Reklaamid Nami-namis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-05-29 18:46:08
Panen võrdluseks screenshoti põhikonkurendi lehelt täna (oli üht retsepti vaadata vaja): ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-08-01 13:33:49
Kasutaja Marram tekitas eile eraldi teema see alkoholiasi, tõstan selle siia.
marram:
ongi ok muidu?
Vastasin Marramile pikalt FB-kaudu (ta oli esitanud sama küsimuse Nami-Nami FB lehel) Kuigi ma ise pole suuremat sorti jooja (pole meeski, tal jagub ühest õllepudelist tihti kaheks päevaks; saunaõhtul saame mõlemad siiski tervest pudelist jagu), siis kokteilimaailm kui selline oma erinevate retseptidega on mind siiski alati intrigeerinud. Nii olengi selle suve jooksul lisanud palju uusi (sh eriti klassikalisi) kokteiliretsepte ja neid konkreetsete toodetega brändinud. Brändimine tähendab siis antud juhul seda, et soovitan retsepti juures konkreetset toodet, lisatud on tootepilt (kui see juba retseptifotol pole - kokteilipiltide puhul töötab see variant tihti paremini, sest üksikut pokaali on minu arust palju raskem pildistada), retsepti all on retsepti toetaja logo (ja logole klõpsates leiate end reklaamija veebilehelt). Üldjuhul käib mingil hetkel retseptisoovitus ka Nami-Nami FB-lehelt läbi. Hetkel on selline koostöö firmadega MV Eesti ja Pernod Ricard Estonia, samuti Saare Delifoods ja Nami-Nami pikaajalise toetaja Meiraga. Varem olen koostööd teinud mh Veski Mati, Maks & Mooritsa, Oma Põrsa, Olivia, Rama ja Premiaga. Mulle antud koostöövariant sobib, loodetavasti on vastuvõetav ka Nami-Nami kasutajatele. Kes teab, kui see variant väga hästi töötab, siis võib ühel hetkel nendest üldsust ärritavatest hüpikreklaamidest ehk loobudagi? ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >