poeskäimine/toidu ostmine

Katja
Postitusi: 386
Abikokk
2008-07-29 11:16:07
kuidas kunagi... mõni päev ei peagi poes käima.. mitte, et ma menüüd ette planeerinud oleks - pigem vastupidi, vaatan, mida kodusolevatest toiduainetest valmistada annab ;) mõni kord aga käin hommikul lapsega jalutades "apteek-raamatukogu-postkontor-kauplus"- tiiru läbi ja lõunal avastades, et miskit jäi ostmata, uuesti poodi. praegu on kohalikus külapoes üsna hea toiduvalik, varem pidin sageli ootama, mil abikaasa töölt tuleb ja siis autoga vastavalt ühte või teise linna (17 ja 30 km) suuremasse poodi ostlemas käima. hästi palju toidukraami tuleb tuttavate ringist - piim, munad, liha, kartul, porgand... marjad, maitsetaimed ja tomatid täitsa omast aiast niiet miskit hullu ei juhtu, kui paar päeva poes ei käi :) midagi ikka kodus on :)

http://koogel-moogel.blogspot.com

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2008-08-01 15:32:47
ma ei saa aru, kas ma olen ainus inimene, kes püüab tulutult leida viilutamata leiba-saia. täna järve selveris vaadati mind kui siga sidrunit selle küsimise peale.
Bunnygirl79
Postitusi: 109
Abikokk
2008-08-01 16:06:14
Mann:
ma ei saa aru, kas ma olen ainus inimene, kes püüab tulutult leida viilutamata leiba-saia. täna järve selveris vaadati mind kui siga sidrunit selle küsimise peale.
Pole sa nii üksi midagi:). Mulle meeldib ka viilutamata leib, kohe väga meeldib, ja sellepärast lähen vahest ekstra Kristiine Prismasse või siis Sõpruse pst Rimisse (neist olen vahest saanud), Selverist saab muud kraami, aga viilutamata leivast pole nemad suurt midagi kuulnud. Ma ostan rukkileiba, vist oli äkki Pere Leiva toode, aga pakendi järgi tunnen ära:).

http://bunnygirl79.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2008-08-01 18:29:21
Mann:
ma ei saa aru, kas ma olen ainus inimene, kes püüab tulutult leida viilutamata leiba-saia. täna järve selveris vaadati mind kui siga sidrunit selle küsimise peale.
Siin Kuressaares on viilutamata värsket saia iga päev saada (leiba söön vähem seega ei tea praegu kohe öelda kas ka seda oli), usun, et ka Tallinnas peaks olema kuskil? Stockis on vist värsket viilutamata saia?

Zap*

Aaloemahl
Postitusi: 308
Abikokk
2008-08-01 18:47:45
Tartus on Konsumis viilutamata leiba-saia saada.

sussi-sussi.blogspot.com

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2008-08-01 19:04:48
Zapxpxau:
Mann:
ma ei saa aru, kas ma olen ainus inimene, kes püüab tulutult leida viilutamata leiba-saia. täna järve selveris vaadati mind kui siga sidrunit selle küsimise peale.
Siin Kuressaares on viilutamata värsket saia iga päev saada (leiba söön vähem seega ei tea praegu kohe öelda kas ka seda oli), usun, et ka Tallinnas peaks olema kuskil? Stockis on vist värsket viilutamata saia?
Stockis saab jah sest piruka letist. aga Selver on kodule kõikse lähem pood ja iga kord ei ole tuju linna sõita, just see ajab närvi, et nii suures poes kui Selver on, ei ole miskit valikut selle koha pealt.
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2008-08-01 19:53:15
Mann:
Stockis saab jah sest piruka letist. aga Selver on kodule kõikse lähem pood ja iga kord ei ole tuju linna sõita, just see ajab närvi, et nii suures poes kui Selver on, ei ole miskit valikut selle koha pealt.
Eks Eestis on jah see pagaritoodete kultuur natuke maha käinud. Kõik puha suurtootjad oma "surnud" toodetega. Mulle ka meeldib kui sai koju jõudes veel tugevalt lõhnab ja koorik on krõbe ning saia sisu pehme ning vetruv - nagu elaks. Hea, et mõni koht veel on.

Zap*

Grete
Postitusi: 24
Kokaõpilane
2008-08-03 22:49:10
Eile hommikul sai Järve Selveris käidud ja seal müüdi viilutamata ahjusaia, valmistavad nad seda ise kohapeal.
Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2008-08-03 23:36:15
siin valik kõigub tõenäoliselt, tol päeval polnud halligi peale karaski ja ühe ciabatta.
Liiseli
Postitusi: 256
Abikokk
2008-08-03 23:36:38
Selverites kiputakse reeglina kohapeal küpsetatud saiad soojana kotti toppima, mis tähendab, et koorik läheb kohe pehmeks :(
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>