"TORT ISAMAALE 2017" - AUHINNASADU

Üheksandat korda toimunud Nami-Nami isamaaliste tortide võistlusele, mis tänavu kandis nime "Tort isamaale 2017", esitati 75 torti.

Auhinnad 2017:

Seikluskohviku kinkekaart:

Seikluskohvik andis auhinnaks 50-eurose kinkekaardi, mille saab endale žüriilt enim punkte saanud tort, olgu see siis soolane või magus. Kõige rohkem punkte kogus Tartu toidublogija Liisi Laanemäe oma kilu-muna-näkileivatordiga.

Palju õnne, Liisil!

Nami-Nami toimetuse lemmik läheb lõunale!

Nami-Nami toimetus koosseisus Pille PetersooKaare SovaMartiina AnniIlse Metsamaa ja Merilin Rosenberg valis välja oma Nami-Nami toimetuse lemmiktordi, milleks oli magusate tortide kategooria võitnud "Triibuseelik"! Tordi autor Merle Jakobson läheb koos sõbraga pealinna restorani Monaco, kus tal on võimalus nautida kolmekäigulist lõunasööki:

Lugejate lemmikud:

Kõige enam klikke-laike ning kõige enam kommentaare saanud postitused saavad endale imetoreda kena puidust alusega laualipu ja 20 võileivalippu (Lipuvabrik) ning ühe eksemplari äsja ilmunud toredast uuest kokaraamatust "Ehe Eesti köök" (Ajakirjade Kirjastus, 2017).

Enim meeldimisi ja kommentaare sai tort "Isamaa", autor Cactusik. Usutavasti pole Cactusikul kahe samasuguse auhinnaga väga midagi teha, nii et teise samasuguse auhinna saab samuti tublisti kommentaare-meeldimisi kogunud trühvlitordi autor Dagmar.

Lipuvabrik andis ühe laualipu ja võileivalippude komplekti kõige põnevamale liputeemalisele võistlustööle. Selle auhinna saab endale kasutaja Katukai põneva lipuvärvides toorvegan Vabariigi sünnipäevatordi eest. 

WABA moodne ja rahvuslik polosärk:

Meil oli auhindade seas kaks Mait Malmsteni disainitud ja Waba.ee toodetud mulgi särki - ühe sai endale parima magusa tordi autor Merle Jakobson ja teise võitja - Siggne - valis Waba.ee ise oma isiklike lemmikute seast.

Waba.ee esindaja Indrek Kaing selgitab oma valikut täpsemalt siin.

 

Juustukuningate kinkekaardid:

Nami-Nami hea koostööpartner, Juustukuningad, jagas tordivõistlusel osalejatele kinkekaarte.

Ühe 20-eurose kinkekaardi annavad Juustukuningad oma lemmikule, kelles oli võistlustöö nr 5 ehk "Isamaa". Juustuga saab seega maiustada töö autor Cactusik!

Kolm 10-eurost kinkekaarti läksid loosimisele kõikide osalejate vahel. Nami-Nami kasutab numbrite genereerimisel Research Randomizer'i abi, mis soovitas kinkekaardid anda võistlustöödele nr 2 (Miinake), 16 (Kristil) ja 73 (Eelika231).

Kolm kena Jutekotti:

Ka sel korral on meil auhindadeks kolm toredat rukkilillemotiiviga kandekotti, mille valmistajaks on kodumaine Jutekott.ee.

Rukkililledega kotid loosisime välja kõikide osalejate vahel, need saavad endale järgmiste võistlustööde autorid: 15 (JoannaS), 25 (IngeborgJohanson), 32 (laurav2li). 

Muhuteemalised tordid?

Muhu mustrid on varasematel aastatel tordivõistlusel alati populaarsed olnud. Sel korral andsime kaks eriauhinda kahele kõige toredamale Muhu-teemalisele tordile. Auhinnaraamatud saavad endale võistlustöö nr 52 autor Katrin Roomere ja võistlustöö nr 67 autor EveT. 

Auhinnaks on Muhumaal asuva imelise Nautse Mihkli talu perenaise Ingrem Raidjõe ning fotograaf Jüri Seljamaa kunstiraamat toidust "Meite Muhu maitsed".

Umami.ee kinkekomplekt!

Põnevatele maailma maitsetele spetsialiseerunud gurmeepood Umami - "Maailm täis maitseid" - pani välja ühe küpsetajale mõeldud kinkekomplekti.

Kinkekomplektis on järgmine varandus:

  • mandlijahu
  • õlivaba sarapuupähkli jahu
  • külmpressitud kookosõli
  • tonka oad

Lisaks on pakis kaasas lihtne ja maitsev retsept, et esimene küpsetis ruttu ahju panna!

Umami.ee toreda kinkekomplekti saab endale magusate tortide kategooria võitja ehk Merle Jakobson töö "Triibuseelik" eest.

Tervis pudelis! 

Maitsvad auhinnad on välja pannud ka kodumaine SEMUAuhinnapakist leiate Semu astelpajunektari, Semu tšiiaseemnetega ebaküdoonianektari, Semu tšiiaseemnetega rabarbri-mustasõstranektari ja Semu astelpajumoosi. 

Semu auhindu on lausa kolm komplekti - ühe saab parim soolane tort (Liisi kilu-muna-näkileivatort), teise parim magus tort (Merle "Triibuseelik") ja kolmanda loosisime välja kõikide tordivõistlusel osalejate vahel ning loosiõnn naeratas kasutajale Maarja Saarelt (võistlustöö nr 49).

NB! Pärast võitjate väljakuulutamist otsustas SEMU anda ühe auhinnakomplekti veel ja selle saab endale kasutaja Piprake võistlustöö nr 11 eest põneva astelpaju kasutamise eest. Piprakese astelpaju-ricotta vahttort sai magusate tortide kategoorias auväärse 5. koha. 

Lipusinine!

Tore Ärklitoa veebipood annab kõige ägedamale sinise värvi kasutajale neli tõrumustriga sinist lauamatti, et edasistel pidupäevadel eriti pidulik laud katta. 

Lauamatid on suurusega 45x35 cm, materjaliks on 95% puuvill ja 5% polüester.

Auhinna saab endale kasutaja Lumetydruk võistlustöö "Talvine meri" eest.

Kuidas auhind kätte saada?

Saada kiri aadressile info@nami-nami.ee. Kirja pane kindlasti oma täisnimi, lähima Smartposti aadress JA postiaadress, mobiiltelefoni number ja oma auhinna nimetus. 

Loe veel:

Nami-Nami retseptikogu®
postitatud 03.03.2017 15:26 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid


piprake
postitatud 03.03.2017 10:47

Aitäh, Semu! Kusjuures, selle tordi sees ongi kasutatud Semu astelpajunektar :)

Airica.
postitatud 03.03.2017 23:18

Õnne õnnelikele.