poeskäimine/toidu ostmine

Leoola
Postitusi: 634
Abikokk
2008-08-06 14:08:03
korra nädalas käin turul ja ostan lihakraami sealt ära, samal päeval ka alati poes. tegelikult tahaks poes harvemini käia aga tihti juhtub, et käin lisaks korrapärasele turukäimisele lisaks poes iga päev või ülepäeviti. raha läheb söögile, oi kui palju :(
Sussukas
Postitusi: 174
Abikokk
2008-08-06 17:24:37
Gita:
Mina üritan 4-5 päeva toidu valmis osta. Erilist menüüd poodi minnes ei ole ning lõpliku valiku teen alles poes. Varem käisin poes iga päev, aga peale töökoha vahetust ei jää pood enam nii teele ette kui varem. Samas harvemini poes käies ei otsa väga palju mõtetut kraami kokku ja kokkuvõttes kulub kuus toidupoele vähem raha kui varem.
Meie samamoodi nii üritame. Eriti pärast seda, kui kohalik ETK pood kinni pandi ja Era poe asemel "Stockmann" tekkis. Hinnad hüppeliselt kordistusid. Igatahes käime korra kuus hästi suurel ostul ja siis korra nädalas vajalikke piima-leiba ostmas. Eks ikka juhtub, et tuleb mingi imeliku koogiisu ja sinna mõnd jubinat vaja sisse. Eks siis ikka sea jalad "Stockmanni" poole :D

Vanad inimesed on väikesed sellepärast, et neil on väikesed kepid

Seebimull
Postitusi: 38
Kokaõpilane
2008-10-13 11:03:50
Nädalas korra käin suuremas poes ja turul, aga kuna menüüd ette ei plaani ja nädala sees tuleb palju uusi mõtteid, käin peaaegu iga päev koduligidal poes. Ka piima-leiba-saia ostmas.
Linda
Postitusi: 23
Kokaõpilane
2008-10-13 12:52:14
Lõuna-Eestis on parim viilutamata leib Paadi Pagaril. Kui seda leiba kord maitsnud olete, siis muud ei taha. Eriti hea on Paadi Pagari vormileib, sageli on ostes veel soe ka :) Mmmmmm
Katja
Postitusi: 386
Abikokk
2008-11-11 23:02:00
mulle hakkas silma, et Maximas oli pakendamata-viilutamata vormileiba müügil... ei tea, kas see jõuab müügile ahjusoojana, värskena? või on tavaline külm leib juba saabudes... muidu passiks küll peale, kui oleks lootust sooja leiba saada...

http://koogel-moogel.blogspot.com

Anu
Postitusi: 373
Abikokk
2008-11-14 00:11:41
Katja:
mulle hakkas silma, et Maximas oli pakendamata-viilutamata vormileiba müügil... ei tea, kas see jõuab müügile ahjusoojana, värskena? või on tavaline külm leib juba saabudes... muidu passiks küll peale, kui oleks lootust sooja leiba saada...
Ma olen Maximast sooja vormileiba ka saanud :)
Kuts
Postitusi: 55
Kokaõpilane
2008-11-14 17:56:01
Säästumarketis pidavat olema viilutamata sai-leibu. Olin selle teemaga ise ka hädas, kui proovisin saia sees sisefileed küpsetada...
Ussicke
Postitusi: 170
Abikokk
2008-11-15 13:54:15
Kas Tallinnas Leiburi vabrikupoes (Kadaka teel) on keegi hiljuti käinud? Mis seis sellega on? Kas endiselt sihuke mõnus leivalõhn üle pea, katsetuse faasis tooted soodushinnaga müügil ja natuke mittestandardsed saiad-leivad lahtiselt saadaval? /teise linna otsa kolimise tõttu ei ole üle aasta sinna poodi saanud/
Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2008-11-15 14:34:44
Tallinna keskturult saab ka päris suures valikus viilutamata leiba/saia.
Nipitiri
Postitusi: 959
Abikokk
2009-01-22 10:15:52
Selveri köögiviljaletilt leidsin eelmisel nädalal seemneta avokaadod (pilt google pildiotsingust): Veeb ütleb, et need on võrdlemisi sage mutatsioon. Väidetavalt viskasid avokaadokasvatajad varem need lihtsalt minema, kuni keegi tuli selle peale, et neid eraldi turundada. Kodakondsed tunnistasid täitsa söödavateks.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>