ANNI ARRO kokaraamatud, retseptid ja kokasaade

Lilly_Munster
Postitusi: 101
Abikokk
2010-06-15 15:18:43
Mina leidsin raamatukogude registrist Sepamaa köögi inglise keelse variandi. Aga apollo, rahvaraamatu ja raamatukoi lehtedelt ma seda inglise keelset raamatut ei leia. Defitsiit? Peab kuskilt punasest majast nurga peal kolmandast aknast vasakult lugedes ?ige parooliga küsima? Teab keegi midagi? ;)
Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2010-06-15 15:32:15
Lilly_Munster:
Mina leidsin raamatukogude registrist Sepamaa köögi inglise keelse variandi. Aga apollo, rahvaraamatu ja raamatukoi lehtedelt ma seda inglise keelset raamatut ei leia. Defitsiit? Peab kuskilt punasest majast nurga peal kolmandast aknast vasakult lugedes ?ige parooliga küsima? Teab keegi midagi? ;)
aga sepamaa talu on ju paralleelselt eesti-inglise keeles.. esimene osa kindlasti, teise kohta ei tulegi kohe meelde..
Marink
Postitusi: 48
Kokaõpilane
2010-06-15 15:34:37
Põrnikas:
Lilly_Munster:
Mina leidsin raamatukogude registrist Sepamaa köögi inglise keelse variandi. Aga apollo, rahvaraamatu ja raamatukoi lehtedelt ma seda inglise keelset raamatut ei leia. Defitsiit? Peab kuskilt punasest majast nurga peal kolmandast aknast vasakult lugedes ?ige parooliga küsima? Teab keegi midagi? ;)
aga sepamaa talu on ju paralleelselt eesti-inglise keeles.. esimene osa kindlasti, teise kohta ei tulegi kohe meelde..
Teine osa on ka paralleelselt inglise keeles.
Lilly_Munster
Postitusi: 101
Abikokk
2010-06-15 19:59:03
Kmm, ma raamatuid pole näinud. ;) Ma nii kaugjuhtimise teel ostan eesitkeelset kirjandust, mist?ttu mu ettekujutus tekib tavaliselt netipoe kirjelduse alusel ja sealt ma seda nagu välja ei lugenud. Ma lihtsalt vaatan aeg-ajalt nö avatud pilguga omale kohvilauaraamatuid näitamaks tsiviliseeritud lääne inimesele, et Eesti ei jää ainult sellest piirist edasi, kus choucroute'ist vein otsa sai, vaid leiab muudki :P
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-10-27 19:18:02
Kaudselt kokandusega seotud uudis Anni Arro kohta: Aasta noorettevõtja Anni Arro: elan lihtsat tööinimese elu

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >