Tikrid-karusmarjad

Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2008-08-17 21:21:11
nii tegin tikrikisselli ka ära, nüüd vist aitab selleks aastaks tikritest

Hexy asjatab

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2008-12-25 12:16:24
Kiidan tikritshatnit. Proovisime eile verivorstide juurde ja väga hästi sobis, rääkimata liharoogadest :)

Zoozi tegemised

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-07-21 19:06:36
Tänavune tikrihooaeg on ka alanud - korjasin ema-isa aiast nädalavahetusel umbes liitrijagu marju, millest tegin täna tikrikisselli.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2009-07-21 20:28:42
Minu selleaastane esimene tikritega küpsetis ehk karusmarja-aprikoosikook beseega sai valmis eile.

kiilikese köögikatsetused

Kairit
Postitusi: 397
Abikokk
2009-07-25 19:04:14
Tegin täna tikritest esmakordselt elus kooki ja no ei leidu piisavalt kiidusõnu...nii hea oli!!! Tikritort
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-08-04 09:51:20
Kellegi blogis (Mariliis?) jäi silma kondenspiimakattega marjakook. Tegin sellest inspireerituna kondenspiimakattega tikripirukat. Kristjanile meeldis väga!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2009-08-04 10:28:56
Pole tikritest varem midagi valmistanud ja nüüd sain liitrijagu punaseid tikreid. Lugesin, et moos tikritest tuleb hapu, aga kui hapu on hapu? :P Söödamatult hapu? Mulle sellised hapukamad moosid maitsevadki veidi rohkem. Ei tahaks koogiks ka tega, ei jaksa seda magusat sisse ajada koguaeg (ja nädalavahetusel nagunii suured pidustused tulemas). On kellelgi häid soovitusi tikrimoosi valmistamiseks?

Kahekesi Kalamaja köögis

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2009-08-04 14:48:10
Adonay:
Pole tikritest varem midagi valmistanud ja nüüd sain liitrijagu punaseid tikreid. Lugesin, et moos tikritest tuleb hapu, aga kui hapu on hapu? :P Söödamatult hapu? Mulle sellised hapukamad moosid maitsevadki veidi rohkem. Ei tahaks koogiks ka tega, ei jaksa seda magusat sisse ajada koguaeg (ja nädalavahetusel nagunii suured pidustused tulemas). On kellelgi häid soovitusi tikrimoosi valmistamiseks?
Mul on vamaema alati teinud tikrikompotti. Hästi hea on. Pärast võib kohupiima või vahukoorega süüa. :)

le D?ner

Kaneelikang
Postitusi: 83
Kokaõpilane
2009-08-04 20:27:50
Ma keetsin täna seda moosi: vaese mehe murakamoos. Väga maitsev sai.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-08-04 21:48:29
Adonay:
Pole tikritest varem midagi valmistanud ja nüüd sain liitrijagu punaseid tikreid. Lugesin, et moos tikritest tuleb hapu, aga kui hapu on hapu? :P Söödamatult hapu? Mulle sellised hapukamad moosid maitsevadki veidi rohkem. Ei tahaks koogiks ka tega, ei jaksa seda magusat sisse ajada koguaeg (ja nädalavahetusel nagunii suured pidustused tulemas). On kellelgi häid soovitusi tikrimoosi valmistamiseks?
Siin ka mitu tikrimoosi retsepti. Eks see moosi hapusus oleneb ka sellest, kui hapusid või magusaid tikreid Sa kasutad. Mul endal plaanis seda tsaarimoosi tänavu proovida kindlasti. Mullu jäi selle taha, et ei leidnud õigel ajal turult suuri rohelisi tikreid :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>