Köögikombain

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2008-12-16 18:30:28
Kasutaks siis teemat ära ja küsiks et kas Kitchen Aidi Ameerika versioon töötab meie vooluvõrgus ka? St vatid-voldid samad? Pistik on ilmselt teise kujuga (kolmeharuline???). Ma ise käisin viimati Ameerikas 10 aasta eest ja ei mäleta sugugi mis värk seal oli täpselt.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2008-12-17 14:04:04
Seal on värk 120V/60Hz meie 230V/50Hz vastu ja pistik on ka teistsugune. Mingisugusest adapterist oleks arvatavasti abi, aga isiklikult, nii kalli riista hangiks ikkagi kohalikule võrgule vastava. Kurb ka, kui asi mingi 100 krooni maksva hiina imekarbikese pärast hingusele läheks.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Irmasista
Postitusi: 10
Kokaõpilane
2009-03-22 09:08:17
Marju:
Mul on põhimõtteliselt samas stiilis köögikombain ja kasutan ka, aga olen mõelnud, et kui uue ostaks siis sellise väiksema, pigem nagu lisadega saumikseri. Tundub praktilisem ja mõnusam, sest näiteks pesto tegemiseks on minu arust see kombain liiga suur, aga saumikseri seelõikuriga lisa on just paras. Suppi püreestan niikuinii saumikseriga. Hetkel kasutangi oma kombaini põhiliselt muna ja vahukoore vahustamiseks, aga see vispel on ju ka saumikseril olemas :) Ühesõnaga, soovitan mõelda just milleks seda kasutatakse ja kui suur asi kööki mugavalt mahub.
Marju, minul on just selline saumikser, nagu sa viitad. Sellega on ideaalne pestot teha ja vahukoort saab ka teha, aga sellest ei piisa. Vispel on nõnda väikese võimsusega, et või vahustamine ei tule kõne allagi, ma oleks ta hiljuti teise ilma saatnud, kui üritasin toasooja võid suhkruga vahustada. Mina igatsen just sellist köögikombaini, kuhu saaks veel jäätise tegemiseks potikese juurde osta (Pille räägib sellest Kitchen Aidist jäätiseteema all).
Eksitus
Postitusi: 81
Kokaõpilane
2011-10-21 12:22:06
Selline küsimus, et kas kõik köögikombainid on selle tobeda auguga keskel?

http://kulinaarsedeksitused.blogspot.com/

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-10-21 13:34:32
Ma arvan küll, kuid ehk on kuskil maailmas mõni, mis tehtud nii, et tera käib ülevalt mingi imenipiga sinna sisse... sauseguri pisike topsik on vist ka selline. Lihtsam ja ruumisäästlikum on teha auguga.

Zap*

Amanda-Riin
Postitusi: 73
Kokaõpilane
2012-07-21 11:58:28
Kiitke ja laitke oma köögitehnikat. Kuna kõik mu kodumasinad on katki(mikser ja sausegur siis), siis hakkan soetama uut masinaparki ja seekord põhjalikumalt. Nüüd seisangi dilemma ees, et kas osta jäätisemasin, hakklihamasin ja sausegur lõikurite ja visplitega või osta üks suur lisadega kombain. Tahaks, et ka tainast segaks, eriti tore oleks leivataignaga hakkama saav masin. Kuidas see kõik võtaks veel kõige vähem ruumi... ja kui palju see kõik maksab? Kas blenderit on üldse vaja? leidsin sellise 395eurot http://www.euronics.ee/tootekaart/44673/Koogitehnika/Koogikombainid/MUM56340
Railike28
Postitusi: 4
Kokaõpilane
2012-10-09 19:42:30
Tere!!! Olen olnud kodune viimased 3 aastat(2 last)-ja minul pole kodus auurt köögikombaini.Minul on kodus Tupperware Smooth ja Herbchopper-ja saan kõik vajalikud asjad tehtud. Hakib kiirelt nii sibula,muna,puu kui juurviljad ja seda kõike ilma elektrita-elektrihind ju nüüd taas tõuseb . Lisaks kõigele ei pea ma kulutama palju energiat pesemisele, kuna chopperi pesemine on väga lihtne ja küüslaugu purustamisel kaob küüslaugu lõhn kiirelt..võin hilhem vabalt vahukort vahustada. Olin alguses ise ka septiline antud toote suhtes..aga kui hakkaisn kasutama siis nüüd kasutan seda igapäevaselt..kui on huvi..kirjutage mulle-jagan kogemusi ja samuti olen abiks Teile selle toote soetamisel. http://www.youtube.com/watch?v=oZXN9AeZO9c
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-09 20:48:13
Railike28:
Tere!!! Olen olnud kodune viimased 3 aastat(2 last)-ja minul pole kodus auurt köögikombaini.Minul on kodus Tupperware Smooth ja Herbchopper-ja saan kõik vajalikud asjad tehtud. Hakib kiirelt nii sibula,muna,puu kui juurviljad ja seda kõike ilma elektrita-elektrihind ju nüüd taas tõuseb . Lisaks kõigele ei pea ma kulutama palju energiat pesemisele, kuna chopperi pesemine on väga lihtne ja küüslaugu purustamisel kaob küüslaugu lõhn kiirelt..võin hilhem vabalt vahukort vahustada. Olin alguses ise ka septiline antud toote suhtes..aga kui hakkaisn kasutama siis nüüd kasutan seda igapäevaselt..kui on huvi..kirjutage mulle-jagan kogemusi ja samuti olen abiks Teile selle toote soetamisel. http://www.youtube.com/watch?v=oZXN9AeZO9c
Tere, Railike. Tupperware toodete reklaamimise ja müümise jaoks on lausa eraldi teema, palun edaspidi püsida seal :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Blueberry
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2014-03-07 17:23:39
Mul on hetkel 10 aastat vana Philips Cucina köögikombain. Muidu töötab veel kenasti, aga blenderkann on katki ja hetkel otsin uut abilist kööki. Mulle oleks oluline, et oleks klaasist blenderkann, et saaks jääd purustada. Köögikombaini nõu võiks olla suure mahutavusega (nt 3l) Võimsust võiks olla u 1000w, et saaks ka näiteks pärmitainast teha Lisaks sellele kasutan köögikombaini tavaliselt riivimiseks, viilutamiseks, purustamiseks jne. Vahustamiseks mitte, vahustan tavaliselt oma väga hea Boschi käsimiksriga. Mahlapresside ja hakklihamasinate järele pole ka siiani vajadust tundnud. Lisaks sellele huvitaks mind väga mini veski võimalus. Teen tihti kooke, kuhu läheb mandlijahu või pähklijahu ja eelistan valmis jahu asemel ise mandleid jahvatada. Praegu kasutan selleks nõukaaegset kohviveskit, aga sinna mahub korraga hirmus vähe ja seega on hästi tülikas. Lisaks oleks sellise mini-hakkijaga palju mugavam näiteks pool klaasi vaarikaid ära purustada, kui et väikest kogust pärast suure köögikombaini seintelt maha kraapida. Kõigepealt jäi mulle silma see kombain http://www.perenaiselemmik.ee/v%C3%A4ikesed-kodumasinad/k%C3%B6%C3%B6gikombainid/FP_972-k%C3%B6%C3%B6gikombain-kenwood-fp972-multipro-excel aga selle arvustused amazonis olid tõeliselt kehvad. Kurdeti näiteks, et riivimise ajal ei ole ketas stabiilselt kinni vaid „laperdab“ ja suured tükid satuvad anumasse. Kaalusin ka eraldi minipurustaja ostmist, näiteks KA http://www.kitchenaid.com/shop/countertop-appliances-1/countertop-appliances-2/food-processors-3/-[KFC3511OB]-401109/KFC3511OB/ Aga ma ei ole kindel, kas see suudab pähklitest jahu jahvatada, mootor tundub ka nõrgavõitu (120w) Võibolla osta hoopis eraldi blender, millel on veski lisafunktsioon. Selline näiteks tundub hirmus tore, aga Eestis vist ei müüda Andrew James smoothie blender Oskab keegi äkki nõu anda, millist köögikombaini osta? Võib soovitada ka minipurustajaid ja blendereid.
Soolanemaasikas
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2014-11-23 03:05:34
Minul on kenwood Km266 ja ma olen sellest endiselt vaimustuses. Uuena on hind umbes 250€. Mina ei olnud seda ostes kindel, et ka sellele hinnale sobilikult seda piisavalt palju kasutama hakkan. Seetõttu ostsin kasutatuna ja sain peaaegu uue masina 80€. Mõned osad nagu lõikur, mahlapress ja viilutajad olid täiesti kasutamata. Olen masinast endiselt vaimustuses. Sellel on taignasegamisvõimalus (teraskauss, 4,3l), vahustaja, pärmitaignakonks, hakklihamasin, mahlapress, segaja, lõikur, riiv, blender. Võimsust on palju. Hakklihamasinat pole veel testinud, aga kõik muud osad on järeleproovitud ja olen ülimalt rahul. Kenwood peaks ka ääretult hea töökindlusega olema, internetsit leiab müügilt aastakümnete vanuseid masinaid, mis endiselt parimas vormis. pika jutu kokkuvõtteks-soovitan soojalt Kenwoodi!
<< 1 | 2 | 3 >>