RUPSKID, SUBPRODUKTID, SISEELUNDID JA TOIDUD NENDEST

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2013-11-13 09:00:41
Vaatasin seda retsepti ja siin ei ole keelelt "naha" eemaldamisest juttu. Kas see on ununenud või ongi seakeel ka koos selle kareda nahaga söödav ? Ma nimelt tahaks natuke teistmoodi keelt hautada ja siis tekkis küsimusi...

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-13 12:13:48
Ilsu:
Vaatasin seda retsepti ja siin ei ole keelelt "naha" eemaldamisest juttu. Kas see on ununenud või ongi seakeel ka koos selle kareda nahaga söödav ? Ma nimelt tahaks natuke teistmoodi keelt hautada ja siis tekkis küsimusi...
Ilse, kadunud hr Kard pole seda vajalikuks pidanud mainida :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2013-11-13 12:56:57
Pille:
Ilsu:
Vaatasin seda retsepti ja siin ei ole keelelt "naha" eemaldamisest juttu. Kas see on ununenud või ongi seakeel ka koos selle kareda nahaga söödav ? Ma nimelt tahaks natuke teistmoodi keelt hautada ja siis tekkis küsimusi...
Ilse, kadunud hr Kard pole seda vajalikuks pidanud mainida :)
OK, et siis iseenesest mõistetav, või on keegi sea keelt madalal kuumusel kaua hautanud ja siis koos nahaga ka söönud? Tegelikult ma mõtlesin juba välja, et keedan ja eemaldan naha ja siis hautan oma kastmes edasi ;)

Ilse köögis

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2014-11-28 19:41:40
Veri vist kuulub ka rupskite hulka ? Igaljuhul tegin verikäkke ja said selle kirja pandud retsepti järgi suurepärased :) [url=https://flic.kr/p/pWeR7S]

Ilse köögis

Narkolepsia
Postitusi: 168
Abikokk
2015-03-12 14:58:27
Mõnda aega juba piinas mind hirmus isu kanasüdameid hautada. Eile siis sai lõpuks ette võetud. Kokkuvõttes virutasin ma nad lihtsalt ahjupotti kolme viilutatud paprikaga, sinna otsa õli, sojakaste, sool, vürtsköömned, paprika, Cayenne'i pipar, kaneel jms. Ahjus podisesid kaane all seni, kuni nälg karjuvalt tunda andis, paar korda piilusin kaane alla kah, et igaks juhuks segada. Muud ei viitsinud enam teha kui spagette keeta kõrvale, aga oi-kui-maitsev sai! Täna sõin tööl jääke ning sain natuke kõõrdis pilke, aga mis seal ikka, mulle rohkem jääb! Kodus pisteti muidu hirmsasti röökima, et iuiuiu ja miks ma pidin ütlema, et südamed. Ise küsiti :)
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2015-03-17 13:12:06
Narkolepsia:
Mõnda aega juba piinas mind hirmus isu kanasüdameid hautada. Eile siis sai lõpuks ette võetud. Kokkuvõttes virutasin ma nad lihtsalt ahjupotti kolme viilutatud paprikaga, sinna otsa õli, sojakaste, sool, vürtsköömned, paprika, Cayenne'i pipar, kaneel jms. Ahjus podisesid kaane all seni, kuni nälg karjuvalt tunda andis, paar korda piilusin kaane alla kah, et igaks juhuks segada. Muud ei viitsinud enam teha kui spagette keeta kõrvale, aga oi-kui-maitsev sai! Täna sõin tööl jääke ning sain natuke kõõrdis pilke, aga mis seal ikka, mulle rohkem jääb! Kodus pisteti muidu hirmsasti röökima, et iuiuiu ja miks ma pidin ütlema, et südamed. Ise küsiti :)
:O Poleks arvanud, et eestlased ka nii pepsiks juba muutunud! Muidu näeb sellist hädaldamist ainult Ameerika saadetes :) Kõigest süda ju..

Zap*

Nämmu
Postitusi: 249
Abikokk
2015-03-23 20:55:57
Kusjuures paljud pepsid pole ise neid erinevaid subprodukte kunagi proovinudki. Lihtsalt mingi võõristus on peal. Kui ei maini mida toit täpselt sisaldab siis tihtipeale süüakse hea isuga ja pärast ollakse meeldivalt üllatunud.

Kaie

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-07-07 13:47:41
Mul oli rõõm teha ühtteist veisesüdamest: Tegemist oli Liivimaa Lihaveise mahe-rohumaaveise südamega. Peale südame puhastamist ja marineerimist (24 h) grillisid südame ja portsu paprikaid-sibulaid, peatselt on retsept ka Nami-Namis:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2015-08-21 11:30:39

Tegin tomati-kanamaksakastet, väga maitsev oli.Kastmesse ma panin tomatipasta asemel Felixi Mexican salsa ketšupit, andis mõnusa särtsu kastmele. Ürdid unustasin lisada, aga ei tundnud ka eriti neist puudust.

 

Hexy asjatab

Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2015-08-25 08:08:30

 Sõime Köögiviljadega hautatud kanapugusid, väga maitsev oli, mehele meeldis eriti.
Retsept http://www.nami-nami.ee/retsept/8588/K%C3%B6%C3%B6giviljadega%20hautatud%20lindude%20siseelundid

Hexy asjatab

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 >>