Haabersti ja Õismäe toidupoed (sh Rocca-al-Mare keskus)

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2010-10-27 18:43:09
Ma kupatasin ka mehe Kristiine M&S kauplusesse, kuna ta pidi seal mingi lasteürituse saatjana paar tundi parajaks tegema. Ainuke küsimus koju jõudes oli, et MIKS ta sinna minema pidi? Eks ma tegin omad järeldused. KUI ma nüüd järgmine nädal tõepoolest üle kuu või rohkemagi linna jõuan nii, et ka veidi vaba aega jääb, siis peaks ka natuke mitte tavapärastes kohtades kolama.
Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2010-11-11 15:37:19
Käisin täna ka Rocca al Mare M&S'is ja terve riiul oli vaniljeekstrakti täis. Soovijad, kiirustage! :)

Kahekesi Kalamaja köögis

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-11-22 18:58:39
Kui siin on juba saanud traditsiooniks rääkida M&S Kristiine "filiaalist" Haabersti teema all, jätkan: lõpuks on sinna kohale jõudnud M&S enda sildiga lemon curd! Juhhei! Lisaks on müügile ilmnend spets jõulukraam, nagu klassikaline jõulupuding ja jõhvikad ning suhkruingver šokolaadis. Ma peaaegu juba ostsin seda ingverit, aga lugesin pakilt, et tegu on vääveldatud ingveriga ja panin targu tagasi.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-09-29 15:45:09
Vingun siin natuke... Ostsin Marks ja Spenceri majoneesi. Tundus minu jaoks täiesti maitsetu, maitses ainult rasva järgi. Surasin siis hulga sinepit ja tsuti äädikat juurde sinna purki, segasin läbi ja nüüd aitab süüa küll. Aga minu suur majoneesifanaatikust kass tegi sellist nägu nagu oleks talle saapamääret pakutud. Veider. Nii tuim majonees.

Zap*

Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2011-09-29 17:24:13
Ma olen ka korra seda ostnud ja enam ei tee seda kunagi. Vastiku imala maitsega möks.

Kahekesi Kalamaja köögis

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >