Railike28

Postitusi: 4

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2012-10-09 23:34:13
Tere!!! Kõik kes on huvitatud Tupperware toodetest..sooduspakkumistest,retseptidest, esitlustest-andke mulle teada!!! railike28@gmail.com
2012-10-09 19:51:14
Soovitan Tw teritajat-saab teritada ka sakilisi nuge.Teritajas on üks siledatele ja teine hammastatud teradele.teritatakse ühe suunas-tera läbi viies 20 korda.Kaitsev kate välistab käe kokkupuute teraga.Käib kompaktselt kokku. Ise ka isiklikult teritamispulka ei kasuta-ebamugav.
2012-10-09 19:42:30
Tere!!! Olen olnud kodune viimased 3 aastat(2 last)-ja minul pole kodus auurt köögikombaini.Minul on kodus Tupperware Smooth ja Herbchopper-ja saan kõik vajalikud asjad tehtud. Hakib kiirelt nii sibula,muna,puu kui juurviljad ja seda kõike ilma elektrita-elektrihind ju nüüd taas tõuseb . Lisaks kõigele ei pea ma kulutama palju energiat pesemisele, kuna chopperi pesemine on väga lihtne ja küüslaugu purustamisel kaob küüslaugu lõhn kiirelt..võin hilhem vabalt vahukort vahustada. Olin alguses ise ka septiline antud toote suhtes..aga kui hakkaisn kasutama siis nüüd kasutan seda igapäevaselt..kui on huvi..kirjutage mulle-jagan kogemusi ja samuti olen abiks Teile selle toote soetamisel. http://www.youtube.com/watch?v=oZXN9AeZO9c
2012-10-09 19:32:35
Tere!!! Tupperware pelmeenivorm on super hea!!! Mul täitsa kodus olemas. Kataloogis on müügil hetkel ravioolivorm-aga pelmeene saab samuti sellega teha-ja minu meelest on isegi ilusam. Samuti saab ravioolivormiga teha magusaid ja soolaseid täidisega väikseid koogikesi. Retsepte on ka mul igasuguseid selle kohta..kels huvi küsige ja kirjutage mulle: railike28@gmail.com