TSITRUSELISED: apelsinid, mandariinid, greibid, laimid jm

Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2009-12-31 07:07:49
Minul valmis üks väga maitsev Tai salat - pomelo salat Yam Som Oo. Tegin seda laimimahlas küpsetatud krevettidega. Tõeliselt maitsev. Sobiks sellest kirjutada ka Tai köögi all, aga ma ei tea, kas on mõtet kaks korda sama asja siia foorumisse kirjutada!? Aga salatiga saab tutvuda siin.

http://jucjaco.blogspot.com/

Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2009-12-31 09:17:10
Juc:
Minul valmis üks väga maitsev Tai salat - pomelo salat Yam Som Oo. Tegin seda laimimahlas küpsetatud krevettidega. Tõeliselt maitsev. Sobiks sellest kirjutada ka Tai köögi all, aga ma ei tea, kas on mõtet kaks korda sama asja siia foorumisse kirjutada!? Aga salatiga saab tutvuda siin. http://2.bp.blogspot.com/_JnSHFgYY65I/SzS9B0DY5bI/AAAAAAAAEDM/U5UtropvbpA/s320/P1120689+copy.jpg
Oh, ma juba Su blogis vesistasin seda pilti ja retsepti vaadates :)

www.kokkama.ee

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2010-02-23 09:43:50
Üks äärmiselt kreemjas ja sidrunist pakatav toorjuustukook. Retsept siin.

Liisi Blogi

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-03-15 16:52:49
aga mina tulen just loengust, kus Vietnami professor rääkis alternatiivmeditsiinist Vietnamis-ja oli juttu sellest, et Pomelo on neil "ravim" kehakaaluga võitlemiseks (nende uskumuste järgi vähendab kehakaalu)-söövad seda koos soola-tšilli seguga...

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Kajakas
Postitusi: 237
Abikokk
2010-03-15 20:15:51
Tziiki:
aga mina tulen just loengust, kus Vietnami professor rääkis alternatiivmeditsiinist Vietnamis-ja oli juttu sellest, et Pomelo on neil "ravim" kehakaaluga võitlemiseks (nende uskumuste järgi vähendab kehakaalu)-söövad seda koos soola-tšilli seguga...
ehh, ja mina olen lugenud kusagilt, et pomelo tõstab söögiisu :) Vohmin seda vaatama sellele :D

proua söögisõltlane

Kessu343
Postitusi: 122
Abikokk
2010-03-17 17:12:34
tundub, et pomelo on viimase aja trendipuuvili. kõik külalised tulevad pomeloga :D ja alati ei sööda kõike korraga ära, seega lisasin täna pomelot kapsasalatisse. punane kapsas hästi peeneks viilutada ja lasta seista paar tundi oliiviõli-balsamico-kaneeli-sidrunipipra kastmes ning enne serveerimist lisada pomelo ja veidi rosinaid-pähkleid. kaneel tegi salati väga huvitavaks ja kapsas ei olnud üldse nii puine kui tavaliselt.
Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2010-03-17 23:30:00
MMMMMM ma armastan pomelot. Manustasime kolme peale just ühe kenakese. :) Suurepärane ollus. :)

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Tullia
Postitusi: 1392
Abikokk
2010-03-18 06:47:36
Kessu343:
tundub, et pomelo on viimase aja trendipuuvili. kõik külalised tulevad pomeloga :D ja alati ei sööda kõike korraga ära, seega lisasin täna pomelot kapsasalatisse. punane kapsas hästi peeneks viilutada ja lasta seista paar tundi oliiviõli-balsamico-kaneeli-sidrunipipra kastmes ning enne serveerimist lisada pomelo ja veidi rosinaid-pähkleid. kaneel tegi salati väga huvitavaks ja kapsas ei olnud üldse nii puine kui tavaliselt.
Mulle meeldib ka pomelit salatisse panna.

Tullia jutukesed

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-31 21:56:47
Leidsin arvutisügavustest pildid sweetie fileerimisest-segmenteerimisest. Kuna apelsinile tuleb sarnaselt läheneda, siis panen pildid siia ka :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Noor_Perenaine
Postitusi: 241
Abikokk
2010-10-27 16:02:36
Tõin ökopoest mõne aplesini. Tahaks sukaadi teha. Siit retsepti ei leidnud. Kas kellegi oleks selle kohta häid mõtteid välja pakkuda? Peaks ema käest ka muidugi uurima, tema on teinud vist... Veel mõtlen, et kas tasub koori neid näiteks külmkapis säilitada ja kogda ja siis korraga ära teha?
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>