Reklaamid Nami-namis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-02-18 15:18:50
Pean siin natuke selgitama. Täna hommikul jättis üks kurb-kuri kasutaja külalisraamatusse kommentaari, kus pahandas, et siin poliitiline reklaam ülal oli (teemaks siis planeeritav haldusreform pealinnas; reklaami tellijaks nimetatud reformi vastane erakond). Esilehe reklaamid on üleval kokkuleppel SmartAdiga. SmartAd võtab enne igat kampaaniat lehe haldajaga ühendust ja uurib, kas antud reklaami võib avaldada. Kuna mul ei ole aega-jaksu iga kord eraldi vastata (mõni kampaania kestab ainult päeva-kaks), siis leppisime kokku, et kui ma vastupidiselt teada ei anna, siis reklaam sobib. Kui tuli teade reformierakonna kampaania kohta, siis korraks ma isegi mõtlesin, et see on liiga poliitiline ja pigem ma ei sooviks seda Nami-Nami lehel näha, aga kahjuks see mõte sinnapaika ka jäi. Hetkel nõuab pisike piiga nii palju mu tähelepanust ja vabast (=ärkveloleku) ajast, et lihtsalt ei jõudnud rohkem sellele reklaamiteemale keskenduda. Vabandan, kui keegi kasutaja end puudutatuna tundis (kommentaar oli jäetud anonüümselt, nii et ma ei tea, kellega tegu oli). Palusin SmartAdil poliitreklaame mitte enam näidata.. Täpsustuseks nii palju, et ma pole kunagi hääletanud kumbagi asjassepuutuva partei poolt ning lisaks kõigele ei ole ma Tallinna elanik, nii et reklaamkampaania ei näidanud kohe kindlasti minu poliitilisi eelistusi (kuigi antud kahe partei osas on need mul täiesti olemas. Ma siiski diplomeeritud ühiskonnateadlane, eks ole :D)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2009-02-18 16:31:24
Mitte et ma suur reklaamisõber oleksin, aga kutsuksin siiski lugejaid tolerantsemalt reklaami suhtuma, sest reklaamijad on ikkagi need, kes tegijate töö kinni maksavad.

http://www.perenaine.ee/

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-02-18 21:37:06
Eva:
Mitte et ma suur reklaamisõber oleksin, aga kutsuksin siiski lugejaid tolerantsemalt reklaami suhtuma, sest reklaamijad on ikkagi need, kes tegijate töö kinni maksavad.
Just, ma enne ka lugesin Pille postitust ja mõtlesin sama aga ei hakanud kirja panema - mul nagunii mittekokandusliku targutamise näitaja liiga kõrge. Minu meelest on Nami-namis ikka väga vähe reklaame võrreldes paljude foorumitega.
Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2009-02-19 10:23:52
Fre:
Eva:
Mitte et ma suur reklaamisõber oleksin, aga kutsuksin siiski lugejaid tolerantsemalt reklaami suhtuma, sest reklaamijad on ikkagi need, kes tegijate töö kinni maksavad.
Just, ma enne ka lugesin Pille postitust ja mõtlesin sama aga ei hakanud kirja panema - mul nagunii mittekokandusliku targutamise näitaja liiga kõrge. Minumeelest on Nami-namis ikka väga vähe reklaame võrreldes paljude foorumitega.
Tõepoolest, ei maksaks tõesti liialt pahaks panna. Mina ei pannud seda reklaami lehel tähelegi.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-02-19 13:45:52
Aurora:
Fre:
Eva:
Mitte et ma suur reklaamisõber oleksin, aga kutsuksin siiski lugejaid tolerantsemalt reklaami suhtuma, sest reklaamijad on ikkagi need, kes tegijate töö kinni maksavad.
Just, ma enne ka lugesin Pille postitust ja mõtlesin sama aga ei hakanud kirja panema - mul nagunii mittekokandusliku targutamise näitaja liiga kõrge. Minumeelest on Nami-namis ikka väga vähe reklaame võrreldes paljude foorumitega.
Tõepoolest, ei maksaks tõesti liialt pahaks panna. Mina ei pannud seda reklaami lehel tähelegi.
Mina ka õnneks ei pannud. Aga kui oleks pannud, siis oleks pahaseks saanud küll, ausalt öeldes. Mul on kombeks ühe teatud erakonnaga seotud ettevõtete ettevõtmisi kõigis nende avaldumisvormides vältida, kui vähegi võimalik. Ausate erapooletute firmade reklaami vastu siin lehel pole loomulikult midagi, ja kui reklaam on kuidagi kokanduse või toitlustusega seotud, siis võib see ju huvipakkuvgi olla.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-05-18 21:03:40
Põltsamaa Felixi tellimusel on paar nädalat avalehel üleval nende uusi majoneese tutvustav uudisnupuke. Lähemalt saab nendest lugeda Felixi veebilehel (sinna saab ka parempoolses veerus olevale bännerile klõpsates).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-28 07:46:12
Järgmised kaks nädalat on Nami-Namis üleval tänavust ettevõtlusnädalat tutvustav reklaambänner. Olge siis kenad ja klõpsake ja tutvuge. Ehk saab mõni nami-namikas hea idee, kuidas oma hobi-harrastust raha teenima panna :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-11-03 08:04:59
Järgmised kaks nädalat on Nami-Nami paremas veerus üleval Lehepunkt.ee reklaambänner, mis kutsub soodushinnaga välisajakirjandust tellima. Valikus on ka suur hulk kokandusajakirju.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-03-03 18:57:44
Et natukenegi siinse lehega seotud kulusid katta, siis Nami-Nami teeb veidi koostööd Talleggiga. Reklaambänner kõikjal vilkuma ei hakka, küll aga on püsivalt üleval fotoga otselingid kolmele Talleggi poolt välja töötatud kana- või munaretseptile ning aeg-ajalt ilmub avalehel tooteuudiseid. Tutvuge siis lisaks siinsetele kana- ja munaretseptidele ka Talleggi omadega ;) Märtsis 2010 on üleval need kolm retsepti: Vahemereline pasta kanaga Kana magushapus astelpajukastmes Kana-muna-spinatipirukas

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Liiseli
Postitusi: 256
Abikokk
2011-02-18 14:58:08
Pille:
Et natukenegi siinse lehega seotud kulusid katta, siis Nami-Nami teeb veidi koostööd Talleggiga.
Mind juba pikemat aega need Talleggi retseptireklaamid häirivad. Mitte kui reklaam, aga need fotod :/ Kas selline suur firma tõesti ei raatsi palgata kedagi, kes neile natukenegi stilistikat teeks? Ma kindlasti ei jäta nami-nami kasutamist nende pärast, aga Talleggist jääb ikka väga hale mulje. Eriti Pille ilusate fotode kõrval...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>