Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-04-17 21:26:53
Michelle Roux on vist Michel Rouxi kaksikõde? :D Sorri, ajas naerma :)

Zap*

Kaare
Postitusi: 197
Abikokk
2010-04-27 08:45:33
Eile hommikul maandus riiulisse "Scottish Heritage Food and Cooking" (Carol Wilson, Christopher Trotter) - kingitus ämmalt, kes käis reisil :) Päris asjalik, palju pilte ja samm-sammult tegemise õpetusi.

Koopatibi küpsetab...

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-04-27 15:07:14
"Jamie Does" maandus eile mu kirjutuslaual. Uusim Jamie fänn - vanaema - sirvis kõige esimesena raamatu läbi. Mulle sümpatiseeris enim Rootsi osa, selline tuttavlik, aga samas ka uudne. Hispaania, Veneetsia ja Prantsusmaa osad on ka toredad. Kõige vähem inspireerib vast Marokko, tundus, et iga teine retsept seal on mingitsorti tagine. Fotosid on väga palju, lisaks retseptipiltidele on igat piirkonda ja sealseid toiduaineid iseloomustavad fotod. Ilus raamat.

Zap*

Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2010-04-27 23:09:45
Mul ka Jamie Does tellitud, ootan juba selle saabumist, nüüd veel eriti, kui positiivne hinnang ka nami-namika poolt antud :)

www.kokkama.ee

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2010-04-28 09:41:40
Ragne:
Mul ka Jamie Does tellitud, ootan juba selle saabumist, nüüd veel eriti, kui positiivne hinnang ka nami-namika poolt antud :)
Sama siin,ootan:)

Zoozi tegemised

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-04-28 10:10:56
Zoozi:
Ragne:
Mul ka Jamie Does tellitud, ootan juba selle saabumist, nüüd veel eriti, kui positiivne hinnang ka nami-namika poolt antud :)
Sama siin,ootan:)
Minul ka, minul ka :)

Kätrini kokkamispäevik

Noor_Perenaine
Postitusi: 241
Abikokk
2010-04-29 10:35:44
Hmm, tahaks ka. Ega kaks Jamie raamatut saa kolmandata jääda. Ja positiivne hinnang muidugi paneb veel rohkem tahtma. Aga mul tellimise koha pealt null kogemust. Ehk soovitate, kust ja kuidas? Aitäh :)
Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-04-29 11:53:55
Noor_Perenaine:
Hmm, tahaks ka. Ega kaks Jamie raamatut saa kolmandata jääda. Ja positiivne hinnang muidugi paneb veel rohkem tahtma. Aga mul tellimise koha pealt null kogemust. Ehk soovitate, kust ja kuidas? Aitäh :)
Amazon ikka. UK oma kasutan mina. Kiire, lihtne, usaldusväärne ja kordi odavam kui Eestis. Kuna lisandub välisriiki saatmise kulu ja nn "handeling fee" siis tasub korraga suurem ports tellida, et läheb soodsamaks per raamat see lisakulu. Samas on hinnavahe nii suur, et isegi koos nende tasudega tuleb odavam, kui Eestist osta. Oi, ma juba nii ootan seda Jamiet. Lisaks tuleb I love macarons - seda ootan erilise põnevusega :)

Kätrini kokkamispäevik

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-04-29 12:05:23
Amazon.co.uk + krediitkaart ja natuke ingliskeele oskust, lihtne ja mugav. Vahel kasutan ka kriso.ee - eriti Austraalia raamatute puhul. Seal ei ole vaja krediitkaarti, pluss neil on kojutoomine juba raamatu hinna sees, samas kui amazonis tuleb hinnale liita käibemaks ja saatekulu. Hind võib tulla paljudel raamatutel suht võrdne.

Zap*

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2010-04-29 12:06:44
Noor_Perenaine:
Hmm, tahaks ka. Ega kaks Jamie raamatut saa kolmandata jääda. Ja positiivne hinnang muidugi paneb veel rohkem tahtma.
Lööks ka kampa kui tellimiseks läheb. Kahjuks ise pole ka netist midagi varem tellinud :(

Liisi Blogi

<< 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 >>