Reklaamid Nami-namis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-10-25 17:04:29
etensok:
Ma viimasel ajal tunnen end väga ahistatuna reklaamide poolt. Kaasaliikuvad reklaamid võtavad silme eest kirjuks ja vasakpoolne alumine reklaam kipub saidi sisu katma nii, et takistab lugemist. Reklaamide hulk hakkab vaikselt portaali sisu varjutama..
Etensok, ma saan murest aru ja ideaalses maailmas ei oleks ühtegi vilkuvat reklaami. Ma sain hiljuti ühelt murelikult lugejalt samasisulise kirja ja käisin konkureerivat portaali vaatamas (Toidutare), et kas tõesti on neil reklaami nii palju vähem. Ei olnud, oli KÕVASTI-KÕVASTI rohkem. Aga hetkel tõesti on kaks pop-up reklaamiagentuuri peal, seda võrdluse mõttes ja viimaseid kuid. Jaanuarist peaks olukord kergemaks minema, sest siis valime kahest halvast parema välja. Päris ilma reklaamideta ei saa, ma väga vabandan. Õnneks on võimalik kõik reklaamid kinni klõpsata ja üldiselt nad siis uuesti ei avane, aga ega ma pead ei anna. Mul endal vähemalt enamasti ei avane :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Liiseli
Postitusi: 256
Abikokk
2014-02-16 16:17:22
Ma sattusin õe juures arvutist Nami-Nami vaatama. Tal polnud hüpikaknad blokeeritud ning asi oli ikka päris hull :( Kaks akent hüppas lahti kohe, kui uuele foorumiteema lehele läksid ja see kinniklõpsimine muutus väga tüütuks väga ruttu. Ma saan samuti aru vajadusest reklaamituluga kulusid katta, aga kuna hüpikreklaame on niivõrd lihtne blokeerida, kas siis on selliste reklaamide lisamisest üldse kasu?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-02-16 21:53:09
Liiseli:
Ma sattusin õe juures arvutist Nami-Nami vaatama. Tal polnud hüpikaknad blokeeritud ning asi oli ikka päris hull :( Kaks akent hüppas lahti kohe, kui uuele foorumiteema lehele läksid ja see kinniklõpsimine muutus väga tüütuks väga ruttu. Ma saan samuti aru vajadusest reklaamituluga kulusid katta, aga kuna hüpikreklaame on niivõrd lihtne blokeerida, kas siis on selliste reklaamide lisamisest üldse kasu?
Liiseli, aitäh tagasiside eest. Ilmselt neid hüpikreklaame siiski nii massiliselt ei blokita, kui reklaamibürood neid endiselt soovivad :) Saatsin just meili ühele kahest reklaamiagentuurist ja palusin 1. märtsist reklaame vasakul mitte enam kuvada. Ühega koostööd siiski jätkan.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2014-02-22 22:29:54
Mind hakkas huvitama, kust otsast on Sotsiaaldemokraatlik Erakond on seotud Nami-namiga? Ving.

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-02-23 10:41:38
Pisi-Pisi:
Mind hakkas huvitama, kust otsast on Sotsiaaldemokraatlik Erakond on seotud Nami-namiga? Ving.
Pisi-Pisi, need püsibännerid olen ma ise üles pannud ja nende üle on mul täielik kontroll. Seal oli tühi koht ja kuigi ma pole erakonna liige, siis ma väga loodan, et SDE positsioon Eesti ühiskonnas tugevneks ja seda siis eelkõige ühe teise "vasakpoolse" erakonna arvelt.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-02-23 22:13:27
Aira kurtis külalisraamatus, vastan siin.
Aira:
Hea Pille! Olen nami-nami fänn juba pikka aega, sest siin on nii palju häid retsepte, mille eest tahan tänada. Kahjuks on aga tõsiselt häirivad portaalis võimust võtnud reklaamid. Kui asi piirduks sellega, et ülal ja külgedel pidavalt midagi vilgub, siis kannataks ära. Aga see, et iga retsepti avamisel hulk reklaame igast küljest vaatavälja lahvatab, teeb päris kurjaks. Eriti tüütu on otsingut kasutada, sest sel juhul kargab reklaam alati täpselt otsingunupu kohale ning muidu ei saa edasi minna, kui tuleb leida nupuke reklaami sulgemiseks (aga kavalad reklaamitootjad on selle tavaliselt üsna märkamatuks teinud). Ma saan aru, et reklaami müümine on tulus, kuid kasutajamugavus võiks kokakndusportaalis siiski esikohal olla. Eriti jube on lehekülge vaadata nutitelefonis, sest seal ei ole reklaame sugugi nii lihtne sulgeda kui arvutiekraanil.
Aira, 1. märtsist lõpetasime ühe reklaamiagentuuriga koostöö ja vasakul servas seega enam neid pop-up reklaame ei tule, seega otsingut nad segada ei tohiks. Nende hüpikreklaamidega ma rikkaks ei saa, ära muretse, küll aga aitavad vähemalt osaliselt sellesama kokandusportaali ülalhoidmise ja tagasihoidliku arendamisega seotud kulusid katta. Alternatiiv oleks kasutajate käest raha kasseerida, aga seda ei taha ma isegi kaaluda mitte.. Nädalake veel kannatust, siis läheb ehk kergemaks.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-14 18:13:02
1. märtsist on Nami-Nami lehel vaid üks pop-up reklaamide näitaja. Ma tean, et paljusid need ikka väga häirivad, aga proovige mind ka mõista :) AGA - näiteks olen ma ära öelnud kaks üsna tulusat tehingut, mis oleks hõlmanud konkreetsete toodete integreerimist retseptide juurde/retseptide brändimist. Mõlemad olid margariinid, kahe erineva tootja omad. Kuna ma ise margariini ei kasuta, siis ei saa ma neid ju ka retseptide juures soovitada. Minu jaoks on see väga oluline. Loodetavasti on see ka kasutajate jaoks olulisem.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

OlgaKa
Postitusi: 159
Abikokk
2014-03-20 15:56:41
Oi, ka mind häirivad reklaamid tohutult, AGA sealjuures ma teadvustan endale, et ma käin tasuta siit retsepte võtmas ja foorumis lobisemas. Ja keegi ei peaks sellist asja üleval pidama ainult õhust ja tahtmisest lehekülge üleval pidada. Minu arust on see nii elementaarne, et Pille ei peaks end selle pärast õigustama. Niisiis panen reklaamid rahulikult ristikesest kinni ja surfan tänulikult edasi.

Andmisrõõm on kõige suurem rõõm! Kaju Köök

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2014-03-21 07:45:24
Kui kasutad Chrome brauserit, siis add-block aitab tõhusalt. :) Ennist oli natukene tüütud küll need vasakule ekraaniserva plinkivad aknakesed.. eriti foorumit lugedes. Ma ei mõista Pillet hukka, teenima ju peab.. Lihtsalt internet on nii müra täis.

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-23 13:39:26
Aitäh, armsad OlgaKa ja Silx :) Ma miskipärast näen all vasakus nurgas aeg-ajalt ikka midagi plinkimas, uurin, mispärast.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>