Nami-nami põlled ja abikoka austusväärne staatus

Kairit
Postitusi: 397
Abikokk
2010-03-11 14:32:43
Need neli fotot olid mul juba olemas, loodetavasti pole see probleem ja need sobivad. Viienda pean nüüd lähiajal ette võtma ja ära tegema...
Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2010-03-11 15:56:22
Kairit:
Need neli fotot olid mul juba olemas, loodetavasti pole see probleem ja need sobivad. Viienda pean nüüd lähiajal ette võtma ja ära tegema...
Kairit, ma sain aru ikka niimoodi, et "põllekampaania" algab nüüd ja testimine-pildistamine ka :) Ma olen ka juba varem mitmeid kordi nami-nami fotota retseptide järgi tehtud toitu teinud ja pildistanud ning osad minu pildid on ka siinolevate retseptide juurde juba lisatud. Aga teen rõõmuga neid veel 5 ja ilmselt ikka rohkem ka :)

Siit nurgast ja sealt nurgast

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-11 17:42:21
Mari-Liis:
Kairit:
Need neli fotot olid mul juba olemas, loodetavasti pole see probleem ja need sobivad. Viienda pean nüüd lähiajal ette võtma ja ära tegema...
Kairit, ma sain aru ikka niimoodi, et "põllekampaania" algab nüüd ja testimine-pildistamine ka :) Ma olen ka juba varem mitmeid kordi nami-nami fotota retseptide järgi tehtud toitu teinud ja pildistanud ning osad minu pildid on ka siinolevate retseptide juurde juba lisatud. Aga teen rõõmuga neid veel 5 ja ilmselt ikka rohkem ka :)
Jah ja ei :) Mari-Liisi varasemad pildid on kõik suure tänu ja aitähhide eest vastu võetud. "Kampaania" eeldab, et nami-nami saab viis pildi juurde alates tänase seisuga. Nii et Kairiti pildid, millest mul varem aimugi polnud, lähevad täitsa arvesse. Kõik Mari-Liisi uued pildid ka ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2010-03-11 18:55:57
Pille:
Mari-Liis:
Kairit:
Need neli fotot olid mul juba olemas, loodetavasti pole see probleem ja need sobivad. Viienda pean nüüd lähiajal ette võtma ja ära tegema...
Kairit, ma sain aru ikka niimoodi, et "põllekampaania" algab nüüd ja testimine-pildistamine ka :) Ma olen ka juba varem mitmeid kordi nami-nami fotota retseptide järgi tehtud toitu teinud ja pildistanud ning osad minu pildid on ka siinolevate retseptide juurde juba lisatud. Aga teen rõõmuga neid veel 5 ja ilmselt ikka rohkem ka :)
Jah ja ei :) Mari-Liisi varasemad pildid on kõik suure tänu ja aitähhide eest vastu võetud. "Kampaania" eeldab, et nami-nami saab viis pildi juurde alates tänase seisuga. Nii et Kairiti pildid, millest mul varem aimugi polnud, lähevad täitsa arvesse. Kõik Mari-Liisi uued pildid ka ;)
selge pilt :)

Siit nurgast ja sealt nurgast

Aire1
Postitusi: 837
Abikokk
2010-03-11 19:41:49
Minu tänased pildikatsetused. Suitsuheeringasupp ja hapukapsasalat peedi ja õunaga: Kui mõni pilt ei sobi, siis pole hullu harjutamine teeb meistriks.
Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2010-03-12 20:25:50
Mina tegin eile kohvikoogi Pildistamisel tegin, mis suutsin :). Ütleme, et on olnud lihtsamaid toite pildistada :). Valisin selle retsepti, sest kodus seisis 2 tahvlit valget šokolaadi. Väga hea kook. Parajalt magus ja kohvi maitse on tunda. Küllalt vänge aga, et üle ühe tüki korraga ei taha. Mis mõistagi ei ole miski õnnetus. Ma imestasin, et täidisel ei olnud vaja suhkrut panna ja kui olin kõik kokku seganud, siis maitstes tundus, et pisut võiks panna. Panin nii umbes ühe supilusika täie. Nüüd ei oskagi öelda, kas see oli otstarbekas. šokolaad annab oma maitse vist pisut hiljem välja. Samas kook peab ikka magus olema :). Lastele ka väga maitseb. Läheb kordamisele. Sest see vastab mu ootustele toorjuustu kohvikoogist :). Ja imelihtne ka.
Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2010-03-13 13:57:06
Sidrunivõide brüleekreem Väga lihtsalt valmistatav magustoit. Maitses üle ootuse hea - hapukas sidrunivõide kreem karamellise suhkrukatte all. PS! Mul sai vorm pisut liiga täis ja seepärast ajas ka üle.

Liisi Blogi

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2010-03-13 15:43:48
Mina tegin tummist suitsutursasuppi krevettidega. Lisaks eile tehtud makaroni-hakklihavorm , mille pildid jäid küll õhtu tõttu väga kehvad, aga panen siiski üles.
Triinpvr
Postitusi: 195
Abikokk
2010-03-13 17:34:01
Pakun ka mõned pildid pilditute juurde :) Kodused kevadrullid Kevadrullid sealiha ja krevettidega (vat, see äkki ikka ei sobi sest need pole filotaignaga tehtud?) Chop Suey sealihaga Hoisin vürtsikaste

laualamp.wordpress.com

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2010-03-13 17:52:53
Tegin veel marmelaadikomme. Pohladest. Tuli nii millegi magusa isu peale. Enamiku valasin suurde vormi ja lõikasin tükkideks, aga osad (pildil olevad) valasin "pähkliraudade" pesadesse. Nii mõnusad triibuga kommid said :)
<< 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 >>