Kas te käite turul?

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-04-28 21:31:07
Nipitiri:
Fre:
Nipitiri:
Tartu avaturul pole kahjuks veel midagi rohelist, ainult Polli aiandi õunad jätkuvas headuses.
Kas neid on seal endiselt saadaval? Pollist kohapealt enam ei pidavat saama ja meil nüüd alles viimased 2 õuna. Aga muidu sel aastal hooajalisuse juhtimise supertulemus - kodumaiseid õunu sõime peaaegu maikuuni välja. Kui neid Tartu turul veel oleks siis ma saadaks Tartus elava venna ostma. Hea oleks kui saaks ka mingi täpse kirjelduse et kust neid leida (kui on üldse). Tänud....
Eile veel oli - Lobo, Kadri, Cortland. Avaturul umbes keskmises vahes, müüjaks habemega härrasmees. Äratuntav selle järgi, et ainuke lett, mis üleni kuhjas õunu täis.
Täh, katsun venda instrueerida.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-04-28 21:34:10
Seenekas:
Mul on jälle Nõmme turu kauaaegse külastajana kerge hirm, et hinnad, mis ennegi olid Tallinna turgude kalleimad, tõusevad veelgi ja sellest oleks kahju. Samas aga see vana lihamaja oli suvekuudel päris kole ja kalamaja kole aastaringselt. Paraku on kuluaarijuttudest kuulda, et paljud vanad olijad ei saanud tänu konkursile enam müügiplatse, seega on tuttavatest nägudest osa kadunud. Loodetavasti ei tähenda ümberehitus, mida oli hädasti vaja, et turg muutub sarnaseks suvalise kaubanduskeskusega ja paar memmekest, keda tean juba lapsepõlvest, saavad ikka seal välilettidel kauplema.
Ma ei kujuta ka ette mis siin saama hakkab, ehitustöö tulemus paistab kena jne, aga tundub, et kioskikonkurss oli miski K-kohuke. Kusjuures minul on kahju ka sellest et enam kaltsukaid ei ole. Nõmme turu viimased kaltsukad olid täiesti mõttetud muidugi, hinnad vaata et kallimad kui poes, aga ikkagi. Võiks olla, põhimõtteliselt. Samamoodi mingi vene kosmeetika putka oleks elementaarne. Aga see ei käi kontseptsiooniga kokku. Lilleputka sai Nurmiko, see lõhnab selle järele et toiduputka saab Selver või Rimi.
Ussicke
Postitusi: 170
Abikokk
2009-05-03 14:40:00
Hõikan nüüd kõva ja selge häälega - näidiseks - et keegi, kes juhtub Tallinna turgudel kohtama kevadseeni (mürklid ja kogritsad, sihukesed krobelise kübaraga ja oranžikasbeeži jalaga elukad), hõigaku täpselt sama kõlavalt ja selgelt välja, et neid on märgatud :D Ei jõua enam oodata, tahaks juba...
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-05-03 15:18:02
Ussicke:
Hõikan nüüd kõva ja selge häälega - näidiseks - et keegi, kes juhtub Tallinna turgudel kohtama kevadseeni (mürklid ja kogritsad, sihukesed krobelise kübaraga ja oranžikasbeeži jalaga elukad), hõigaku täpselt sama kõlavalt ja selgelt välja, et neid on märgatud :D Ei jõua enam oodata, tahaks juba...
Kevadseentel lausa oma teema, seal ka pilt mürklitest ja kurrelitest. Mõlemad peaksid varsti-varsti turule ilmuma. Kogritsaid turul pole näinud..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Metsvaarikas
Postitusi: 121
Abikokk
2009-06-02 08:53:39
Kas kellelgi on juba ka Rotermanni turuga kogemusi? Kuidas on hinnad ja kaubavalik?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-06-02 09:19:22
Metsvaarikas:
Kas kellelgi on juba ka Rotermanni turuga kogemusi? Kuidas on hinnad ja kaubavalik?
Metsvaarikas, tegime Rotermanni turu jaoks eraldi teema. Tõstan Su küsimuse sinna!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Metsvaarikas
Postitusi: 121
Abikokk
2009-06-02 09:22:58
Pille:
Metsvaarikas:
Kas kellelgi on juba ka Rotermanni turuga kogemusi? Kuidas on hinnad ja kaubavalik?
Metsvaarikas, tegime Rotermanni turu jaoks eraldi teema. Tõstan Su küsimuse sinna!
Aitähh, Pille! Ma üsna pimedusega löödud täna :). Omast arust otsisin tükk aega seda teemat tulutult taga.
Gunnel
Postitusi: 24
Kokaõpilane
2009-07-12 19:25:51
Mina ainult turul käingi, elukohale kõige lähemal Nõmme turul peamiselt. Kaubanduskeskustesse katsun nii harva minna kui võimalik. Kui midagi hädapärast vaja on, kõlbab kohalik väike poeke ka. Ma lihtsalt ei suuda supermarketikaupa osta, sest ma tean, mida tähendab suurtootmine. Mul lihtsalt jäävad need üleväetaud porknad ja mürgitatud fruktid kurku kinni. Lastele ei julge ma sellisest toorainest ammugi süüa teha. Põhimõtteliselt ei taha saasta tootmist toetada, parem maksan kõrgemat hinda kohalikule ausale talunikule.
3liko
Postitusi: 62
Kokaõpilane
2010-02-24 19:13:33
Kui linna saan siis külastan ka vahepeal turge.
Sip0069
Postitusi: 26
Kokaõpilane
2010-02-24 20:59:00
Kui võimalik siis käin alati turul, eelistan köögivilju osta turult

http://kokkamine-sip0069.blogspot.com/

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>