Kas te käite turul?

Seebimull
Postitusi: 38
Kokaõpilane
2008-10-13 11:11:23
Ikka käin turul. Hea meelega ostan vanainimeste käest koduskasvatatud aedvilju. Tekitavad rohkem usaldust kui kunstmaitsega imporditud supermarketikaup! (mitte, et ma sihilikult ainult vanade käest ostaks, aga kohalikul turul enamus müüjaid on lihtsalt eakad :) )
Kika
Postitusi: 220
Abikokk
2008-10-13 11:37:05
http://www.epl.ee/artikkel/444800 näed siis, mis minu koduturust saab :(
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2008-11-09 17:51:15
Käin tavaliselt tihti turul, täpsemalt siis Pärnu vanal turul. Täna aga sai turu ise pikaks ajaks otsa. Nimelt ostsin kõige muu kraami kõrval sealt ka räimi, vaatasin just et hästi ilusad pirakad sellised. Koju jõudes hakkasin neid puhastama. Kui veerand räimetest oli puhastatud ja haarasin kotist uue räime, siis jäi kalade vahel silma selline suur hallikas olend, selline lutika taoline ca 5-6 cm pikk. Ei teagi mis hirmus putukas see oli. Kutsusin ruttu mehe kööki, et see asja uuriks. Ma argpüks ei julgenud enam koti poole vaadatagi. Mees siis uuris, ja ütles, et kuule siin neid veel päris palju. Uskumatu et ma enne neid tähele ei pannud. On kellelgi veel sellist juhtumit olnud?

www.kokkama.ee

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2008-11-09 18:14:32
Ragne:
Käin tavaliselt tihti turul, täpsemalt siis Pärnu vanal turul. Täna aga sai turu ise pikaks ajaks otsa. Nimelt ostsin kõige muu kraami kõrval sealt ka räimi, vaatasin just et hästi ilusad pirakad sellised. Koju jõudes hakkasin neid puhastama. Kui veerand räimetest oli puhastatud ja haarasin kotist uue räime, siis jäi kalade vahel silma selline suur hallikas olend, selline lutika taoline ca 5-6 cm pikk. Ei teagi mis hirmus putukas see oli. Kutsusin ruttu mehe kööki, et see asja uuriks. Ma argpüks ei julgenud enam koti poole vaadatagi. Mees siis uuris, ja ütles, et kuule siin neid veel päris palju. Uskumatu et ma enne neid tähele ei pannud. On kellelgi veel sellist juhtumit olnud?
Lutikataoline? Mis mõttes? Äkki hoopis merikilk, kalakotis loomulik (ja üsna sage) asukas? Kui nii, siis sordi nad välja ja puhasta edasi :)

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2008-11-09 19:30:43
Thredahlia:
Äkki hoopis merikilk, kalakotis loomulik (ja üsna sage) asukas? Kui nii, siis sordi nad välja ja puhasta edasi :)
Just sellised olidki, pole elu sees neid räimete seas kohanud, ju on siis vedanud. Tänud Thredahlia info eest!

www.kokkama.ee

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2008-11-09 19:48:26
Ragne:
Thredahlia:
Äkki hoopis merikilk, kalakotis loomulik (ja üsna sage) asukas? Kui nii, siis sordi nad välja ja puhasta edasi :)
Just sellised olidki, pole elu sees neid räimete seas kohanud, ju on siis vedanud. Tänud Thredahlia info eest!
Aga palun :) Loodan, et turuisu tuli tagasi.

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Estt
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2008-11-12 15:32:56
Mina Haapsalu turul ei käi, kuna mulle ei meeldi see siseturg. Suvel kui Tartus olin pikemat aega siis külastasin ikka paar korda nädalas Tartu vanat turgu.
Lepatriin
Postitusi: 12
Kokaõpilane
2008-12-01 15:12:54
Käin turul, kuigi harva. Keskturul põhiliselt. Varem kui juustuhind poes üle mõistuse oli, siis sai ikka juustu ostamas käidud. Nüüd õnneks leiab poest juba ka mõistliku hinnaga juustu. Lisaks ostsime tervele perele talvekartulid korraga turult sel aastal. Nüüd kevadeni hooletu. Ning viimane impulssost ja leid oli 2 kg selle aasta metspähkleid, ainult 60 EEK kilo.
Riinyke
Postitusi: 80
Kokaõpilane
2008-12-01 22:24:36
Mina ei käi turul, kuna kodu on sellisest kaubandusasutusest pisut kaugel ja suurte turukottidega pikka maad koju kõndida ma ei armasta. Poeskäik peaks üldse meestetöö olema :)

Keegi pole patrioot tühja kõhuga.

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2008-12-02 19:12:28
Elan Tartu ligidal ja Tartu turul käin küll pidevalt. Turul on omamoodi...mingi hõng, mis sinna ostma kutsub. Hea on see, et valikuvõimalus on suur ja saab ikka oma käega enda arvates kõige värskema ja parema toiduaine välja valida. Samas on Tartu turu viga praeguseks see, et autoga sinna minna on suhteliselt kehvapoolne. Jalgsi saab, aga parkimine on seal küll kehvasti korraldatud
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>