Kuts

Postitusi: 54

Tiitel: Kokaõpilane

RETSEPTID

Viimased postitused

2011-02-22 21:19:31
Triin:
h_s:
Mina tegin selle retsepti järgi meekana. Oli hea toit - ingver, küüslauk, mesi sobisid väga hästi kokku. Et kaste sai retseptijärgsete kogustega minu maitsele liiga magus, panin rohkem äädikat ja lisasin natuke sojakastet.
Mina ka tegin seda meekana. Ja sama mulje, paneks mett nt 1,5 spli. See tainas kana ümber oli aga väga hea ja selle jätan meelde, kui tuleb soov teha midagi nö tainas. Kahjuks avastasi et pole kodus seesamisemneid just siis kui tahtsin neid hakata peale puistama. Sestap ei saanud välimus just sama kaunis kui algretsepti juures.
tegin ka selle retsepti järgi meekana, mett panin 2 spl ja arvan, et oleks ka 3 välja kannatanud :) aga võibolla see on nii tänu sellele et riivisin ingveri koos küüslauguga, küllap tükeldatuna oleks maitse teine saanud. seesamiseemned unustasin samuti, kuid kuna toit niivõrd hea sai, pole kahtlustki, et järgmisel korral tulevad ka seemned. magushaput kana proovisin samuti teha, ja maitses ka ülihästi. järgmisel korral proovin kartulitärklisega, et kas on vahet ka. http://acerolakuts.wordpress.com/2011/02/22/meekana/
2010-09-02 16:57:13
Noarootsis eelmisel laupäeval oli mul üsna kobe pilvikusaak ja kukekaid oli ka, pluss mõned puravikud.
2010-04-21 18:38:40
oma uude silikoonpintslisse olen kiindunud, väga mõnus on sellega pirukaid määrida! :)
2010-04-21 12:15:09
meil oli eile aus hakklihakaste kartulipudruga, hetkel on mul lihtsate toitude periood :)
2010-04-03 13:22:28
Amatöörkokk:
..käisin eile Stockmannis, märkasin uut maitseainete sarja - KULDNA - ostsin kartulimaitseainet seene maitselist ja lõhe-forelli kalamaitseainet - väga head olid!! NB! Kõige tähtsam, et Na-glutamaadi vabad!!
Pille, ma seda uudist pidasin silmas :) olen viimasel ajal ka hoolega silte uurinud, et vähem E 621 sisse süüa.