Kausikoogid ja kausitordid ehk trifle'd

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2012-01-03 09:50:03

Kihiline hurmaa-magustoit

Hurmaa
Kohupiimapastat
Rõõska koort
Suhkrut
Ladyfingers küpsiseid
Banaan

Püreeri hurmaa ja sega kohupiimapastaga. Vahusta rõõsk koor ja sega kohupiimavahu hulka. Maitsesta suhkruga.
Pudista kausi põhja Ladyfingers küpsised.
Tõsta peale hurmaa-kohupiimavaht. Lao peale banaaniviilud. Pudista veel üks kiht küpsiseid ja kata hurmaa-kohupiimavahuga.
Soovitavalt lase 1 tund külmas seista.

Liisi Blogi

Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2012-01-03 13:02:02

Tegin besee-sidrunivõide-vaarika kihilist magustoitu. Vabalt võib kihid laduda ka suurde kaussi, ma tegin pokaalipavlova :)

Küpsetasin beseeküpsised, tegin sidrunivõide (lemon curd), sulatasin vaarikad. Osa beseest purustasin, osa jätsin terveks, et magustoitu "kaanetada".

Pokaalides ongi kihiti beseepuru, sidrunivõie ja vaarikad. Kõige peal kaunistuseks terve beseeküpsis.

Loosimises ma ei osale, sest noh,...mul on juba see raamat. Ka ilma auhinnata on tore kooskokata :)

Siit nurgast ja sealt nurgast

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2012-01-03 13:24:46

Mul ka kaks..

Kihiline koogike piparkooide, maitsetamata kohupiima ning hõrkude külmade punaste sõstardega:

Ja ehtsate vanakooli kaeraküpsiste, vahukoore ja marmelaaditükkidega.

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Liilia
Postitusi: 431
Abikokk
2012-01-03 13:31:39

See on suvel üks minu lemmikuid kooke e siis kausikook küpsiste ja maasikatega, aga väga edukalt saab seda külmutatud marjadega teha

praegust piparkoogi ja mandariiniuputust vähendades ladusin kihiti suurde kaussi piparkoogipuru, kohupiimakreemi ja mandariine, aga kahjuks ei õnnestunud pilt kohe mitte ... pildidl siis väikses pokaalis kohupiima-piprkoogimagustoit

Köögitoimkond

Üllekas
Postitusi: 210
Abikokk
2012-01-11 17:44:42

Lisan ka oma aastalõpu kausikoogi pildi siia. Fotokampaaniasse jõudsin veel aasta viimasel päeval pildi ülesse riputada, siia aga mitte.

Itaalia maasika-kausikook maitse poolest mulle täitsa meeldis.
Rummi panime ainult 1 spl ja sellest minu jaoks piisas täiesti. Kahjuks olid küpsised valed ja läksid seismisega ikka väga lödiks. Liiga lödiks. Nii et õhtuks oli tegu ikka ühe paraja plögaga :(
Kunagi tahan kindlasti ka õigete küpsistega seda kausikooku teha, sest maitse mulle iseenesest meeldis.

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2012-01-12 14:01:08
Siin teemas keegi auhindu ka saab? :)

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-01-12 14:35:50
Silx:
Siin teemas keegi auhindu ka saab? :)

Ehee. Olin täitsa ära unustanud. Panin nimed ritta, sain 27 toredat osalejat (tänud kõigile) - ja Research Randomizer andis mulle numbriteks 14 (Laurentzius), 26 (Silx :D:D:D - täitsa ausõna) ja 10 (Tiina).

Auhindadeks olid Kulinaarsete kroonikute kokaraamat

Nüüd tuleb logistika välja mõelda, aga seda võime juba arutada selles teemas.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2012-01-12 14:56:29
Oi! :D Vot see tuli nüüd küll üllatusena! :) Väga tore! Polegi enne midagi võitnud. Aitäh!

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2012-02-12 11:34:22

Minu esimene kausikook vaarikate ja virsikutega.

Meeldis väga. Kindlastoi proovin kunagi veel :)

Zoozi tegemised

Jaanikaant
Postitusi: 705
Abikokk
2013-04-15 18:54:34

Kodujuustu kausikook

Vaniljekreemi kausikook nektariinidega

Mustika- banaani kausikook jogurtiga

Vaniljekrreemi- marja kausikook

Maitse asi

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>