubamajas suure rohelise kuhjana silma.
Sweetie on pomelo ja valge greibi ristand. Ei ole nii mõru kui greip, räägivad, et peaks üsna magus olema, aga see eksemplar, mida mina korra proovisin, oli täiesti maitsetu.
Kokandussõnastikus on ka sweetiest ehk magusgreibist juttu. Olen isegi pilti teinud:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2009-11-17 14:31:16
oi sweetie on mu isiklik suuuuur lemmik :) ...kahjuks liigub seda üsna vähe...

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2009-11-17 14:31:17
Pille:
Netcat:
Nämmu:
Üks küsimus tekkis. Mis on sweetie? Välisel vaatlusel poes pakuks, et miski pomelo sarnane. Pole varem poodides märganud, nüüd torkasid Kaubamajas suure rohelise kuhjana silma.
Sweetie on pomelo ja valge greibi ristand. Ei ole nii mõru kui greip, räägivad, et peaks üsna magus olema, aga see eksemplar, mida mina korra proovisin, oli täiesti maitsetu.
Kokandussõnastikus on ka sweetiest ehk magusgreibist juttu. Olen isegi pilti teinud:
minule on ka suht maitsetud eksemplarid teele sattunud.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-11-17 17:51:15
Tziiki:
oi sweetie on mu isiklik suuuuur lemmik :) ...kahjuks liigub seda üsna vähe...
Rimis viimasel ajal ühtpuhku olnud. Juba teist aastat, küll vist hooajaliselt.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>