Pixike

Postitusi: 12

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2013-10-03 17:05:47
Good news: Vinoteek Tigu Väike teade meie klientidele! Novembri alguses alustab Tigu taas tööd Tallinnas Pikk tänav 30. Seekord mitte projektina, vaid tuleme, et jääda!
2013-03-19 23:41:00
No küll ma olen Kalamaja kandi peale kade, toredaid ja veel toredamaid söögikohti vaat, et igal kolmandal sammul. Aga küll küllale liiga ei tee ja aadressil Niine 11 on avatud kohvik Sesoon (http://www.facebook.com/KohvikSesoon). Mingit pidi on see seotud F-Hoonega, aga seda infot peab jagama keegi, kes asjaga rohkem kursis. Sisekujunduses on mindud lihtsat ja hubast ning piisavalt tagasihoidlikku teed pidi (hingasin natuke kergendatult, et tegu pole veel ühe nö retrokohaga, neid on juba omajagu piisavalt. Minu arust.). Menüü on täpselt paras, igas kategoorias 3 valikut, magusa osas pisut rohkem ja võibolla mulle vaid tundus, aga justkui oleks mõnda asja kunagi juba teatavas muganduses F-Hoones kohanud. Igatahes, sõbranna kõhutäiteks sai veiseliha röstbiif peedipüreega punase veini kastmes ja minu omaks lumaconi pasta küüliku-spinatiraguuga tomatikastmes. Oli nüüd asi selles, et ma polnud pastat üleüldse ammu söönud või oligi asi päriselt nii, aga minu arust oli see vääääga hea. Roog oli mahlane, täidist ohtralt ja lihatükke ei pidanud sugugi tikutulega taga otsima. Veis kõige selle juurde kuuluvaga nägi ka väga kena välja, eriti kuulub minu poolehoid peedipüreele (olen suuur-suur peedisõber), liha oli minu maitse jaoks ehk liiga küps, aga samas nii eelistas seda sööja ise, nii et ei saa kokkadele pahaks panna :) Tugev plusspunkt läheb ka sellele, et erinevalt F-Hoonest sujus teenindus ootamatult kiiresti ja ärksalt. Ma kindlasti lähen veel.
2013-02-21 17:44:35
Kiirkülastus tehtud. Kõhutäiteks sai võetud põrsas lavašis ning kammkarbid tšilliailoga. Lavaš oli üllatavalt suur kõhutäis, nagu eelpool juba mainitud, oli põssa väga pehme ja mahlane ja maitses hää, samas suurt vau efekti ei tekkinud. Kammkarpidega oli nüüd lugu selline, et need olid küpsetatud lahke koguse aioliga, mis tähendas siis, et nad ujusid sisuliselt soojas majoneesis ja õlis ja kogu see kombo mõjus mulle nii, et alguses maitses jube hästi, aga poole toidu peal oli süda paha :) Ja kammkarpide maitset tegelikult nagu ei tundnudki, oli lihtsalt läila. Ma olen tegelikult suur aioli sõber, aga tol hetkel oli see kõik mu jaoks ilmselt liig. Teenindajaneiu Marianne (kui ma ei eksi), oli marutore ja sõbralik, interjöör sümpaatne. Aga eks tuleb uuesti minna, põhiroad jäid ju kõik puha proovimata.
2013-01-24 23:21:43
Uues Maailmas aadressil Koidu 82 on vist juba detsembrist avatud kohvik Kohalik. Sai ka viimaks sõbrannaga kiirvisiidil käidud. Koht on puumajalikult hubane, sipake jahe oli, aga õnneks sai kamina juurde istutud, nii et see tegi selja kenasti soojaks. Kõhutäiteks võtsin mina sooja võileiva mozzarella, kana ja tomatiga, mis oli päris mehine suutäis, tomatid on muidugi hetkel nagu nad on, aga üldiselt millal enne on üks soe võileib kehv olnud ja ei pidanud pettuma ka Kohalikus. Kalamaias kaaslane mekkis loomulikult Pärnu kala kartuli-brokolitambi ja köögiviljadega, kalaks oli seekord koha (ja kuuldavasti on need Raio Piiroja enda õnge otsast), millega kaaslane väga rahule jäi, oli mitte üleküpsetatdu ega ülemaitsestatud. Magus jäi meist paraku seekord puutumata. Teenindus ka sujus ja leian, et see koht sobib Uude Maailma väga kenasti.
2012-11-16 13:56:35
Trlp-i postitusega täitsa nõus, ainult, et mina teenindust jätkuvalt üle ei hindaks. Annab ikka nii aeglane olla, olen seda korduvalt omal nahal kogenud ja nt. elukaaslane, kes mul seal igapäevaselt lõunatamas käis,andis ahastuses alla ja on nüüd Kukekese usku pööranud, kus pidid ka muide maitsvamad lõunapakkumised olema.