Gunnel

Postitusi: 24

Tiitel: Kokaõpilane

RETSEPTID

Viimased postitused

2010-11-19 14:21:41
Ma suutsin leida paar firmat, kes müüvad kaaliumkarbonaati. Uurisin ka, kas seda võiks kasutada toiduvalmtamiseks, ent selle peale ei osatud suurt midagi kosta. Nemad müüvad oma kemikaale laboritele. Pealegi ühe firma kodukal on kirjas, et tegemist on söövitava ainega: www.ingle.ee/failid/njiwmze5.doc Ei riskiks seda endale sisse süüa.
2010-11-18 14:40:39
Vanasti pandi piparkoogitaignasse potast ja põdrasarvesoola. Kas keegi oskab öelda, kust potast tänapäeval osta saaks? Väidetavalt tulevad just potasega need õiged piparkoogid. Põdrasarvesoola ma justkui kuskil kunagi nägin, ent oleks hea, kui ka selle otsingutel annaks keegi teeotsa kätte. :)
2010-09-15 20:01:08
See meie kohalik väike pood on Valdeku Comarket. Pindalalt kindlasti suurem kui mõni väike keldripood, aga kitsas muidugi ja seal on kõik üsna kokkusurutult reas..
2010-09-15 14:47:55
I love eco tooted peab igatahes ära proovima. Aitäh, Pille, andsid hea idee. Ma muidu olen küll suur ökosõber, aga lapsed keelduvad täistera ökoriisi ja heledat ökotatart söömast ja nii ma olengi sunnitud aeg-ajalt tavakraami ka ostma.
2010-09-15 14:44:28
Sain nüüd Haljasest teada, et nad kasutavad pakendamisel nn hingavat kilet. Seega võib viga olla konkreetse poe ladustamistingimustest. Ausalt öeldes tekitas see nüüd väikest õudu. Ostan tihtipeale kuivaineid oma kodulähedasest poest, kus nad asetsevad keemiatoodete vastas riiulil ja vastastikku hingavad. :O