Nami-nami põlled ja abikoka austusväärne staatus

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2010-03-11 11:34:30
Ma võin kohe ühe pildi anda: BBC Good Goodi'i Chicken cacciatore. Mulle tundus, et seda retsepti ei ole Namis (üllatav küll).

le D?ner

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2010-03-11 11:36:54
Minul ka pole põlle :( Mu mees on kordvalt küsinud, et kas ta seda mulle kuskilt osta ei saa, et mind rõõmsamaks teha.. Seega kui selline võimalus on, siis ma tahaks ka põlle omanikuks saada :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-11 11:41:15
Aniitram:
Minul ka pole põlle :( Mu mees on kordvalt küsinud, et kas ta seda mulle kuskilt osta ei saa, et mind rõõmsamaks teha.. Seega kui selline võimalus on, siis ma tahaks ka põlle omanikuks saada :)
Ikka on võimalik, Aniitram :) Spiidi- too on ilus pilt, lisan retsepti hiljem nami-namisse ja pildi juurde.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2010-03-11 12:40:04
Annan kohe veel ühe Hernepüreesupp mozzarellaga. Just tegin ja väga hea supp on! Valisin spetsiaalselt ilma pildita retsepti.

le D?ner

Kairit
Postitusi: 397
Abikokk
2010-03-11 13:23:41
Minul ka hetkel 147 postitust, aga olin ikka kokaõpilane ja põlle pole ka saanud :( Olen nõus tegema 5 pilti siinsetele retseptidele.
Kairit
Postitusi: 397
Abikokk
2010-03-11 13:30:07
Panen esimesena kohe siia Bertha banaanikoogi pildi.
Kairit
Postitusi: 397
Abikokk
2010-03-11 13:39:12
Teiseks on porgandipannkookide pilt. Nami-Namis on 2 porgandipannkookide retsepti. Mina lähtusin tegemisel sellest retseptist, mis on ilma hapukooreta (teises on hapukoor sees)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-11 14:03:10
Kairit:
Minul ka hetkel 147 postitust, aga olin ikka kokaõpilane ja põlle pole ka saanud :( Olen nõus tegema 5 pilti siinsetele retseptidele.
Kairit, vabandused. Namis on nüüd üle 1700 registreerunud kasutaja (st, palju!) ja kuna mulle süsteemi poolt mingit teadet ei saadeta, kui kellelgi on 100 postitust täis, siis jääbki selline info kergesti kahe silma vahele. Alguses ma ikka käisin regulaarselt seda nimekirja piilumas, et kas ja kellel 100 postitust täis, aga enam lihtsalt ei jaksa. Põllesid ei olegi automaatselt kõigile jagatud. Tunamullu oli kampaania, kus 50 kasutajat, kes esimesena 100 postitust täis said (ja seega abikokkadeks kvalifitseerusid), said tänutäheks põlled. Kuna reklaamirahade laekumine on ikka ja endiselt niru (ning enamus on bartertehingud - st neile reklaam, kasutajatele raamatud jm kasulik), siis olen põlled sõna otseses mõttes ise kinni maksnud. Küll tahaks kõikidele 1700 (või vähemalt kõikidele aktiivsetele või vähemalt kõikidele abikokkadele) põlled kinkida, aga ei jaksa lihtsalt. Sina oled aga nüüd kenasti seal üleval rivis (üks "koht" on veel vaba!), nii et põll peaaegu juba käes. Tiitli vahetasin ka muidugi ära!!! PS Kõikidele nendele, kes on põlle ostusoovi üles näidanud. Põllede omahind on üsnagi kõrge (poest ostetud põll + tikand) ning mingit tulu ma nende müügist vaevu teeniksin. Seetõttu meeldibki mulle rohkem variant, kus põll tuleb n.ö. välja teenida :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kairit
Postitusi: 397
Abikokk
2010-03-11 14:12:15
Pille:
Kairit:
Minul ka hetkel 147 postitust, aga olin ikka kokaõpilane ja põlle pole ka saanud :( Olen nõus tegema 5 pilti siinsetele retseptidele.
Kairit, vabandused. Namis on nüüd üle 1700 registreerunud kasutaja (st, palju!) ja kuna mulle süsteemi poolt mingit teadet ei saadeta, kui kellelgi on 100 postitust täis, siis jääbki selline info kergesti kahe silma vahele. Alguses ma ikka käisin regulaarselt seda nimekirja piilumas, et kas ja kellel 100 postitust täis, aga enam lihtsalt ei jaksa.
Pole hullu, see ju iseesesestmõistetav, et kõike ei saagi jõuda, ikkagi oled tubli!!! Panen siia kolmanda pildi, milleks on moonirullid.
Kairit
Postitusi: 397
Abikokk
2010-03-11 14:25:53
Neljandaks on mul Tsaari pliinide foto.
<< 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 >>