Nami-nami kokandusteemalised artiklid, retseptid ja fotod mujal

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-11-30 13:14:23
Fre:
Kuku raadios kuuldud Pille hommikuintervjuu saatel oli oluliselt mõnusam tööle hilineda :)
Aitäh, Fre! Ma pean vabandama, et ma eelnevalt reklaami ei teinud, aga need otse-eetris rääkimised hirmutavad mind (veel) veidi...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-12-03 13:43:32
Pille:
Fre:
Kuku raadios kuuldud Pille hommikuintervjuu saatel oli oluliselt mõnusam tööle hilineda :)
Aitäh, Fre! Ma pean vabandama, et ma eelnevalt reklaami ei teinud, aga need otse-eetris rääkimised hirmutavad mind (veel) veidi...
Eile pealelõunal andsin intervjuu R2 otsesaates Siin me oleme.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-12-19 09:37:04
Eilses Postimehes (18.12.2010, PM Arter) ilmus minu veerulugu Veidi peenem kasukas.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-01-23 13:36:52
Naine.Postimees.ee portaal tegi poolteist nädalat tagasi minuga väikese intervjuu: Pille Petersoo: nädalavahetusel tasub end premeerida millegi maitsva ja erilisega Ma ei viitsi kommentaaride peale isegi ärrituda. Ma ei arva, et mu ca 70kg tavakaal 170 cm pikkuse juures liiast oleks (no alati võiks saledam olla ja kindlasti võiksin end rohkem liigutada*), aga no hakka nüüd kuskil veebiruumis selgitama, et raamatuesitlusel olin juba päris rase ja PM artikli ilmumise hetkeks olin just oma teise lapse sünnitanud?!?! Huvitav, kas tõesti võivad Eesti oludes toiduretsepte jagada vaid Anni Arro ja Angeelika Kangi (ja mõne toreda toidublogija ;)) saleda joonega õnnistatud naisterahvad? ;) * Ma olin 20ndate alguses pidevalt 48-50 kg (ja 2000ndate alguses 55 kg), aga no seda aega ka tagasi ei igatse. Pidevalt oli külm :O

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Heleen
Postitusi: 302
Abikokk
2011-01-23 13:56:06
Pille, inimeste õelust ei jõua kunagi ära imestada.. Tubli naine oled! :)

Armastus käib kõhu kaudu :)

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2011-01-23 14:01:37
Tõepoolest, ka mina olen oma elus kaalul näinud väga erinevaid numbreid ja IGA kord leidub keegi, kellele hetkekaal meeltmööda ei ole :S ei saa ju oma elu teiste järgi elada-peaasi, et iseendal oma kehas hea ja mugav on!

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2011-01-23 14:22:41
Leidsin hiljuti, küll ühe teise PM artikli peale (raamatute lugemise statistika kohta), et kommentaare ei tohi lugeda, aga uudishimu ei anna teinekord asu. Tundub küll, et see kolmandik, kes pole aasta jooksul ühtegi raamatut lugenud, kirjutavad selle asemel Postimehes kommentaare. Mis mind on alati imestama pannud, on see, kuidas need kommentaatorid alati nii kindlad ja targad on. Iga väide, mis esitatakse, on kaljukindel ja lõplik tõde. Mina küll ei julge iga oma arvamust lõplikuks tõeks pidada ja pikin ikka juurde, et "minu arvates", "enamasti" ja "tõenäoliselt", aga ma ei kirjutagi PMis kommentaare. Ja kehakaal ja kogu see muu atribuutika (presidendiproua viimatine riietumis"skandaal" näiteks) on Eestis nii selgelt ületähtsustatud, eriti kollases meedias, et vahel tahaks ära siit. Oh, ja meenus, et kui Ragne (ka vist PMis) retsepti jagas, siis oli arvajaid, et oi kui kõhn. Nii et vahet pole, peaasi, et saaks midagi negatiivset leida.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Veronika
Postitusi: 237
Abikokk
2011-01-23 14:44:32
Tiina:
Oh, ja meenus, et kui Ragne (ka vist PMis) retsepti jagas, siis oli arvajaid, et oi kui kõhn. Nii et vahet pole, peaasi, et saaks midagi negatiivset leida.
Ja ega kõhna inimene ometigi hästi süüa tee ;) Ah, ma olen tähele pannud, et kommenteerivad need, kes tahavad anonüümsust ära kasutades teisele halvasti öelda. Samuti on mul tunne, et meie ühiskonnas on ka suur nn edukadedus, et kui teisel läheb hästi, siis ikka leitakse midagi, millest kinni hakata. Netikommentaatoritest veel nii palju, et olen lugenud kommentaare endale huvipakkuvate artiklite juures ning peaks ütlema, et kui nende seas üks asjalik kommentaar on (inimene midagi ikka teemast jagab), siis on juba väga hea.
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2011-01-23 15:03:31
Oh jah, ma olen aru saanud et ega neid kommentaare väga lugeda tasu, sest tõsi on see, et kui isik poleks anonüümne oleks ka sellised kommentaatorid paugupealt kadunud. Ei sobi ühtepidi ega naapidi ega ka kolmandat pidi. Pille Sa oled ikka tohutu tubli naine ja selle kõige kiiruse juures veel uut ilmakodanikku teise pisipiiga kõrvalt kasvatada? Kiitus, kiitus, kiitus...

www.kokkama.ee

Köögikatake
Postitusi: 239
Abikokk
2011-01-23 17:05:04
Pille, Sa oled väga tubli oma ettevõtmistes, ära lase ennast õelatest kommentaaridest häirida. Inimese kehakaal ei puutu üldse teistesse, oled selline nagu oled, peaasi, et ise ennast hästi tunneksid. Edu Sulle!

Tee seda, mida armastad ja armasta seda, mida teed.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>