Glögi, hõõgvein, glühwein jm kuumad talvised joogid

Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2010-12-21 09:59:00
Mul oli selline nagu sellel pildil näha. Happy Panda :). Juba nimi tundub tore. http://kristonikkolo.blogspot.com/2007/11/veini-tutvustus-hiina-ploomivein.html
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2010-12-21 18:18:52
Vernanda:
no selveris, mis on minu nö kodupood, on see bocca, mis mulle ka täitsa meeldis, oli sellise paraja vürtsiga ja mitte liiga magus. ehk siis näen mujal kuskil seda blossat kah.
Kusjuures Selveri Bocca pudeli kujundus on suht sama Pille näidatud Blossa pudeliga, ei tea kas kuidagi kaugemalt vennad või mis. Aga Stockmannis oli eile eriti lai valik, Tulipunane misasi, talleke? Ainult üks sort!!!
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-12-22 07:51:39
Triin:
Mul oli selline nagu sellel pildil näha. Happy Panda :). Juba nimi tundub tore. http://kristonikkolo.blogspot.com/2007/11/veini-tutvustus-hiina-ploomivein.html
Aa, midagi sellelt nagu ongi, aga rohelise sildiga.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-11-24 22:42:04
Nonii, Blossa selleaastane aastanumbri glögi on... araabika maitsega. Duh. Ma mõtlesin, et juba see eelmise aasta safraniglögi oli kuidagimoodi far-fetched, aga safran vähemalt seostub mingis mõttes jõuludega... KOHVImaitsega glögi käib mul küll üle pea... Alkoholivabadest glögiuudistest: Marlil on sel aastal sinises pakis glögi, mis tahab siis mustikamaitsega olla, muidu ikka viinamarjamahlast põhiliselt ja hästi natuke mustikat juures. Aga päris hea on vahelduseks. Taarapõllul on lisaks mustika-mustsõstraglögile ka hele õunamahlaglögi tänavu.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-11-24 23:01:54
Netcat:
Nonii, Blossa selleaastane aastanumbri glögi on... araabika maitsega. Duh. Ma mõtlesin, et juba see eelmise aasta safraniglögi oli kuidagimoodi far-fetched, aga safran vähemalt seostub mingis mõttes jõuludega... KOHVImaitsega glögi käib mul küll üle pea...
Mina lugesin sellest suvel, kui rootsi blogija Anne käis Blossa esitlusel ja mulle tundus täitsa põnev. Mullune safraniglögi jättis mu külmaks (ent nende tunamullune mandariiniglögi erutab siiamaani). Ma kavatsen seda kohvimaitselist täitsa proovida :)
Netcat:
Taarapõllul on lisaks mustika-mustsõstraglögile ka hele õunamahlaglögi tänavu.
Seda õunamahlaglögi tahan mina kohe kindlasti proovida!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2011-11-25 10:15:27
Seda tunamullust mandariiniglögi ei saa enam vist kusagilt? Nöök mis nöök, ma tahaks seda proovida. Aga kohvimaitseline glögi jääb poodi, ma kohvi ei joo ja kõik kohvimaitselised asjad on mulle vastukarva (sh ka kohvimaitselised kommid).

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-12-15 15:40:15
Tänavune väga tore avastus: Cosmopolitan-glögi :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-12-16 00:49:00
Pisi-Pisi:
Seda tunamullust mandariiniglögi ei saa enam vist kusagilt? Nöök mis nöök, ma tahaks seda proovida.
Isegi kui saaks, isegi kui mõni pudel oleks kuskile alles jäänud, on selle säilivustähtaeg ammu läbi. Aga ma soovitan ploomiveini baasil glögi teha ja seda mandariiniga maitsestada, tuleb ehk veel parem.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2012-01-10 16:48:14
Mõnusalt vürstine kuum õunajook

Liisi Blogi

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-11-21 12:44:43
Santa Maria jagas sellist toredat meeretsepti: Ingveri-tšilli mesi 0,75 l värsket mett 2 tl Santa Maria jahvatatud ingverit 2 tl Santa Maria Cayenne’i pipart Sega kõik komponendid omavahel ja kasuta kuumade jookide maitsestamiseks

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>