Mahe- ja ökokaupu pakkuvad poed Tallinnas

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-08-10 18:23:08
Kätrin:
Avastasin eile, et RIMI müüb oma ECO sarja alt nüüd ka mahe-paprikaid. Mulle oli see suur ja väga positiivne üllatus, kuna kõrva on jäänud, et paprika imeb endasse kõige rohkem taimekasvatusmürke. Söön paprikat tihti niisama paljalt, aga viimasel ajal pole seda enam nii väga just nende mürkide pärast teinud. Saaks nüüd veel vahatamata sidrunid ka tavapoodi :)
Kus Rimis need mahepaprikad olid? Mina leidsin Linnu tee omast maheapelsinid ja maheavokaadod, aga paprikat polnud. Maximas on regulaarselt mahebanaane.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2011-08-11 07:29:37
Netcat:
Kätrin:
Avastasin eile, et RIMI müüb oma ECO sarja alt nüüd ka mahe-paprikaid. Mulle oli see suur ja väga positiivne üllatus, kuna kõrva on jäänud, et paprika imeb endasse kõige rohkem taimekasvatusmürke. Söön paprikat tihti niisama paljalt, aga viimasel ajal pole seda enam nii väga just nende mürkide pärast teinud. Saaks nüüd veel vahatamata sidrunid ka tavapoodi :)
Kus Rimis need mahepaprikad olid? Mina leidsin Linnu tee omast maheapelsinid ja maheavokaadod, aga paprikat polnud. Maximas on regulaarselt mahebanaane.
See oli sadama ehk Lootsi Rimi. Ehk siis on lootust, et varsti täieneb kõigis Rimides see valik.

Kätrini kokkamispäevik

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-08-29 20:15:45
Jah, nüüd olid Linnu tee Rimis ka mahepaprikad. Hind on muidugi masendav võrreldes tavalise paprikaga. Ka ei olnud nad enam päris värsked.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Ludvignuudel
Postitusi: 4
Kokaõpilane
2011-09-14 00:11:02
Kristiine Keskuse taga asuval Kristiine turul tegutseb suve algusest alates ökopood, mis keskendub Eesti talupidajate ja väikeste tootjate toidu pakkumisele. Poe leiab tagumise rea viimasest boksist. Valikus leiduvad Eesti Mahe poolt vahendatud ning muudest taludest kasvatatud juur- ja puuviljad, maitsetaimed ning marjad. Eesti viinamarjad väärivad sealhulgas erilist äramärkimist, nõndasamuti Jõgevamaalt pärit krõmps hapukurk ja pehme mekiga hapukapsas. Esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel tuleb meil sisse pastöriseerimata Nopri talupiim, talujuust, taluvõi, talukohupiimad, talujogurtid ja taluvõided. Lihaletis on esindatud Märjamaa veiste ja lammaste maheliha. Peale selle on meil suur hulk erinevaid ökojahusid, ökohelbeid, ökomüslisid, ökokrõbuskeid ja ökopastasid. Suhkruga liialdamist mittearmastavatele magusasõpradele pakume tugevamaitselisi ja tervislikke ökomahlasid ning vanamoodsalt vedelaid ökomoose. Organismi aitab looduslikul teel tugevdada lai taimeteede valik. Arvestades turgu külastada armastava seltskonna võimalustega, hoiame ka hinnad teadlikult madalal. Ootame külla kella 9-18 ja pühapäeviti 9-17 vahel.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >