Martsipan ja martsipani kasutamine

Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2010-12-29 12:20:14
Lisa tilgakaupa vedelikku, ehk aitab.

http://www.perenaine.ee/

Spidur
Postitusi: 443
Abikokk
2010-12-29 16:51:20
Liisi:
Kas ja kuidas on võimalik kuivanud martipani taas pehmemaks muuta? Eile üritasin kõva tükki riivida, kuid peagi loobusin ja purustasin lihtsalt pisikesteks tükkideks.
internet teab kõike:) http://www.ehow.com/how_5180743_soften-marzipan.html

Elina tegemised

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-07-29 15:53:18
Valeria:
Põrnikas:
Valeria 29.7.2011:
tahaksin teada kas keegi teab kuidas ise martsipani teha . kuna koguaeg seda ise osta tuleb suhteliselt kulukas sis ma mõtlesin et äkki tuleks ise tehes odavam . :D
olen kunagi Perenaine.ee leheküljel oleva retsepti järgi teinud. praegu leidsin sealt sellise, ehkki mul tunne, et ise tegin mingi muu järgi, kuhu käis munavalge ka sisse. hea tuli küll.. kuigi ma pole kindel, et väga odav - mandlid ju ikkagi üsna kallid.
aitäh Põrnikas , proovisin kohe selle järgi ja väga hea tuli . ei tea jah seda odavuse asja . kuigi maitse on sellel küll parem tuli see ikkagi kallim . :D
munavalgega retsept on siinsamas Nami-Namis olemas.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-08-31 20:11:06
LIIZUKE:
Oskab keegi öelda, kas martsipani aluskreemiks peale võikreemi võib panna ka paksenenud ganache kreemi?
Liizuke, minu arusaama järgi peaks ganache ka sobima, aga mitte siis päris külmkapikülm/tahke, vaid selline korralikult jahtunud. Kas on keegi proovinud?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-09-01 15:38:45
Pille:
LIIZUKE:
Oskab keegi öelda, kas martsipani aluskreemiks peale võikreemi võib panna ka paksenenud ganache kreemi?
Liizuke, minu arusaama järgi peaks ganache ka sobima, aga mitte siis päris külmkapikülm/tahke, vaid selline korralikult jahtunud. Kas on keegi proovinud?
Ma arvan, et konsistentsilt peaks vaatama, et ei oleks voolav, vedel, pigem selline modelleeritav, nagu pehme või, aga kui martsipan on valge või väga hele, siis võib pruun alt läbi kumada. Eriti teisel päeval.

Zap*

Liizuke
Postitusi: 9
Kokaõpilane
2012-09-01 23:46:44
Mul punane martsipan ja küsin seda seepärast, et olen vaadanud välismaistest blogidest, et fondanti all kasutatakse ganached tahenenu ja ta läheb päris paksuks, nagu šokolaadikreem
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-01-20 21:17:55

Martiina vahva postitus martsipani värvimisest-toonimisest koduste looduslike vahenditega on nüüd ka Nami-Namis: siin

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >