Nami-nami põlled ja abikoka austusväärne staatus

Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2010-03-14 20:42:20
Nii "põllepüüdja" 2 ja 3 :) 2) seene-juustusupp Väga hea supp sai. Mugav toit, et pole palju komponente. Ma tegin 250 gr seentest (kasutasin austerservikuid) ja vähendasin siis muid koguseid ka. Kahekesi sõime korraga kogu supi ära. Nii hea oli :). 3) vürtsikas pohlakook Selle retsepti jätan meelde ja teen jõuluajal. Hea jõulune kook. Pisut ehk liiga magus. Aga no ma maitsesin ka ainult soojalt. Jahtudes ehk ei ole enam. Aga soojalt sobisid mõned toored pohlad, mis kaunistuseks panin, väga hästi komplekti.
Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-03-14 21:11:38
ja kui minu blogis peaks olema mõni retsept, mis Sulle, Pille, jumala eest meeldib, siis võid selle vabalt siia kanda. luba ei aegu.

Da Vahtra Residence

Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2010-03-14 22:10:43
Lisan siia oma põllekampaania 4-nda ja 5-nda foto: kanakintsud koorekastmes ja sõstrane vormiroog Olen vist nüüd avansina saadud põlle (suur aitäh, Pille!) välja teeninud :) Ja loodetavasti on ka Kajakas minuga rahul :P

Siit nurgast ja sealt nurgast

Kajakas
Postitusi: 237
Abikokk
2010-03-14 22:17:25
oo, absoluutselt :) Istu, 5

proua söögisõltlane

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2010-03-14 22:19:50
Cannelloni tuunikala ja kodujuustu täidisega. Head, kuid ei midagi üllatavat. Pigem lihtsalt valmistatav argiroog. PS! Seni ei olnud Nami-namis ühtegi pildiga cannelloni retsepti :P

Liisi Blogi

Nef
Postitusi: 80
Kokaõpilane
2010-03-15 10:43:41
Pille:
AGA - mul on suur hulk raamatuid ja üks tore Victorinoxi nuga ning kuumad kohvikomplektid Lavazzalt nami-namikatele jagamiseks kogunenud, mis lähevad loosimisele enam-vähem samade kriteeriumide alusel (hulk postitusi või vähemalt 5 fotot - ja 10 testitud fotot annaks loosimisel 2 häält jne), nii et võib pildistama ikka juba hakata. Peaasi, et kõht täis! :P
Kas ma olen õigesti aru saanud, et isegi minusugune ''lobamokk'' saab loosimisest osa võtta, kui aga agarasti pildistama hakkab :P Kas pildid panna siia üles või saata mailile? Mis aja jooksul peaks tegema 5-10-jne pilti?

Head asjad...

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-15 12:51:41
nef:
Pille:
AGA - mul on suur hulk raamatuid ja üks tore Victorinoxi nuga ning kuumad kohvikomplektid Lavazzalt nami-namikatele jagamiseks kogunenud, mis lähevad loosimisele enam-vähem samade kriteeriumide alusel (hulk postitusi või vähemalt 5 fotot - ja 10 testitud fotot annaks loosimisel 2 häält jne), nii et võib pildistama ikka juba hakata. Peaasi, et kõht täis! :P
Kas ma olen õigesti aru saanud, et isegi minusugune ''lobamokk'' saab loosimisest osa võtta, kui aga agarasti pildistama hakkab :P Kas pildid panna siia üles või saata mailile? Mis aja jooksul peaks tegema 5-10-jne pilti?
Nef, ma kuulutan selle kohta eraldi teema välja. Arutasime seda eilses kokaklubis ka korra, et mul ja teil on lihtsam arvet pidada, kui alustame 1. aprillil ja arvestus siis igakuiselt. Panen iga kuu 3 auhinda loosi, nii et jätkub kohe kauemaks. Aga see muidugi ei tähenda, et juba praegu ei või siinseid retsepte pildistada ja foorumis (õhtusöögiteemas nt) neid üles anda. Soojenduseks, noh :) Ma foorumist tõstan niikuinii kõik relevantsed pildid nami-nami retseptide juurde. Auhinnad auhindadeks, aga muidu ka ju tore Nami-Nami piltidega varustamisele kaasa aidata ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2010-03-15 13:18:05
Minu number viis :) Jõhvika-kohupiimaparfee Väga maitsev hapukas jäätis sai. Lisaks on hea see, et pole jäätisemasinat vaja.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-15 13:37:56
Aitäh, Aniitram!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2010-03-15 18:52:33
Kas ainult toidublogi retseptid sobivad? Mulle meeldivad mu kaks kalasupi retsepti näiteks kalasuppide teemas. :)
<< 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 >>