Mahlapress

Trlp
Postitusi: 195
Abikokk
2012-03-24 00:05:02
Ma ka vaatan ja imestan. Siin ja toidukoti-teemas. Kuidagi...lugejat alahindav lähenemine.
Uduvihm
Postitusi: 61
Kokaõpilane
2012-03-25 12:20:09
Mõlgutan ka mõtteid mahlapressi vajalikkusest. Mõtlesin, et ehk on hea asi, mida kooli lõpetamise puhul endale välja teha. Ehk on veel häid ja asjakohaseid (Loe: propagandavabu) soovitusi.

Noore perenaise katsetused

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-03-25 14:12:04
Uduvihm:
Mõlgutan ka mõtteid mahlapressi vajalikkusest. Mõtlesin, et ehk on hea asi, mida kooli lõpetamise puhul endale välja teha. Ehk on veel häid ja asjakohaseid (Loe: propagandavabu) soovitusi.
Mina läheks mõnda kohvikusse, kus tean et mahlapressi pidevalt kasutatakse ja personal ei ole koguaeg seljaga klientide poole masinaid talitamas ja küsiks et mis masin/mudel konkreetselt kasutuses on. Tallinnas NOP ntx.
Üllekas
Postitusi: 210
Abikokk
2013-09-14 19:23:06
Meil nüüd ka mahlapressi ostmise soov tekkinud. Oskab keegi miskit uut selles vallas soovitada/öelda? Endale jäi hetkel silma see mudel. Juc, Sul oli/on vist see mudel. Kas tasub sellesse investeerida? Väljaminek oleks päris korralik. Samas on ju ka 30 EUR mahlapresse saada aga kas need jälle vastu peavad...
Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2013-09-24 19:29:51
Ülle: vaata Stollari mahlapresse, mis on üle 1200 W võimsusega. Vastupidavad. Väiksema võimsusega pressid ei pruugi kaua kesta, samas sõltub muidugi sellest, millest mahla pressima hakkad (mida kõvem puu- või köögivili, seda kobedamat vajad). NOP kasutab kohvikus sellist: http://www.euronics.ee/t/35856/mahlapressid/mahlapress-juice-fountain-plus-stollar/bje410 ja kestab hästi!

http://www.perenaine.ee/

Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2014-03-26 22:14:15
Ma nüüd kiidan Kuvings Whole Slow Juicer'it. Sinna masinasse mahuvad puuviljad suurte tükkidena, mahl tuleb koos viljalihaga, setet ei tekki, maitse on ülihea (õun ja apelsin on proovitud), töötab vaikselt. Need siis esmased (ja värsked) muljed. Varsti proovin ka juurikate mahla tegemise ära :)
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >