Tallinna parim šašlõkk?

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2009-07-01 20:10:39
Ullike:
Kisakori:
Mina Ses Bes'i Maneeži tänaval kindlasti ei soovita. Ainuke söögikoht, kus tõesti tellitud toit oli sõna otseses mõttes vastik. Tellitud pähklisalatist sõin kahvlitäie, sest rohkem tõesti ei suutnud. Elukaaslane võttis šašlõki valiku, kuid kõik neli erinevat liha maitsesid täpselt ühte moodi ning maitse ei olnud ka midagi erilist.
Ma vaidleks siinkohal veidi vastu. Olen ŠeŠ-BeŠis käinud aastaid. Isegi kergeid sünnipäevi seal tähistanud ja ŠaŠlõkk on ALATI hea. Talvel - kui endal grillimisvõimalust pole, siis see on "lihahimu" parim rahuldamise koht. Küpsetamine toimub külastajate silme all ja reedeõhtuti on sinna (no ok - viimati käisin talvel) suisa raske sisse pääseda. Portsud on suured - naisterahvas saab kõhu täis ka vaid lihast-toorsalatist ja lisandeid pole tarvis võtta. Pakuvad nad salatiks (parematel aegadel) miskit punast kapsasalatit + kurk/tomat jne. Kaste ka omatehtud ja vürtsikas. Ainuke asi - selles kohas ei tasu olla väga peen ja tellida mingeid eri-šašlõkke. Võtke ikka hea vana siga ja/või lammas - ja te ei kahetse. Kõik muud kanad/kalkunid paistab pole aserite (nõukogude ajast loomulikult rikutud =D=D islamiusulised) igapäevane toit=D=D=D.
Täitsa OT, aga minu meelest aserid söövadki ainult lambaliha. Minu nädalase Aserbaidžaani visiidi jooksul sain ma ainult ja ainult lambaliha - küll kõiksugustes erinevates vormides. Ühe korra pakuti kala ka :) Alles praegu tunnen, et võiks jälle veidi lambaliha proovida - aga külastusest on juba poolteist aastat möödas ka :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-07-06 15:37:28
Ullike:
Ainuke asi - selles kohas ei tasu olla väga peen ja tellida mingeid eri-šašlõkke. Võtke ikka hea vana siga ja/või lammas - ja te ei kahetse. Kõik muud kanad/kalkunid paistab pole aserite (nõukogude ajast loomulikult rikutud =D=D islamiusulised) igapäevane toit =D=D=D.
Siga ei saa nüüd küll ühestki aspektist islamiusuliste igapäevane toit olla.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Ullike
Postitusi: 335
Abikokk
2009-08-09 17:23:07
Netcat:
Ullike:
Ainuke asi - selles kohas ei tasu olla väga peen ja tellida mingeid eri-šašlõkke. Võtke ikka hea vana siga ja/või lammas - ja te ei kahetse. Kõik muud kanad/kalkunid paistab pole aserite (nõukogude ajast loomulikult rikutud =D=D islamiusulised) igapäevane toit =D=D=D.
Siga ei saa nüüd küll ühestki aspektist islamiusuliste igapäevane toit olla.
Seda ma ju räägingi, et nõukogude ajast rikutud aserid - siga oskavad sigahästi teha!

Söömine on ainuke töö, mis toidab

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2009-08-10 09:38:21
Eelmisel nädalal tegime korra põike Argo baari, Vilmsi tänaval vist, ja nende lambašašlõkk oli väga hää.
Pixike
Postitusi: 12
Kokaõpilane
2012-04-26 14:14:57
Uuendaks natuke seda teemat. Oleks vaja paar pirtsumat lihasõpra sööma viia, nii et head teadjainimesed, kus aprilis 2012 saab Tallinna parimat lambašašlõkki? :)
Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2012-04-26 19:09:20
Kisakori:
Käisime eile Argo baaris. Kui üldjuhul on minu jaoks väga oluline ka kõik muu peale söögi, siis tuginedes sellel samal Oma Maitse artiklil ning baari väliilmele vaatamata astusime sisse. Pean küll ütlema, et mõtlesin vahetult enne sisenemist kaks korda oma otsuse üle. Teenindus toimub leti tagant, meie seda loomulikult ei teadnud ning vaatasime pikisilmi leti poole nagu ka baarman meid sealt. Kuid toit sai ikkagi lõpuks tellitud ja protsessi tegi üsna lõbusaks kirjavigu täis menüü ning nii hoolsalt eesti keelt purssiv tumetat verd baarman. Võtsime lambaliha šašlõki ning kanatiivad. Mõlemad olid väga head ning tõesti vahetult enne laualetoomist valmistatud, mida ei saa alati öelda teiste šašlõki kohtade suhtes (n Pirosmani). Väga meeldiv üllatus oli, nii loodaks, et tehtaks korralik remont ning toolid, lauad ei oleks plastmassist jne. Nurgas küdev ahi oli tegelikult väga mõnus nagu lahtine tuli ikka on. Tasuda saab ainult sularahas.
Kiidan ka Argo baari, samas loodan väga et nad ei teeks remonti, muidu oleks jälle üks mõttetu sisustusega koht juures. Antud kohas ei oma sisustus mingit tähtsust, pealegi on see minu arvates nii halb et see ob juba lahe, st. mõned asjad võivad pöördvõrdeliseks muutuda.

Profa köögipool

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2012-04-29 12:10:02
Profa:
Kisakori:
Käisime eile Argo baaris. Kui üldjuhul on minu jaoks väga oluline ka kõik muu peale söögi, siis tuginedes sellel samal Oma Maitse artiklil ning baari väliilmele vaatamata astusime sisse. Pean küll ütlema, et mõtlesin vahetult enne sisenemist kaks korda oma otsuse üle. Teenindus toimub leti tagant, meie seda loomulikult ei teadnud ning vaatasime pikisilmi leti poole nagu ka baarman meid sealt. Kuid toit sai ikkagi lõpuks tellitud ja protsessi tegi üsna lõbusaks kirjavigu täis menüü ning nii hoolsalt eesti keelt purssiv tumetat verd baarman. Võtsime lambaliha šašlõki ning kanatiivad. Mõlemad olid väga head ning tõesti vahetult enne laualetoomist valmistatud, mida ei saa alati öelda teiste šašlõki kohtade suhtes (n Pirosmani). Väga meeldiv üllatus oli, nii loodaks, et tehtaks korralik remont ning toolid, lauad ei oleks plastmassist jne. Nurgas küdev ahi oli tegelikult väga mõnus nagu lahtine tuli ikka on. Tasuda saab ainult sularahas.
Kiidan ka Argo baari, samas loodan väga et nad ei teeks remonti, muidu oleks jälle üks mõttetu sisustusega koht juures. Antud kohas ei oma sisustus mingit tähtsust, pealegi on see minu arvates nii halb et see ob juba lahe, st. mõned asjad võivad pöördvõrdeliseks muutuda.
ma kuulun ka sinna kluppi, kes loodab, et koht säilib sellisena nagu on. see oluline osa aurast :)
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-04-30 11:08:55
Mann:
Profa:
Kisakori:
Käisime eile Argo baaris. Väga meeldiv üllatus oli, nii loodaks, et tehtaks korralik remont ning toolid, lauad ei oleks plastmassist jne.
Kiidan ka Argo baari, samas loodan väga et nad ei teeks remonti, muidu oleks jälle üks mõttetu sisustusega koht juures. Antud kohas ei oma sisustus mingit tähtsust, pealegi on see minu arvates nii halb et see ob juba lahe, st. mõned asjad võivad pöördvõrdeliseks muutuda.
ma kuulun ka sinna kluppi, kes loodab, et koht säilib sellisena nagu on. see oluline osa aurast :)
Autentsena säilinud kohad on tore asi, aga ma kahtlen, et seal sovetiajal plastmassist laudu ja toole oli. Niiet kulunud sisustus ok, aga toodagu siiski ehtsatest materjalidest mööbel tagasi, kasvõi vanakraamilaost.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-12-27 18:43:15
Kisakori:
Käisime eile Argo baaris. Kui üldjuhul on minu jaoks väga oluline ka kõik muu peale söögi, siis tuginedes sellel samal Oma Maitse artiklil ning baari väliilmele vaatamata astusime sisse. Pean küll ütlema, et mõtlesin vahetult enne sisenemist kaks korda oma otsuse üle. Teenindus toimub leti tagant, meie seda loomulikult ei teadnud ning vaatasime pikisilmi leti poole nagu ka baarman meid sealt. Kuid toit sai ikkagi lõpuks tellitud ja protsessi tegi üsna lõbusaks kirjavigu täis menüü ning nii hoolsalt eesti keelt purssiv tumetat verd baarman. Võtsime lambaliha šašlõki ning kanatiivad. Mõlemad olid väga head ning tõesti vahetult enne laualetoomist valmistatud, mida ei saa alati öelda teiste šašlõki kohtade suhtes (n Pirosmani). Väga meeldiv üllatus oli, nii loodaks, et tehtaks korralik remont ning toolid, lauad ei oleks plastmassist jne. Nurgas küdev ahi oli tegelikult väga mõnus nagu lahtine tuli ikka on. Tasuda saab ainult sularahas.
Argo Baar on nüüd kinni pandud.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-04-26 21:24:47
Pille:
Kisakori:
Käisime eile Argo baaris. Kui üldjuhul on minu jaoks väga oluline ka kõik muu peale söögi, siis tuginedes sellel samal Oma Maitse artiklil ning baari väliilmele vaatamata astusime sisse. Pean küll ütlema, et mõtlesin vahetult enne sisenemist kaks korda oma otsuse üle. Teenindus toimub leti tagant, meie seda loomulikult ei teadnud ning vaatasime pikisilmi leti poole nagu ka baarman meid sealt. Kuid toit sai ikkagi lõpuks tellitud ja protsessi tegi üsna lõbusaks kirjavigu täis menüü ning nii hoolsalt eesti keelt purssiv tumetat verd baarman. Võtsime lambaliha šašlõki ning kanatiivad. Mõlemad olid väga head ning tõesti vahetult enne laualetoomist valmistatud, mida ei saa alati öelda teiste šašlõki kohtade suhtes (n Pirosmani). Väga meeldiv üllatus oli, nii loodaks, et tehtaks korralik remont ning toolid, lauad ei oleks plastmassist jne. Nurgas küdev ahi oli tegelikult väga mõnus nagu lahtine tuli ikka on. Tasuda saab ainult sularahas.
Argo Baar on nüüd kinni pandud.
Netcat teadis ühes teises teemas rääkida:
Netcat:
Argo šašlõkibaar on kolinud uude kohta Kristiine keskuse külje all.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 >