Müslid, granolad jm hommikusöögisegud; müslibatoonid

Marit
Postitusi: 310
Abikokk
2009-01-27 15:40:38
mmm, paisutatud riis, pole ise seda müügil näinud, kus seda müüakse?

Magusad fotod

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2009-01-27 16:19:31
Minul oli ka natuke paisutatud riisi (Tartust, Oa tn (või Herne tn?) ökopoest) ja kuivatatud jõhvikaid. Samuti on uue pannitäie asjad juba valmis, nii et kohe kui mahti saan, teen veel. (ahjus oli 1 tund, aga oleks võinud natuke vähem)
Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2009-01-27 16:19:37
Tartus on Oa tänava ökopoes, mujal pole kohanud.

Söömine on ainus töö, mis toidab

Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2009-01-27 18:19:10
Paisutatud riis on ju Kellogg's Rice Crispies :)

Kahekesi Kalamaja köögis

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2009-01-27 20:02:43
See müslibatoonide mõte hakkas väga huvitama...eriti meeldiksid sellised veidi pehmemad batoonid (mis päris hammast ei murra :P) kas kondentspiimaga saab selliseid pehmemaid variante? Ja kas kuskil kondentspiimaga variandi retsepti ka on või on kõik tegijad lihtsalt ise katsetanud? Imeilusad näevad nad Teil kõigil siin eespool välja küll :)
Berit
Postitusi: 391
Abikokk
2009-01-27 20:13:32
Aniitram:
See müslibatoonide mõte hakkas väga huvitama...eriti meeldiksid sellised veidi pehmemad batoonid (mis päris hammast ei murra :P) kas kondentspiimaga saab selliseid pehmemaid variante? Ja kas kuskil kondentspiimaga variandi retsepti ka on või on kõik tegijad lihtsalt ise katsetanud? Imeilusad näevad nad Teil kõigil siin eespool välja küll :)
Minu müsliruudud küll hammast ei murra, just sellised mõnusad parajalt pehmed ;). Võibolla tuleb sellest, et mul oli ahjus ainult pool tundi, terve tunni asemel?
Gegegerda
Postitusi: 327
Abikokk
2009-01-27 21:48:54
Mulle on ka need müslibatoonid õudsalt meeltmööda. Ja kust te neid retsepte leiate? Tahaks ka millalgi järele proovida. Kindlasti.

www.gegegerda.blogspot.com

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2009-01-28 10:24:53
Minu kasutatud retsept peaks lähipäevil ilmuma mu blogisse ja panen siis lingi ka, aga kui www.tastespotting.com panna otsingusse granola bar või muesli bar, siis on sealgi palju retsepte. Ja olen nõus Beritiga, et ahjus tuleb hoida vähem. Mul jäid üsna kõvad just seetõttu, et pidin kodust ära minema ja panin taimeriga küpsema, nii et nad olid ahjus veel ka pärast otseselt küpsemise lõppu. Kondenspiimaga variant oli Nigella Expressis muidu. Aga mis puutub paisutatud riisi, siis tihti on nendest granola bari retseptides rõhutatud, et vaja oleks krõbedat paisutatud riisi, mitte lihtsalt paisutatud. Aga noh... ise kasutasin tavalist paisutatud riisi. Jube head olid küll. Mõnus lõunal näksida :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-01-28 10:56:14
Gegegerda:
Mulle on ka need müslibatoonid õudsalt meeltmööda. Ja kust te neid retsepte leiate? Tahaks ka millalgi järele proovida. Kindlasti.
Üks lihtne retsept on siin näiteks, aga proovin juurde lisada..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2009-01-28 21:25:56
Tegingi täna uuesti Nigella Expressist pärit müslibatooni ja kirjutan retsepti siia ka, kui kedagi huvitab. Sinna sisse läks niisiis 1 tass kuivatatud jõhvikaid 1 tass kookoshelbeid (seekord tegelikult käepärast polnud, aga eelmine kord panin küll) 2,5 tassi korralikke kaerahelbeid (olen riisi lisamise tõttu veidi vähem pannud) 1 tass erinevaid seemneid 1 tass maapähkleid (eelmine kord jäid domineerima, seekord panin vähem) 1 purk kondenspiima lisaks panin omapoolse lisandina veel paisutatud riisi Kondendspiim tuleb soojendada (ei teagi, miks, aga olen kuulekalt seda ikka teinud) ja segada siis kõik ülejäänud asjadega. Määrida küpsetuspaberiga kaetud ahjupannile ja küpsetada tund aega 120 kraadi juures. Seekord küpsetasin 45 minutit ja jäi parajalt kõva, st pigem veidi nätske kui kõva. Pärast natukest jahtumist lahti lõigata. Mina olen need müslilõigud küpsetuspaberisse pakkinud ja paelaga kinni sidunud või klambrilööjaga kinni löönud. Hea kaasa võtta sedasi ja teistelegi pakkuda.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>