NAMI-NAMI SUUR VEETEST

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2009-06-10 11:59:26
Olen ka mõelnud veetestiga ühineda, aga mul läheb ka veel aega. Muidu igapäevaseks tarvitamiseks nii jookide kui toitude valmistamisel ja niisama joomiseks kasutan ainult kraanivett, mis Otepääl maitseb hästi, Tallinnas vähemhästi (joomiseks unustan kogu aeg mingit ok vett osta ja siis kallan endale hooga sisse, et maitset ei tunneks :) )
Lilly_Munster
Postitusi: 101
Abikokk
2009-06-10 15:36:48
Thredahlia:
Plastik+toit/jook on üldse üks väga ebatervislik juhtum, eriti poisslastele...
Mispärast eriti poisslastele? Lihtsalt uushimulik, see oleks veel üks hea argument, miks kaheteistpudelisi kaste kangutada.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-06-10 15:37:56
Eilne ringvaade Tallinna Kaubamajas tõestas, et ühtki testis osalevat vett seal klaaspudelis müügil ei ole, niiet vähemalt selle koha pealt on kõik testitavad tooted võrdsed. Et kes julgeb, see joob. Dolomia oli täitsa saadaval nii suurte kui väikeste pudelitega. Küsimus veel selle vichy vee kohta? Kas siin on mõeldud seda, mida kodumaal pudelisse aetakse või importvett?

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-06-10 15:42:20
Lilly_Munster:
Thredahlia:
Plastik+toit/jook on üldse üks väga ebatervislik juhtum, eriti poisslastele...
Mispärast eriti poisslastele? Lihtsalt uushimulik, see oleks veel üks hea argument, miks kaheteistpudelisi kaste kangutada.
Vette ligunevad plastiühendid simuleerivad naishormoone. Teoreetiliselt, kui see toodaks uue sugupõlve "pehmemate" väärtustega ja vähem vägivaldsemaid meha, siis polekski ehk efekt kuigi paha. Aga millegipärast ei ole seda efekti kusagilt näha.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2009-06-10 16:49:17
Netcat:
Lilly_Munster:
Thredahlia:
Plastik+toit/jook on üldse üks väga ebatervislik juhtum, eriti poisslastele...
Mispärast eriti poisslastele? Lihtsalt uushimulik, see oleks veel üks hea argument, miks kaheteistpudelisi kaste kangutada.
Vette ligunevad plastiühendid simuleerivad naishormoone. Teoreetiliselt, kui see toodaks uue sugupõlve "pehmemate" väärtustega ja vähem vägivaldsemaid meha, siis polekski ehk efekt kuigi paha. Aga millegipärast ei ole seda efekti kusagilt näha.
Tegelikult aga segab keha hormonaalset toimimist (ka naistel) ja ei mõju ilmselt positiivselt ei meeste viljakusele ega poisslaste arengule... kõlab väga sarnaselt tihedale sojasöömisele.

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-06-10 17:04:12
Thredahlia:
Netcat:
Lilly_Munster:
Mispärast eriti poisslastele? Lihtsalt uushimulik, see oleks veel üks hea argument, miks kaheteistpudelisi kaste kangutada.
Vette ligunevad plastiühendid simuleerivad naishormoone. Teoreetiliselt, kui see toodaks uue sugupõlve "pehmemate" väärtustega ja vähem vägivaldsemaid meha, siis polekski ehk efekt kuigi paha. Aga millegipärast ei ole seda efekti kusagilt näha.
Tegelikult aga segab keha hormonaalset toimimist (ka naistel) ja ei mõju ilmselt positiivselt ei meeste viljakusele ega poisslaste arengule... kõlab väga sarnaselt tihedale sojasöömisele.
Sojaga on meid juba pikemat aega hirmutatud, aga palun seleta, kuidas asiaadid ikka veel elus on? Hiinas on küll mingisugune probleem viljakusega, aga see on vist vastupidine probleem...

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-06-10 17:17:51
Hei!! Siin teemas testime konkreetse ürituse raames vett! Ma saan pärast veel pahandada reklaamimüüjalt, et teemast kõrvale kaldusime :P Aga sojast on Thredahlia kirjutanud siin, Nami-Nami foorumis saab sojast rääkida siin teemas..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-06-10 21:41:14
Sorry. Minupoolest võib kogu selle jauramise plastiku ümber siit kustutada :)

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-06-17 13:57:40
Netcat:
Küsimus veel selle vichy vee kohta? Kas siin on mõeldud seda, mida kodumaal pudelisse aetakse või importvett?
Mul on kodumaine mullivaba Vichy valmis ostetud.
Netcat:
Eilne ringvaade Tallinna Kaubamajas tõestas, et ühtki testis osalevat vett seal klaaspudelis müügil ei ole, niiet vähemalt selle koha pealt on kõik testitavad tooted võrdsed. Et kes julgeb, see joob. Dolomia oli täitsa saadaval nii suurte kui väikeste pudelitega.
No siis olen mina ikka täitsa pime. Käisime nädalavahetusel Kaubamaja toiduosakonnas ja ma spetsiaalselt otsisin, aga ei leidnud :( Hetkel meie endi veetest seisabki selle taga, et Dolomia enda vesi on puudu. Üheski Viimsi poes seda pole (Konsum, Co-Market, Säästumarket, "iseseisev" Viimsi Market). Pirita Selverist ma ka ei leidnud.. Aga ma südamest ja väga loodan, et ma ainuke testis osaleja pole? Auuuuu?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2009-06-17 14:32:45
Ma tahan küll proovida, eeldusel, et ma kõik sobivad veed üles leian. Ise kahtlen kas seda Dolomia vett Saaremaal on, aga eks nädalavahetusel paistab.

Zap*

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>