NAMI-NAMI SUUR VEETEST

Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2009-07-22 16:57:32
Pille:
Esmalt tänud kõigile, kes veetestis ühel või teisel moel kaasa lõid!! Ühtegi selget võitjat vete seas välja ei kujunenud - ei saagi, sest maitsed on erinevad - aga kindlasti jõudsid kõik osalejad arusaamisele, et veel ja veel on vahe sees :) Veetestil osalesid Tziiki, Frieda, Kirsike, Zapxpxau, Aurora, Eva, Koopatibi ja Netcat ning kõik saavad ka lubatud Appletizeri-Dolomia trio. Aga selleks vajan infot, kes pealinnas, kes mujal. Kui registreerumisel esitatud andmeid uskuda, siis: Tallinn: Kirsike, Eva, Netcat Tartu: Tziiki, Frieda, Aurora, Koopatibi Saaremaa: Zapxpxau On mul õigus? Ja kas mitte-pealinlased on millalgi lähiajal Tallinnasse tulemas? (Zapxpxau - ka Sinu raamat Kirg.Toit on endiselt minu käes :O)
Väga tore üllatus. Homme-ülehomme on sõbranna Tallinnas, ta saaks auhinna kaasa võtta.
Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2009-07-22 19:51:46
Tänud :) Viimsi on elukoht. Tallinn töökoht. to Zapxpaxu - ma tulen järgmise nädala keskel Saaremaale, kui vaja võin transportida. Kui Kuressaares elad, siis võin Nataliega ka kaasa panna, ta läheb juba reedel, saad kiiremini kätte :)

Lindude toitmine

Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2009-07-22 21:11:36
Tänu! :) Tartu vastab tõele, aga pealinna kahjuks lähiajal ei satu...

Söömine on ainus töö, mis toidab

Kaare
Postitusi: 197
Abikokk
2009-07-23 12:22:47
Oo, vahava :) Mina jah Tartus. Samas meespere pühapäeval Tallinna poole liikumas.

Koopatibi küpsetab...

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-07-23 16:30:31
Annan teada, et auhinnapudeleid sel nädalal veel kätte ei saa, loodetavasti järgmisel!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2009-07-23 18:28:40
Kirsike:
Tänud :) Viimsi on elukoht. Tallinn töökoht. to Zapxpaxu - ma tulen järgmise nädala keskel Saaremaale, kui vaja võin transportida. Kui Kuressaares elad, siis võin Nataliega ka kaasa panna, ta läheb juba reedel, saad kiiremini kätte :)
Aitäh pakkumast, Kirsike, aga paistab, et vara veel :)

Zap*

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-07-24 16:41:14
Ma ei pannud isegi tähele üldse, et mingi auhind oli välja lubatud :) Mina olen Tallinnas küll, aga praegu puhkuse ajal näeb mind seal nagu kuuvarjutust...

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2009-08-02 11:37:05
oi kui vahva uudis...aga tlnsse tulekut lähiajaks planeerinud nagu pole....

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-08-13 19:29:06
Nii, nüüd on Dolomia veepudelid ja Appletizeri pudelid minu käes Viimsis. Kui keegi asjaosalistest on siinkandis, võiks järgi tulla (NB! Terve järgmine nädal mind pole!!!). Tartlastele pean mingi mooduse välja mõtlema (ehk on keegi autoga minemas?). Ja Saaremaale proovin Zapxpxaule saata siis Kirsikesega ;) Meiliaadress siis endiselt info ät nami-nami punkt ee

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-08-16 22:05:45
Annan teada, et täna käis Koopatibi sohver tartlaste pudelite järel. Andsin kaasa ka kõigi nelja (Tziiki, Frieda, Aurora, Koopatibi) meiliaadressid. Oodake siis Koopatibi juhiseid selle kohta, et kust ja kuidas oma suured veepudelid ja väike Appletizer kätte saada. Kirsike, kui Sa saaksid homme enda (ja ehk Zapxpxau?) pudelitel järel käia, siis oleks tore. Evaga on asjad korda aetud, siis jääb veel vaid Netcat :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>