Glögi, hõõgvein, glühwein jm kuumad talvised joogid

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-12-09 22:03:54
Tegin sellist toredat astelpajujooki:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-12-02 12:41:24
Ja hetkel joon juba kolmandat kruusitäit seda alkoholivaba õunaglögi: PS Retsepti toetab AURA.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2013-12-04 22:05:06
Mul Blossa 13 juba kapis, nii tore kujundus!

Zap*

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2013-12-11 00:19:06
Ma pole tänavust Blossa-jahti veel käivitanud, aga saan aru et oleks aeg...
Rebane
Postitusi: 662
Abikokk
2013-12-12 17:38:19
Hästi mõnus on kodune õunamahl 1:1 veega pliidil korra keema lasta ja tassi törts Vana Tallinnat lisada. Vahel panen ingverit ka. soovitan soojalt :)

Jazzino. teen. naudin.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-12-13 14:34:06
Rebane:
Hästi mõnus on kodune õunamahl 1:1 veega pliidil korra keema lasta ja tassi törts Vana Tallinnat lisada. Vahel panen ingverit ka. soovitan soojalt :)
Jätan meelde!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-02-13 20:47:12
Kuidas teile siis Blossa 13 ka sisemuse poolest meeldis? Ise ostsin põrsa kotis, pudeli pärast, ja ei arvanudki ära, mis maitsega see pidi olema. Praegu netist vaatasin, et vaarika ja kibuvitsa. Igatahes ei vaimustanud. Kui kellelegi väga meeldis, olen nõus pudeli sisu ümber villima täitsa tasuta, mina ei oska temaga midagi peale hakata. Boonusena võib sinna juurde veel saada konjakiga Blossa, mis on minu jaoks way liiga kange ega pakkunud kah pinget. On ehk kellelgi retseptisoovitust, kuidas neist muidu lahti saada? Tavalise hõõgveiniga hautaks nt. pirne, nendega aga... ei tea? Kolm on kohtu seadus ja ostsin suure hädaga ka kolmanda glögi aastavahetusel, milleks oli see tavaline, punane Blossa ja see tundus viimaks paras. Ühes testis kiideti kõvasti ka mingit apelsini-šokolaadimaitselist üllitist, mis oli vähemalt Prismas täitsa müügil, aga selleks ajaks oli juba natuke liiga palju joomata pudeleid baarikappi kogunenud ja rahakoti rauad jäid suletuks.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2014-02-23 22:01:58
Netcat, pean ütlema, et üldiselt ma ei tarbi väga alkoholi, pigem kuskil toidu sees või peol klaas veini, nii et ma pole lahti teinud veel, aga maitsekirjeldust lugesin juba enne ostmist kuskilt Rootsi lehelt. Pidi olema Dalarna (Falun) piirkonnale iseloomulik maitse. Ise arvan pigem, et kasutan suvel mõnes desserdis. Aga mina olen üks neid, kellele klassikaline glögi ei maitse.. nii et.. võibolla on just minu maitse järgi :)

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-07-03 11:15:58
Pille:
Rebane:
Hästi mõnus on kodune õunamahl 1:1 veega pliidil korra keema lasta ja tassi törts Vana Tallinnat lisada. Vahel panen ingverit ka. soovitan soojalt :)
Jätan meelde!
See õunaSTROHdel on vist üsna analoogne jook, pildistasime eile (terrassil oli natuke täitsa jahe :)) PS Retsepti toetab MV Eesti.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-09-14 17:00:33
Pole küll otseselt talvine, pigem sügistalvine, aga Nami-Namis on nüüd kena Pumpkin Spice Latte/Pumpkin Pie Latte retsept ja pilt. Pildi tegi Juta Kübarsepp ja retsept ilmub ka ajakirja Kodu & Aed oktoobrinumbris. Nii et see siin on exclusive preview :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>