RUPSKID, SUBPRODUKTID, SISEELUNDID JA TOIDUD NENDEST

Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2009-10-24 22:49:59
Täna sai tehtud lambaneere koorekastmes-praadisin võis sibula ja neerutükid läbi, siis 5 minutiks hapukoorekastmesse-Nopri hapukoorest tuleb väga hea mahe kaste. Lambaneerud on selles mõttes tänuväärne tooraine, et neid pole tarvis eelnevalt leotada-tükid pannile ja valmis :) Eriti armas neerumüüja küsis turul:" Kas lähevad kassile või omale?" :D :D

Siit nurgast ja sealt nurgast

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2009-10-25 12:10:57
Mariliis:
Eriti armas neerumüüja küsis turul:" Kas lähevad kassile või omale?" :D :D
See on lahe jah, eriti kui müüja hakkab kohe lisaks rääkima, milliseid muid subprodukte tema kass/koer ja kuidas valmistatult meelsasti sööb. :D
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2009-11-24 18:39:25
Täna oli poes üle hulga aja veisekeelt, üksainuke kusjuures! Keetsin kiirkeetjas tund aega, maitseks juures peenelt viilutatuna 1 sibul, 1 porgand, 1 porru ja sool, pipar, loorber. Keel võib olla ebameeldiv kui on ülekeedetud, muutub selliseks lödiks.

Zap*

Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2009-12-22 23:24:36
Tegime täna teistkordselt maksapasteeti... seekord (et oleks põnevam ;)) proovisime valmis saada ahjupasteedi (küpsetatud pasteet). retsepti võtsime S.Masso, O.Relve "Lihatoidud". Kõik oli arusaadav.. kuni tuli aeg otsustada, kas pasteet on valmis või mitte. Seal oli pasteedi valmiduse kohta öeldud, et pasteet on valmis kui tikk jääb kuivaks. Kas tikk peab kohe päris kuivaks jääma?? Või on mõeldud kui tiku külge enam "märga pasteeti ei jää"?. Ma pole julenud ise proovida... maitse kohta ei oska öelda, kas tundub valmis olevat... Netis retsepte uurides on ka antud ainult küpsetusajad.. aga vormid on ju erineva suurusega jms...

http://kardemon.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-12-23 08:58:51
Kardemon:
Tegime täna teistkordselt maksapasteeti... seekord (et oleks põnevam ;)) proovisime valmis saada ahjupasteedi (küpsetatud pasteet). retsepti võtsime S.Masso, O.Relve "Lihatoidud". Kõik oli arusaadav.. kuni tuli aeg otsustada, kas pasteet on valmis või mitte. Seal oli pasteedi valmiduse kohta öeldud, et pasteet on valmis kui tikk jääb kuivaks. Kas tikk peab kohe päris kuivaks jääma?? Või on mõeldud kui tiku külge enam "märga pasteeti ei jää"?.
No koogiküpsetamisel tähendab see enamasti seda, et ei jää märga tainast tiku külge. Kui mikroskoopiline killuke valmis moega kooki tiku külge jääb, siis see on lubatud. Ma pakuks siis seda "enam märga pasteeti ei jää" varianti..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2009-12-23 16:41:57
Pille:
Kardemon:
Tegime täna teistkordselt maksapasteeti... seekord (et oleks põnevam ;)) proovisime valmis saada ahjupasteedi (küpsetatud pasteet). retsepti võtsime S.Masso, O.Relve "Lihatoidud". Kõik oli arusaadav.. kuni tuli aeg otsustada, kas pasteet on valmis või mitte. Seal oli pasteedi valmiduse kohta öeldud, et pasteet on valmis kui tikk jääb kuivaks. Kas tikk peab kohe päris kuivaks jääma?? Või on mõeldud kui tiku külge enam "märga pasteeti ei jää"?.
No koogiküpsetamisel tähendab see enamasti seda, et ei jää märga tainast tiku külge. Kui mikroskoopiline killuke valmis moega kooki tiku külge jääb, siis see on lubatud. Ma pakuks siis seda "enam märga pasteeti ei jää" varianti..
aitäh! no ma loodan ka, et see on õige vastus... söön siis kindlama südamega... kuigi hästi maksane maitse... maksapasteet vist :)

http://kardemon.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2009-12-28 11:28:34
sai siis tehtud suurem hunnik verivorste, kartulivorste ja verikäkke. mässamist oli aga tulemus tasus ennast ära. http://www.flickr.com/photos/texmex5/sets/72157611654799245/ Pildid on küll eeslmisest aastast aga ega seekord midagi teisiti ei olnud :)

Ilse köögis

Kingadraakon
Postitusi: 217
Abikokk
2010-02-10 23:14:01
ma ajan kindlasti paljudel siin südame pahaks, aga mina avastasin täna kui hea on veisemaksast valmistatud carpaccio. valmistamine ikka soola-pipraga, nagu tavalise veisecarpaccio'gi puhul. muud lisandid maitse järgi, aga piisab ka vaid põhilisest. varem olen saanud sarnast rooga kitsesüdamest valmistatuna. sealt ka idee. mulle meeldib :)
Cashmir
Postitusi: 134
Abikokk
2010-02-11 11:19:38
Mismoodi see maitseb? :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-11-26 12:40:08
Selle nädala Guardianis oli väga intrigeeriv artikkel nuummaksa (foie gras) kohta: Consider foie gras. Dan Barberi videolink oli ka väga huvitav (nn eetilisest hanemaksast): Dan Berber's surprising foie gras parable.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 >>