Tikrid-karusmarjad

Kokkamas95
Postitusi: 781
Abikokk
2010-01-02 13:25:53
Krõbeda ja magusa kattega tikritega kookoskook

http://kokkamas95.blogspot.com/

Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-02-26 17:02:10
Mina olen kõik oma selle aasta tikrivarud sügavkülmast Pille tikrikisselliks teinud, lihtsalt niiii hea. Mitu korda võtsin koogi tegemise mõttega tikrid sulama, aga lõpuks keetsin ikka kisselliks. Nüüd varud otsas ja tuleb järgmist laari ootama jääda.
Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2011-09-21 16:19:35
Sel suvel tegime lapsepõlvemeenutust - kohupiimavorm tikritega

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-07-21 01:05:45
Selle hooaja lemmik-tikrikook on see lihtne tikri-martsipanikook. Soovitan soojalt!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-07-21 10:34:12
[1quote]Selle hooaja lemmik-tikrikook on see lihtne tikri-martsipanikook. Soovitan soojalt! [/quote] Eile tegin, siis oli retseptis soovitus teha ümmarguses koogivormis ja mul kõrbesid tikrid pealt ära. Ju siis vorm oli liiga väike. Kook tuli paksem ka kui sellel pildil siin. Katsetan siis uuesti ja plaadikoogina. Pille, kui pilte vahetad, siis hoiata ka :D Ma tükk aega uurisin, et kas see on nüüd see sama kook mis ma eile tegin või mõni teine retsept :D

Ilse köögis

Pinnu
Postitusi: 102
Abikokk
2012-08-13 12:53:33
Olen teinud viimase kahe nädala jooksul 2 korda seda tikri-martsipanikooki. Väga hea kook. Ainult kas mu ahi on nats teise kuumusega või milles asi, aga mul küpseb see kook umbes 20 minutiga kuldseks. Seest jääb selline mõnus pehme ja niiske, pealt aga krõbe ja kuldne. Õde proovis ka seda teha ja küpsetas ettenähtud aja ning ütles, et kook jäi selline kuiv ja tuim, et mu juures oli parem. Seega ma ei teagi, kas mul ahju kraad siis nii palju valetab? Peaks termomeetriga mõõtma hakkama vist. Ja siis tegin tikritest ka moosi, seekord jäid kestad sisse (eelmine aasta tegin saumikseriga ühtlaseks). Mulle meeldib kestadega isegi rohkem, näeb selline mõnus välja ja on nats tekstuuri ka. Lapsele aga see eriti ei meeldi, pean kestad väljanokkima tema leiva pealt :) Mõned tikrid veel põõsas, ehk saab veel seda kooki tehtud see aasta.
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2012-08-17 18:33:14
Kuna suvila tikripõõsad olid marjadest longu vajunud, siis tekkis juba kohustus need marjad põõsalt ära korjata. Moosivarud on aga juba keldririiulil küllaldased, seetõttu katsetasin kolmest komponendist koosnevat kiiret tikrilimonaadi (samal meetodil, nagu rabarberilimonaadi valmistan). Soovitan:)

www.kokkama.ee

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >