Malmpannid ja malmpotid

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-02-11 20:28:06
Lugesin just üle, mul endal on 15. Kokku on 40 vaja. Peab vaatama, kas mul õnnestub kuidagimoodi see ülejäänud 12 kokku korjata, enne kui sind tülitama hakkan, Pille. Pealegi ma pole üle kuu aja Rimisse sattunud ega tea tõesti, kas mind huvitavat potti enam saada ongi.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-02-13 01:21:59
Netcat, mumeelest on suht kõike saadaval veel esialgu. Mina ostsin oma suure poti ära ja olen rahul. No sellega, et ostsin, proovinud veel ei ole. Ma olen muidu suur venitaja ja kahtleja. Aga ma aravan Netcat, et kui sa kõikjal kuulutad, et huvitud kleepsudest, siis saad nad kokku küll, neid jagatakse Rimis päris lahke käega, ma ei tea aga ikka koguneb nii kümmekond korraga. Ma käin muidu väga harva Rimis aga hetkel on seal mingid päevad ka ja mõni asi oli täitsa OK hinnaga, kuigi ntx müslipulgad jäid lastele trenni kaasapanuks ostmata sest ma ei leidnud neid üles.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-02-13 16:57:22
Käisin Postimaja Rimis, seal olid mõlemad potid eile õhtul veel väljas igatahes. Õnnestus kolm kleepsu juurde hankida, paistab et lootust on siiski.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Soolanemaasikas
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2014-11-23 03:14:21
Mind huvitaks ka, et kust leiaks mõistliku hinnaga malmpanni (metallist käepidemega) ja ümmargust malmpotti, mõlemaid sooviksin emailiga ja hea kvaliteediga. Kõige keerulisem näib panni leidmine, kõigil seni nähtud pannidel puidust käepide. Ja huvitab ka, et ka Le Creuset'i investeering tasub ära?
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2014-11-24 15:35:49
Arvan, et sama hea poti saab ka poole odavamalt. Nägin just hiljuti kuskil pakkumisi pottidele, hm, oli see Stockmann või Kaubamaja? Mul tuli kataloog hiljuti. Panni saab ka sealt. Ise ostsime hiljuti sellise panni nagu AMT Gastroguss, oli kohalikus kaubamajas. Käepide kannatab 240C, aga ei ole metallist. Valurauast, valmistatud Saksamaal, keraamilise kattega. Nägin neid paar kuud hiljem ka Stockis.

Zap*

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2016-03-02 23:22:22

Kui tahta nüüd kohe ja praegu osta head toredat emaileeritud malmpotti, mis päris pankrotti ei ajaks siis kust oleks tark otsinguid alustada (Tallinnas).

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-03-03 09:34:21

Fre:

Kui tahta nüüd kohe ja praegu osta head toredat emaileeritud malmpotti, mis päris pankrotti ei ajaks siis kust oleks tark otsinguid alustada (Tallinnas).

Fre, mina tean ainult neid pankrotistavaid variante, vabandused.. 

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-03-03 09:36:28

PS Kui pann olemas, siis saad lugeda Merilini põhjalikku artiklit selle kohta, kuidas seda panni hooldada

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2016-03-03 09:40:00

Minu lemmik ajab ka pankrotti (Staub), AGA... Tegelikult kõik need a la Selveri soodukate potid on ka kokkamisel sama head, lihtsalt eluiga on lühem, kate kulub ja hakkab millalgi tükke välja viskama. Lihtsalt vaadata, et oleks korralik raske malm ja email seest ilusti terve ja ühtlane. Neid potte saab mõne pankrotistava asemel ca 10 tk osta. Kui igapäevaselt ei kasuta, siis see eluea asi ka nii väga ei häiri. Peale paari sellise läbi kulutamist (ma päris palju ka praen poti põhjas nt), ma soetasin kallima :)

 

Teine võimalus on laadad ja osta.ee ja jahtida mõnda hoopis vana - lihtsalt vaadata, et email terve on. 

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2016-03-03 09:51:22

Kust seda Staubi veel vaadata tasuks, siin on ainult 2 isendit http://pood.homegourmet.ee/kodu-ja-majapidamistarbed/potid/malmpotid-ja-ahjupotid.html. Aga muidu tundub vist pisut soosam kui Le Creuset niiet võiks mõelda.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>