BONAPARTE kohvik-restoran, Pikk tn 45; Bistroo Foorumi keskuses

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-10-22 13:14:25
Spiidi:
Nüüd ma satun järjest rohkem Vertigo Gourmet väiksesse poodi.
Kus see Vertigo pood on?

Zap*

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2011-10-22 13:49:46
Zapxpxau:
Spiidi:
Nüüd ma satun järjest rohkem Vertigo Gourmet väiksesse poodi.
Kus see Vertigo pood on?
Viru tänava alguses, McDonaldsist üle tee. Hästi pisike koht, pakuvad peamiselt saiakesi ja kooke, kohapeal on ainult paar väikest lauda. Lisaks kõik Vertigo Gourtmet tooted, väike valik veine ja mõned niisama tooted nagu pastad ja Illy kohv. Lõuna ajal pakuvad suppi ka.

le D?ner

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-19 13:36:24
Bonapartes saab nautida Kuldse Maski festivali erimenüüd PRESSITEADE 17. oktoober 2012 Alates 18. oktoobrist on kõigil huvilistel võimalik nautida teatrifestivali “Kuldne mask” tarbeks väljatöötatud erimenüüd. Festivali lõpugalaks valminud elitaarsete roogade loojaks on Bonaparte peakokk Artur Ovchinnikov. Gurmaanid on oodatud Bonaparte vanalinna restorani erimenüüga tutvuma 2013. aasta jaanuari lõpuni. “Teatrifestival on kultuuriinimeste pidu. Seepärast on erimenüümenüü loominguline, alates toorainete valikust kuni serveerimiseni. Loodame väga, et tulemus gurmee toitude armastajatele ka maitseelamusi pakub“ räägib Bonaparte turundusjuht Kertu Rooma. Suupistetest, eelroast, vahepalast, pearoast ja desserdist koosneva täismenüü käikude nimetused on inspireeritud äsja lõppenud Kuldse Maski Eesti programmi etenduste pealkirjadest. Nii saab näiteks nautida suupistena „Kolme õde” ja vahepalana „Inishmaani Igerikku”. Esimesena said Bonaparte restoranis uut menüüd proovida Kuldse Maski lõpugala külalised, kelleks olid peamiselt Moskva Jevgeni Vahtangovi nimelise teatri näitlejad, festivali toetajad ning Eesti tuntud teatrisõbrad. Festivali eestvedaja ja korraldaja Svetlana Jantšeki lemmikuks kujunes valge šokolaadi ja pohla terriini dessert Maskeraad. “Mis seal salata, olen magusasõber. Kuid kogu menüü on tõesti selline, mida võib julgelt headele sõpradele ja külalistele soovitada,” lisab Jantšek. Suupistete valik "Kolm õde" tervitusjoogile (Metssea tarretis õunamoosiga; Merehaugi filee punasesõstra glasuuris; Kanapee vürtsika maksakreemi ja musta leiva krõpsuga)* Eelroog "Talendid ja austajad" (Põdraliha konsomee serveeritud pošeeritud lõhefilee, toorsoolatud siia ja maapirni vahuga) ja pearoog "Üksildane lääs" (Küpsestatud part, suitsuse muskaatkõrvitsa kreemi, juurviljade ja Põltsamaa Kuldse kastmega) Bonaparte restoran loodi 1998. aastal. Tänaseks on sellest välja kasvanud toitlustusasutuste grupp, kuhu lisaks prantsusepärasele patisserie-kohvikule ja restoranile vanalinnas kuuluvad ka Deli (2005), Eesti Kunstimuuseumi KUMU ruumides tegutsev kohvik ja restoran (2006) ning Bistroo Foorumi keskuses (2009). Lisaks pakub Bonaparte aastast 2000 catering-teenust. Erimenüü: http://www.bonaparte.ee/restoran/kuldse-maski-erimenuu * Ei taha teha viriseda, aga no kui raske on menüü kirjapanijal tutvuda eesti keele kokku- ja lahkukirjutamise reeglitega???

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2013-07-22 22:23:14
Käisin täna Foorumi Bistroos lõunat söömas. Võtsin päevaprae, milleks oli sealihafilee kaetud marineeritud kurgi ja kreeka pähklitega,kõrval roheline salat ja aurutatud värske kartul. Kuigi minu jaoks oli lihal olev majoneesine kate veidike liiga rammus, oli toit üldiselt väga maitsev ja nägi ilus välja. Teenindaja oli kohutavalt morni ja väsinud näoga. Toidud ilmusid lauda siiski üllatavalt kiiresti. Olen varem sealt ainult magusat kaasa ostnud ja pole kunagi kookides pettunud olnud. Minu arvates lõunatamiseks väga mõnus koht!
Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2013-10-02 16:46:24
No pean ütlema, et päevapakkumises olevad supid on Foorumi bistroos ülimaitsvad! Käime töökaaslastega nädalas mitu korda seal lõunatamas ja tõesti- supid on väga head. Mina tarbin üldiselt väga vähese soolaga toite ja sealsed supid pole õnneks ülesoolatud (minu jaoks).
Kelluke
Postitusi: 66
Kokaõpilane
2014-04-09 23:24:18
Külastasime peale aastat või paari Foorumi Bonaparte`i bistrood. Teenindus oli kena, kohv veidi lahja, aga enam-vähem. Kuna ma ei ole seal ammu käinud, siis olin väga positiivselt üllatunud laiendatud täidetud sarvesaiade ja wrappide valiku üle. Sõime croissanti külmsuitsulõhe, avokaado, munapudru ja kapparitega ning wrappi pardirinna filee, veinis hautatud pirni, tomati ja kitsejuustukreemiga. Mõlemad olid maitsvad ja lähen kindlasti tagasi, mul jäi silm peale grillitud brie ja sibulamoosi croissantile, mis vaja ka ära proovida.

Liivakook

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >