Suhkur

Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2010-09-18 17:52:20
Köögikatake:
KatAnna:
Tere, millisest Tallinna poest leiab Dansukkeri roosat tuhksuhkrut või Odense roosat martsipani. Viimast oli veel suvel Comarketis, aga nüüd pole ammu enam kuskil näinud. Tänud.
Odense roosat martsipani on siiani olnud näiteks Pirita Selveris. Tuhksuhkru kohta täpselt ei tea.
Mina olen ka seda roosat martsipani näinud erinevates Selverites. Kaubamajas oli ka vastav valik.
KatAnna
Postitusi: 78
Kokaõpilane
2010-09-20 18:03:26
Roosat tuksuhkrut leidsin viimsi marketis, mitte küll Dansukkeri oma, aga Mikado oma, mis oli väga kallis.
Kodukanake
Postitusi: 126
Abikokk
2010-09-27 06:52:41
Mis on caster sugar? Tuhksuhkur nagu päris pole, aga tavalisest suhkrust on peenem? Mis ma siis poest ostma peaks?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-09-27 08:37:06
Kodukanake:
Mis on caster sugar? Tuhksuhkur nagu päris pole, aga tavalisest suhkrust on peenem? Mis ma siis poest ostma peaks?
Caster sugar on täitsa tavaline peeneteraline suhkur - nt Dansukkeri oma või siis 'caster sugar' sildiga Billingtoni suhkrud. Võrdluseks võta sinna kõrvale selline klassikaline ukraina suhkur, mis on üsna suurte suhkrukristallidega.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-12-15 08:45:31
Zoozi:
REM:
Ei leia kuidagi kaubandusest muscovado suhkrut! Kas keegi oskab juhatada, millisest kauplusest oleks seda toodet võimalik osta!
Mina ostsin eelmine nädal Stockmannist. Seal oli nii heledat kui ka tumedat.
Billington's on vist see kaubamärk, mida otsida tuleks. Lisaks pealinna Stockmannile on seda kindlasti saada ka Selverites. (Kas Järvamaa Selverites on, seda ma ei tea kahjuks).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-12-15 14:45:16
Nii Billlington'sil kui Dansukkeril on muscovadot ja kindlasti kõigi suuremate supermarketite suhkruriiulil on.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Anu
Postitusi: 373
Abikokk
2010-12-15 16:15:40
Rimis, Prismas, Selveris.. Kaubamajades.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-12-16 16:16:47
Kertuuu 16.12.2011:
Oskab keegi öelda, kust saaks sellist asja osta või tellida? Tänud
Suhkrukunst.ee veebipood pakub neid.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2011-05-11 14:25:48
Kuidas te palmisuhkrut kasutate? Ma esimesel korral ostsin tükkidena ja need olid kivikõvad. Enamasti siiski oli võimalik need kas katki lüüa või vähese vee sees sulatada. Järgmine kord mõtlesin, et olen targem ja ostan topsi sees (lootuses saada pehmet pastat), aga selgus, et seal on täpselt sama kivikõva suhkur sees. Seekord on suurem probleem, sest nüüd ma ei saa seda üldse topsist kätte :( Kas on kellelgi soovitusi, kuidas see topsitäis siiski ära tarbida?
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-11-25 13:44:56
Kuidas "jagu saada" kivistunud muscovado jm suhkrutest? Mingi "natukene niisutamine" pole aidanud, pigem muudab see klotsi veel rohkem telliskivisarnseks. Ja kuidas suhkrut hoida et see ei kivistuks? Tavalises klaaspurgis plastmasskaane all igatahes läheb kõvaks. Ja kui suhkur juba kivikõva on siis kuidas seda üldse kasutada saaks? Nii palju küsimusi, nii vähe vastuseid....
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>