Uusim kokaraamat Sinu köögis/raamaturiiulis/öökapi peal

Noor_Perenaine
Postitusi: 241
Abikokk
2010-04-29 16:59:11
Tänan soovitamast :) Ma veel mõtlen natuke. Hetkel muid kulusid ja Jamie at Home vajab kasutamist. Liisi, sulle saatsin sõnumi ;)
Kessu343
Postitusi: 122
Abikokk
2010-04-29 20:39:28
mina tellisin näiteks Jamie at Home'i inglise e-bays www.ebay.co.uk, pakutakse nii uusi kui kasutatud raamatuid
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-04-29 20:49:01
Niipalju kui mina olen hindu ja tasusid võrrelnud, tuleb kõige odavam ikkagi USA Amazonist tellida. Siis lisandub küll mingi tasu paki kättesaamisel (käibemaks ja tolli deklareerimistasu, või midagi sellist, kui ma nüüd ei eksi), aga kokkuvõttes on hinnad seal ikka kõvasti madalamad kui UKs. Enamasti teen enne tellimist kõvasti otsimis- ja võrdlustööd (ja siis hakkab rahast kahju ja ei telligi midagi) :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-04-29 20:58:21
Tiina:
Niipalju kui mina olen hindu ja tasusid võrrelnud, tuleb kõige odavam ikkagi USA Amazonist tellida. Siis lisandub küll mingi tasu paki kättesaamisel (käibemaks ja tolli deklareerimistasu, või midagi sellist, kui ma nüüd ei eksi), aga kokkuvõttes on hinnad seal ikka kõvasti madalamad kui UKs. Enamasti teen enne tellimist kõvasti otsimis- ja võrdlustööd (ja siis hakkab rahast kahju ja ei telligi midagi) :)
Põhjus, miks ma Usa omast ei telli on sealne teine mõõdusüsteem. Ma tegelikult ei teagi, kui paljud need raamatud seal oz-ides ja butter-stickkides on, aga kui mõni selline hulka satub, siis minu jaoks mõtetu tellimine - ei viitsi neid ümber kalkuleerida.

Kätrini kokkamispäevik

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-04-29 21:13:46
Ma ka USAst ei telli seepärast, et enamasti on neil arhailine cups'n'spoons süsteem, ja ka tarneaeg on nädal-kaks pikem. Mäekõrgust hinnavõitu Euroopas üllitatud raamatutel pole. Jamie uusim USAs 30$, UKs hetkel 12£. Või näiteks Patricia Michelsoni "Cheese" USAs 25.55$, UKs 20.50£. Aga siis saad ka hoopis Ameerika turule suunatud versiooni.

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-04-29 21:16:04
Tuletan meelde, et nami foorumis on eraldi teema välismaalt raamatute tellimise kohta. Püsige teemas :) Mina sain sünnipäevaks raamatu "50 imelist india karrit". Raamat asjalik, aga retseptide tõlke osas võiksin ma juba ka peale pealiskaudset lugemist virisema hakata :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-04-29 21:44:36
Pille:
Mina sain sünnipäevaks raamatu "50 imelist india karrit". Raamat asjalik, aga retseptide tõlke osas võiksin ma juba ka peale pealiskaudset lugemist virisema hakata :D
See raamat oli vahepeal Apollos sooduspakkumises, siis ma keerutasin seda käes ja imetlesin, aga lõuks panin ikka tagasi. Sest ma tean,et ei hakka tegema ühtegi India karrit kodus :( Hea, kui hakklihakastmekski aega ja jaksu jätkub :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-05-01 12:17:10
kõigepeal tuli paber, siis poiss pakiga ja siis kolm raamatut. üks on küll poolkokaraamat, aga lobe lugemine ikkagi, on kohe konkurents uue Akunini ja mr Floydi elulooga, et mis esimesena püsilugemusse läheb. David Lebovitz - The Sweet Life in Paris: Delicious Adventures in the World's Most Glorious--And Perplexing--City; Tom Norrington Davis, Trish Hilferty Game: A Cookery Book. ja loomulikultr vajasin ma kohe kiiresti ka The Moro Cookbooki (Samantha Clark, Samuel Clark, and Pia Tryde). nüüd võiks hing natuke aega rahul olla, aga...

Da Vahtra Residence

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-05-01 12:20:45
Vernanda:
David Lebovitz - The Sweet Life in Paris: Delicious Adventures in the World's Most Glorious--And Perplexing--City;
Vernanda, ma võtaks järjekorda, kui lubatakse!!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-05-01 13:49:45
ma katsun tubli olla ja kiire tüdruk ka, aga ma igaks juhuks ütlen, et ma ei suut ka Tigus kekkamata olla. aga pean meeles!

Da Vahtra Residence

<< 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 >>