Müslid, granolad jm hommikusöögisegud; müslibatoonid

Kairit
Postitusi: 397
Abikokk
2009-06-26 17:24:42
Tegin täna müslibatoone eelpoolmainitud Nigella retsepti järgi (omapoolsete kohendustega). Maitsev, isegi väga hea! Minu müslibatoonid
Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2009-08-02 21:30:24
Mul tuli seekord välja parem kui varem müsli (või granola). Panin 10 dl kaerahelbeid, 2 dl neljaviljahelbeid kaerakliidega, segasin need läbi 1 dl meega ja 0,75 dl extra virgin oliivõliga. Panin segu ahju röstima 130kr pöördõhuga režiimile umbes tunniks (aeg-ajalt segasin) ja siis lisasin tükeldatud banaanilaaste, kuivatatud kirsitükke ja röstitud metsapähkleid (hakkisin vähe väiksemaks, et lapsed neid kohe välja ei nokiks :) ), mandlilaaste ja lina- ja päevalilleseemneid. Lasin veel u 10 minutit ahjus olla ja jahutasin korralikult maha enne purki panemist. Olen selle partiiga väga rahul!

Lindude toitmine

Kaare
Postitusi: 197
Abikokk
2009-08-05 12:30:18
Olen ka nüüd kaks korda müslit teinud. Kui täpsem olla siis granolat. Esimene sai veidi kahvatu, aga teine pähklitega juba päris mõnus.

Koopatibi küpsetab...

Heleen
Postitusi: 302
Abikokk
2009-08-19 21:58:56
Ka mina olen müsli või granolaga hakkama saanud. Tulemusega päris rahul, kuid seekord sai vist liiga palju datleid pandud. Väga magus on ja hommikul võib liigne magusus vastu hakata. Kirjutasin blogis täpsemalt.

Armastus käib kõhu kaudu :)

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-10-12 11:34:08
Viimane nädal-poolteist on me laual olnud karp kodune rukkihelbemüsliga, idee näpatud ühest Soome veebiajakirjast, siinkohal mugandatud kujul. Kasutasin Veski-Mati rukkihelbeid..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-03-19 13:01:52
Olen ka mõned korrad granolat teinud, just granolat sest pigem meeldivad sellised suuremad ampsud ja ei taha piimakausi põhjast iga kaerahelvest eraldi taga ajada. Pea aasta tagasi tehtud kolme pähkli granola sobis niisama näksimiseks ka. Üksvahe tegin troopilist granolat, aga pilt jäi tegemata. Eelmine nädal kui hakkasin jälle granolat tegema, jäin kuidagi mõtisklema, et miks pannakse müslide/granolade hulka lihtsalt peoga šokolaaditükke, oleks ju palju lahedam kui šokolaad oleks seal ümber - nagu pähkel šokolaadis. Mõeldud tehtud.

Zap*

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2011-03-17 16:45:58
Kuna mul kodus mett, vahtrasiirupit ega fariinisuhkrut ei olnud, siis proovisin teha granolat apelsiinimoosiga. Täitsa mõnus apelsiinise maitsega jäi, teen kindlasti veel. Lisaks panin granola sisse hakitud seesamimaiustust (seesamiseemned ja mesi), väga hea on! Ma sain selle idee Jamie Oliverilt, kes puistas purustatud seesamitahvli puru jäätise peale. Lihtsalt jagasin, et äkki keegi saab idee :)

le D?ner

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2011-03-17 21:14:16
Spiidi:
Lisaks panin granola sisse hakitud seesamimaiustust (seesamiseemned ja mesi), väga hea on! Ma sain selle idee Jamie Oliverilt, kes puistas purustatud seesamitahvli puru jäätise peale. Lihtsalt jagasin, et äkki keegi saab idee :)
Tänan, mina sain :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Liina
Postitusi: 125
Abikokk
2011-03-29 22:16:39
Ma proovisin ka täna müslibatoon. Nii imehea tuli, kindlasti teen veel :) .

Minu kokkamised!

Jaanikaant
Postitusi: 705
Abikokk
2011-04-29 16:02:01
Šokolaadimüsli

Maitse asi

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>