Marink

Postitusi: 48

Tiitel: Kokaõpilane

RETSEPTID

Viimased postitused

2013-12-13 13:43:32
Lõunatama ega õhtust sööma sinna veel jõudnud ei ole, kuid olen mitmel korral kaasa ostnud ekleere ning croissante. Väga maitsvad!
2013-03-12 13:01:29
Mina olen selle etapi läbinud. Tegelikult, ega sa mõned päevad peale mandlioperatsiooni väga süüa ei tahagi, sest neelata on väga piinarikas (isegi vett neelata on alguses valus). Hiljem võtsin menüüsse mahedad, jahedad ja pehmed toidud nt püreestatud banaani, kohupiimakreemid, peenest pastast (spaghetti tagliati) valmistatud ja jahutatud piimasupi. Magusaisu üldse ei olnud, seega jäätist ei söönud. Keefirit mõningal määral jõin. Nälg oli küll, kuid valu neelamisel oli minu jaoks piinarikkam, seega oli kergem olla söömata. Kahe nädalaga olin kaalus kaotanud ligi 7kg. Hiljem, kui kurk enam nii tundlik ei olnud, siis avastasin üllatusega, et kogused, mida sõin, olid palju väiksemad kui varem, sest magu oli vähesega harjunud ja täiskõhutunne saabus väga kiiresti.
2013-02-25 23:15:50
Täna jäi Stockmannis silma, et veebruarikuus on neil sooduspakkumises taimelambid. Kliendikaardiga oli hinnaks 85 EUR.
2012-12-14 13:37:20
Annan lihtsalt teada, et kes otsib natukene erilisemaid paberist muffinivorme, siis juhtusin täna Rocca al Mare keskuses mööda minema Bon Appetit kauplusest (II korrusel) ning läbi klaasseina jäid silma ilused eri suuruses ja erinevate kujudega paberist muffinivormid. Pilku püüdsid just tähekese kujuga pabervormid.
2012-04-19 09:33:03
Umbes kuu aega tagasi tellisin Rocca al Mare Mackis Pulled Pork Sandwich ning sain samasuguse pettumuse osaliseks. Selle aasta alguses oli veel neil lisandiks väga maitsev coleslaw.