Nami-nami põlled ja abikoka austusväärne staatus

Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-03-10 22:11:34
Pille:
Tuleb peakokale siinsamas teemas meelde tuletada, et usin kokaõpilane on vähemalt 100 postitust täis saanud ja siis hajameelne peakokk, kes ise ei jõua postituste arvul silma peal hoida, ülendab kokaõpilase peakokaks. Nii lihtne see ongi :)
Ära meist siis kohe peakokkasid tee- liiga suur vastutus :D
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-10 22:15:18
Elis:
Pille:
Tuleb peakokale siinsamas teemas meelde tuletada, et usin kokaõpilane on vähemalt 100 postitust täis saanud ja siis hajameelne peakokk, kes ise ei jõua postituste arvul silma peal hoida, ülendab kokaõpilase peakokaks. Nii lihtne see ongi :)
Ära meist siis kohe peakokkasid tee- liiga suur vastutus :D
Oh jah. Parandasin ülal ära :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Triinpvr
Postitusi: 195
Abikokk
2010-03-10 22:16:24
Pille:
Mari-Liis:
kuidas see abikokaks saamine üldse käib?
Tuleb peakokale siinsamas teemas meelde tuletada, et usin kokaõpilane on vähemalt 100 postitust täis saanud ja siis hajameelne peakokk, kes ise ei jõua postituste arvul silma peal hoida, ülendab kokaõpilase peakokaks. Nii lihtne see ongi :) Kas Sul pole ka veel põlle? :O Aga tahaksid? ;) Järgmisele kümnele "ülesandjale" kehtivad samad tingimused, mis Elisele, et lisaks auväärsele tiitlile ka põll välja teenida (st tuleb kuu aja jooksul viis retsepti ära testida ja pildiga varustada, siis saab ka põlle) ;) 1. Elis 2. Mari-Liis 3. Triin 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. NB! "Pakkumine" on avatud ka kõikidele nendele abikokkadele, kes viimaste kuude jooksul on tiili siiski saanud, aga põlle mitte.
Ma vist küll pidin tordi eest põlle saama, aga see tundub ka hea väljakutse. Kas võib ise valida millised retseptid teha või on mõni pioneeriülesanne? Mul oleks väga eesmärgisatud kokkamist vaja, muidu varsti ei söögi :D

laualamp.wordpress.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-10 22:33:30
Triinpvr:
Mari-Liis:
kuidas see abikokaks saamine üldse käib?
Ma vist küll pidin tordi eest põlle saama, aga see tundub ka hea väljakutse. Kas võib ise valida millised retseptid teha või on mõni pioneeriülesanne? Mul oleks väga eesmärgisatud kokkamist vaja, muidu varsti ei söögi :D
Triinpvr, Sina saad tordi eest põlle küll (ma loodan selle peale, et Marju või keegi teine tartlane peatselt pealinna väisab - siis saaksin kõik tartlaste auhinnad-kingitused korraga lõunasse saata). Ja abikoka tiitli nimel pead Sa veel palju sulge kulutuama :) AGA - mul on suur hulk raamatuid ja üks tore Victorinoxi nuga ning kuumad kohvikomplektid Lavazzalt nami-namikatele jagamiseks kogunenud, mis lähevad loosimisele enam-vähem samade kriteeriumide alusel (hulk postitusi või vähemalt 5 fotot - ja 10 testitud fotot annaks loosimisel 2 häält jne), nii et võib pildistama ikka juba hakata. Peaasi, et kõht täis! :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2010-03-11 08:40:14
Mina ka, mina ka :)

Liisi Blogi

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-11 08:57:58
Liisi107:
Mina ka, mina ka :)
Liisi, panin Su ka nimekirja. 100 postitust kokku saada ja 5 pilti siis :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Aire1
Postitusi: 837
Abikokk
2010-03-11 09:15:32
Mina ka. Mulle meeldivad pildiga retseptid, ahvatlev pilt innustab katsetama. Oma laiskusest on paljud toitud jäänud pildistamata ja võib-olla ka oskamatusest teha häid pilte.
Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2010-03-11 09:26:45
Aire1:
Mulle meeldivad pildiga retseptid, ahvatlev pilt innustab katsetama.
Mina teen üldjuhul ainult neid retsepte, kus ilus pilt, mis kutsub proovima. Ilmselt seetõttu, et olen üsna algaja katsetaja ja siis oleks nagu kindla peale minek. Nii et ilmselt saab piltideta retseptide katsetamine paras eneseületamine olema ;)

Liisi Blogi

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2010-03-11 10:16:40
Mina ka, mina ka :) Mul ei ole ka veel põlle ja hea meelega võtan kohustuse teha 5 pilti.

le D?ner

Cashmir
Postitusi: 134
Abikokk
2010-03-11 10:54:41
Mina ka :)
<< 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 >>