Nami-nami põlled ja abikoka austusväärne staatus

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-07-16 10:58:39
Aniitram, Anu, Blonduanna, Bunnygirl79, Kirsike, Leoola ja Tziiki on samuti abikoka staatusesse tõstetud. Suur aitäh teile kõigile! Lisaks andsin neljale uuele abikokale (ehk siis dets-juuli abikokad) Nami-Nami rohelise põlle - kes täpsemalt põlle osaks said, on kirjas viimases uudiskirjas. Olge kenad ja saatke mulle meilile (info ät nami-nami punkt ee) oma postiaadress ja päris nimi (või siis mõtleme välja mõne muu võimaluse põlle üleandmiseks). Teistele soovin põlleõnne lähitulevikus :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-07-21 16:21:17
Pille:
Lisaks andsin neljale uuele abikokale (ehk siis dets-juuli abikokad) Nami-Nami rohelise põlle - kes täpsemalt põlle osaks said, on kirjas viimases uudiskirjas. Olge kenad ja saatke mulle meilile (info ät nami-nami punkt ee) oma postiaadress ja päris nimi (või siis mõtleme välja mõne muu võimaluse põlle üleandmiseks).
Mul on tunne, et Seenekas ja Netcat pole uudiskirjaga veel tutvunud :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-08-14 13:23:01
Ma loodan, et Kirsike, Seenekas ja K2trin on nüüdseks oma abikoka põlled kätte saanud. Ootan endiset, et Netcat uudiskirja loeks ;) ja mulle teada annaks, kuidas temale küll üks roheline põll toimetada :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-03-10 19:02:12
Mul selline küsimus, et kas need, kes abikoka tiitlit pole välja teeninud saaks äkki selle rohelise põlle enesele raha eest soetada? Mulle nii hirmsasti hakkas see Pille põll Liibanoni õhtul meeldima.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-10 19:06:54
Pille:
Ootan endiset, et Netcat uudiskirja loeks ;) ja mulle teada annaks, kuidas temale küll üks roheline põll toimetada :)
Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis Netcat pole ikka oma põlle kätte saanud. Võtan Gruusia koolitusele kaasa ja üritan n-ö "pähe määrida" ;)
Elis:
Mul selline küsimus, et kas need, kes abikoka tiitlit pole välja teeninud saaks äkki selle rohelise põlle enesele raha eest soetada? Mulle nii hirmsasti hakkas see Pille põll Liibanoni õhtul meeldima.
Kui abikoka tiitli välja teeninud Elis nüüd järgmise kuu aja jooksul vähemalt 5 Nami-Namis olevat pildita retsepti läbi teeb ja pildistab, siis saab ta põlle täitsa tasuta ;) Ausõna vastu võin selle juba pühapäeval kaasa võtta :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-03-10 19:12:55
Pille:
Kui abikoka tiitli välja teeninud Elis nüüd järgmise kuu aja jooksul vähemalt 5 Nami-Namis olevat pildita retsepti läbi teeb ja pildistab, siis saab ta põlle täitsa tasuta ;) Ausõna vastu võin selle juba neljapäeval kaasa võtta :)
Mul hetkeks silmad suurenesid vist viiekordseks :D, aga kuu aega on õnneks pikk aeg ja just vaatasin oma lähiaja "must do listi" üle ja seal oli 3 ilma pildita nami-nami retsept, tuleb 2 juurde siis leida ülla eesmärgi nimel.
Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2010-03-10 20:55:09
kuidas see abikokaks saamine üldse käib?

Siit nurgast ja sealt nurgast

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-10 21:09:40
Mari-Liis:
kuidas see abikokaks saamine üldse käib?
Tuleb peakokale siinsamas teemas meelde tuletada, et usin kokaõpilane on vähemalt 100 postitust täis saanud ja siis hajameelne peakokk, kes ise ei jõua postituste arvul silma peal hoida, ülendab kokaõpilase abikokaks. Nii lihtne see ongi :) Kas Sul pole ka veel põlle? :O Aga tahaksid? ;) Järgmisele kümnele "ülesandjale" kehtivad samad tingimused, mis Elisele, et lisaks auväärsele tiitlile ka põll välja teenida (st tuleb kuu aja jooksul viis retsepti ära testida ja pildiga varustada, siis saab ka põlle) ;) 1. Elis 2. Mari-Liis 3. Triin 4. Liisi107 5. 6. 7. 8. 9. 10. NB! "Pakkumine" on avatud ka kõikidele nendele abikokkadele, kes viimaste kuude jooksul on tiili siiski saanud, aga põlle mitte.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2010-03-10 21:34:35
Mina ka tahaksin proovida :). Lubada kindlalt ei julge :). Aga nädalavahetus üpris vaba ja valgust kah juba, et pildistada.
Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2010-03-10 21:39:00
Pille:
Mari-Liis:
kuidas see abikokaks saamine üldse käib?
Kas Sul pole ka veel põlle? :O Aga tahaksid? ;)
Ei ole. Tahan. :D Kuu aega ja viis retsepti on väga ok, olen ilmselt varasematel kuudel neid siit rohkemgi läbi kokanud. :)

Siit nurgast ja sealt nurgast

<< 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 >>