Juustukuningad.ee ja nende poed

Trlp
Postitusi: 195
Abikokk
2012-03-22 18:24:05
Käisin täna käruringil sees uues Juustukuningate juustu-minipoes Rotermanni kvartalis. Tundub, et nad on kliendid ilusasti üles leidnud - pärastlõunasel ajal oli seal peale minu veel oma kümmekond klienti poole tunni jooksul ja tundub, et juustukerad riiulitel kahanevad kiiresti :) Nädalavahetuse Postimehes oli omanikest romantilisemat sorti persoonilugu, ehk see aitas ka populaarsusele kaasa :D Koduleht siin. Lahkusin sealt ühe magusa kitsejuustuga ja küpsemat sorti goudaga, ilmselt lähen tagasi. Kas keegi on veel juba sinna sattunud?
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-03-23 21:21:15
Ma lugesin ka Postimehest lugu ja tundus väga väärt ettevõtmine, ainult et mul tekkis küll kahtlus et Rotermanni kvartalis asumine on väga ... eee... nishiettevõtmine? Mitte et see juustupood nüüd drive-in peaks olema aga. Ma arvan et kui ma lähen Foorumi keskusesse passi taotlema siis on mul kolm tundi aega et kõik lähikaudsed poed läbi käia seni kui järjekord minuni jõuab.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-03-24 11:13:11
Fre:
Ma lugesin ka Postimehest lugu ja tundus väga väärt ettevõtmine, ainult et mul tekkis küll kahtlus et Rotermanni kvartalis asumine on väga ... eee... nishiettevõtmine?
Niikaua, kuni kõik nii arvavad, ongi. Kui seal avaks end 10 erinevat poodi korraga, siis oleks juba põhjust kvartalis käima hakata ja jäädagi käima, asukohal pole ju enesest viga midagi. Loodan, et mäletan õigesti, aga vist Ordi ka paneb oma Pärnu mnt esinduse kinni ja kolib kuhugi Rotermanni kanti. Eks see toob ka natuke liiklust juurde jälle.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-03-24 12:32:10
Mulle meeldiks kui juustupoes oleks juuste igalt poolt Euroopast, suur Hollandi juustude fänn ei ole... aga paljusid muid häid juuste on Eestis raske leida.

Zap*

Trlp
Postitusi: 195
Abikokk
2012-04-20 21:13:31
Laienevad maikuust Nõmme turule, kuulsin viimane kord kui seal käisin.
Kodukana
Postitusi: 78
Kokaõpilane
2012-04-26 16:31:31
ise pole sinna sattunud, milline on hinnatase?
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2012-04-26 20:41:35
Kodukana:
ise pole sinna sattunud, milline on hinnatase?
kõrge :) võrreldes siis tavaliste eesti juustudega.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-04-26 21:45:33
Tiina:
Kodukana:
ise pole sinna sattunud, milline on hinnatase?
kõrge :) võrreldes siis tavaliste eesti juustudega.
Minu meelest küll ei ole kõrge. Kilohind on paljudel juustudel seal kuskil 8-9 eur ringis et kannatab sadades grammides osta küll. Pole ammu poes juustuhinda vaadanud, aga 100g pakki head eesti juustu alla euro pole küll ostnud. Lisaks saab seal kõiki juustusid maitsta, ehk ei ole põrsas (või noh juust :)) kotis ostu :) Ja keegi ei vaata viltu, kui ka vaid 50g midagi ostad. Nende juustukõrvaste snäkkide valik on ka mõnus, ise olen täielik wasabikrõpsude sõltlane juba!
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2012-04-26 22:09:31
Nojah, meie lemmik Havarti juust maksab kuue euro ringis ja neid teisi ma poes ei vaata, nii et tegelikult ei oma üldse ülevaadet hindadest. Peale selle, et mõned juustud üle 20 euro maksavad, nagu on silma jäänud. Jalutasin seal poes ükskord ringi, aga ei osanud mitte midagi valida - kõik puha võõrad nimetused ja hinnad ei olnud ka ahvatlevad - ja keegi ei selgitanud ka ja nii ma sealt ära tulin.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-12-07 15:14:24
Mina käin juustukuningate poest lambaläätsedega ja vürtsköömnetega juustu ostmas, meeldivad väga. Aga - Juustukuningad annavad teada, et 8. detsembril avatakse nende kolmas juustupood, sedakorda Lasnamäe turul: LASNAMÄE TURU JUUSTUPOOD Avame 8. detsembril kl 12 Aadress Punane 48a, Tallinn (turu esimeses majas) vaata siit Avatud iga päev: talvehooajal E-L 10-17, P 10-16; suvel E-L 10-18, P 10-17 24-26.12 ja 01.01 on turg suletud

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com